Pinstripe Jane'i aldattı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Cecelia Koss
Puan: 4.6/5(34 oy)

The Bold Type'da Pinstripe, Jane'in ana aşk ilgisiydi. dizinin üçüncü sezonunun sonunda onu aldatana kadar . İkisi The Bold Type'ın 4. sezonunun çoğunda birlikte kaldılar, ancak Jane sonunda ilişkiyi bitirmeye karar verdi.

Jane neden ince çizgili ile ayrılıyor?

En yakın arkadaşı Sutton'ın evlilik yeminleri sırasında Richard'a gerçeği söylediğini gördükten sonra, Jane şunu fark etti: onunla bir şeyleri bitirmek zorundaydı güzel, diğer adıyla Pinstripe. Ağlamaklı bir sahnede, çift mastektomi nedeniyle yalnız kalma korkusunun doğru şeyi yapmasına engel olamayacağını açıkladı.

Ryan, Jane'e ne hakkında yalan söyledi?

İpuçları Ryan, 'The Bold Type' konusunda Jane'e yalan söyledi

The Bold Type'ın 3. sezonunda Ryan bir kitap turuna çıktı. Daha sonra o Jane'e başka bir kadını öptüğünü ve hemen pişman olduğunu söyledi. . Jane sonunda onu affetmeye karar verir. ... Jane, Ryan'ı affetme kararında kendini rahat hissettiğinde, kendi kafasına girer.Ryan cesur tiplerden biriyle yattı mı?

Ryan kadınla yattıysa, JaneStripe bundan kurtulamayacak gibi görünüyor. Bu noktada, Ryan sadece başkasıyla yatmadı ama aylarca yalan söyledi. Jane zaten ona ikinci bir şans verdi. Aynı hatayı bir daha yapmayacak.

Ryan, Jane'i aldatıyor mu?

Ryan Decker

Ryan, Jane'e hiç orgazm olmadığını itiraf ettikten sonra ilk orgazmını verir. ... Kitap turundayken Jane'i aldattı. (ilk önce sadece başka bir kızı öptüğünü kabul ediyor). Bu yüzden ayrıldılar, ama tekrar bir araya gelmek için savaştı.

The Bold Type 4. Sezon 9. Bölüm | Ryan Jane'i Aldