Telsiz tartaglia için iyi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Mireille Sipes MD
Puan: 4.2/5(26 oy)

Genshin Impact'teki Tartaglia için en iyi silah muhtemelen Telsiz , çünkü hem Elemental Becerisini hem de Elemental Burst HSR'ını %48'e kadar arttırır. Hidro hasarından çok SDR istatistiklerine odaklanmak isteyen oyuncular, Normal Saldırıyı %80'e kadar arttırdığı için Rust yayını denemek isteyebilirler.

Telsiz Childe'da iyi mi?

bu Stringless Childe'da daha uygun . Rust gibi yakın dövüş saldırılarını güçlendirmese de, Stringless yeteneğinden kaynaklanan hasar için hala geçerli olabilir. Bu silah aynı zamanda büyük patlama hasarı vermek için de kullanılabilir.

Tartaglia için en iyi yay hangisidir?

Genshin Impact 2.2'deki yeni yay, Kutup Yıldızı , muhtemelen Tartaglia için en iyi slot silahıdır. Silah bu yazının yazıldığı sırada mevcut değil, ancak sızıntılar pasif yeteneğini ve istatistiklerini zaten ortaya çıkardı. 90. seviyede, Polar Star 33.1 CRIT Rate bonusu ile 608 temel saldırıya sahip olmalıdır.Telsiz Childe Reddit için iyi mi?

Childe her zaman canavarca Buharlaşma reaksiyonları için yaratılmıştır... Stringless onun için açık ara BiS . Sadece en iyi kritik yayınınızı Fischl'e atın.

Telsiz Fischl için iyi mi?

Stringless yaygın olarak kabul edilir saf bir destek için en iyi yay veya Elemental Ustalık statüsü ve hem Elemental Beceri hem de Patlamaya sağladığı bonus hasar sayesinde Fischl'i etkinleştirir.

ÇOCUK İÇİN EN İYİ SİLAH HANGİ SİLAHTIR? - GENSHIN ETKİ

36 ilgili soru bulundu

Tartaglia için hangi silah iyidir?

Skyward Arp Tartaglia için en iyi silah seçimidir. Biraz daha az nadir olduğu için Skyward Arp'ı bulmakta sorun yaşıyorsanız Rust yayını kullanmanızı öneririz.

Tartaglia iyi mi kötü mü?

Tartaglia (Çince: 达达利亚, Dádálìyǎ), aynı zamanda Childe, gerçek adı Ajax olarak da bilinir, Genshin Impact'te önemli bir düşman ve kötü adam karşıtı ve 1.1 Yaması'ndan itibaren oynanabilir beş yıldızlı bir karakterdir. Hidro tip karakter ve yay tipi silah sınıfına aittir.

Childe için hangi yay daha iyi?

Skyward Arp Childe için açık ara en iyi yay, ardından Rust. Amos'un yayı da orada. Sub DPS Childe yapımı için Favonius Warbow'u öneriyoruz. Elegy for the End Childe için ilginç bir yay çünkü bu onu çok destekleyici bir rol üstleniyor.

Tartaglia iyi bir adam mı?

Genshin Impact'in geliştiricileri olan miHoYo, oyunun resmi web sitesinde Tartaglia'yı bu şekilde tanımlıyor. Kelimenin tam anlamıyla başkalarına kendisinin 'bir tür kötü adam' olduğunu söylüyor ve kavga kadar kaosu da seviyor. Tartaglia'nın kişiliği genellikle son derece kendine güvenen, egoist ve gösterişli .


Kritik oranı Childe için iyi mi?

Kritik Oranı, Riptide'ın uygulanmasını kolaylaştırdığından Childe'da diğer karakterlerden daha önemlidir, bu nedenle %50-60 optimaldir.

Childe iyi Genshin etkisi mi?

Childe iyi bir karakter . Onun kiti son derece çok yönlü. Yayını kullanarak uzaktan saldırabilir, ardından hidro kutuplu kolunu kullanarak onu değiştirebilir. Bu, Childe'ın neredeyse diğer tüm karakterlerle oldukça iyi akmasını sağlar.

Genshin etkisinde nasıl telsiz olunur?

Stringless Nasıl Gidilir? Bazı silahların aksine, The Stringless yalnızca şu şekilde mevcuttur: Genshin Impact'in gacha sisteminden rastgele bir çekiş . Stringless, 1.4 güncellemesindeki Epitome Çağrısının bir parçası değildir, bu nedenle şimdilik, genel gacha afişi olan Wanderlust Invation'da Acquaint Fates harcamanız gerekecek.

Dainsleif iyi mi kötü mü?

Dainsleif görünüyor iyi bir adam gibi Oyuncular, Abyss Order'ın lideriyle tanıştıktan sonra göründüğü gibi olmadığını öğrenene kadar. Dainsleif'in Traveler'ın kardeşiyle bir geçmişi var gibi görünüyor ve bu arada maceraları sırasında bir şeyler çok ters gitmiş gibi görünüyor.


Baal kötü Genşin mi?

2.0 sırasında Baal. tanıtım videosu. Elektro Archon, Sonsuzluk Tanrısı veya Raiden Shogun olarak da bilinen Baal, Genshin üzerinde büyük bir antagonist Darbe.

Genshin etkisindeki kötü tanrı kimdir?

Bilinmeyen Tanrı, aynı zamanda Tanrı olarak da bilinir veya kendi kendini Göksel İlkelerin Sürdürücüsü ilan eder. ve oyun dosyalarında Asmoday olarak anılan 2020 Çin fantezi aksiyon RPG oyunu Genshin Impact ve ilgili tüm çalışmalarının ana düşmanlarından biridir ve muhtemelen hikayenin kapsayıcı antagonisti olarak poz verir.

Diluc iyi Genshin Etkisi mi?

Diluc, Eylül 2020'de Genshin Impact kadrosuna katıldı ve kendisini en iyi beş oyuncudan biri olarak belirledi. -yıldız DPS karakterleri oyunda. Bu killere sahip Pyro kullanıcısı, hem temel hem de normal saldırılarla yüksek miktarda hasar verme yeteneğine sahiptir.

Tartaglia'ya ne getirmeliyim?

Childe gerektirir Karakterinin seviyesini yükseltirken Acemi Nişanı, Çavuş Nişanı ve Teğmen Nişanı . Bunlar hem yetenek seviyesini yükseltmek hem de seviye sınırını yükseltmek için gerekli.


Derinliğin kalbini nereden bulabilirim?

Maceracı El Kitabında Ocean Conqueror olarak da adlandırılan Heart of Depth, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı nadir olarak elde edilebilen bir Eser Setidir. Vindagnyr Tepesi'nden .

Telsiz kim için en iyisidir?

Stringless için harika Ganyu gibi temel güç merkezleri . Yay, 36'lık bir elemental ustalık ile 42'lik bir saldırıya sahiptir. Yay karaktere sahip olduğu sürece, temel ve patlama hasarları %24 oranında artar, bu da önemli miktarda hasar verebilir.

Windblume kasidesi iyi mi?

Genshin Etkisi: Windblume Ode Stratejisi

Windblume Ode Fischl yapılarını desteklemek için mükemmel uyum Oz, Fischl'i kapattıktan sonra sahada kaldığı için. Testlerimde, Oz saldırdığında, hasar Fischl'in saldırı statüsüne bağlı olacaktır. ... Anemo tamamen tepkilerle ilgili olduğu için Venti başka bir iyi seçimdir.

Genshin etkisindeki en güçlü kılıç nedir?

[Top 5] Genshin Etkisi En İyi Kılıçlar ve Nasıl Elde Edilir

  1. İlkel Yeşim Kesici.
  2. Zirve Şekillendirici. ...
  3. Aquila Favonia'nın fotoğrafı. Fiziksel DMG'yi seviyorsanız, bu sizin için. ...
  4. Kara Kılıç. Düşünürsen elde etmesi çok da zor olmayan harika bir kılıç... ...
  5. Kurban Kılıcı. Elemental yeteneklerinizi spam yapmak için tasarlanmış bir kılıç. ...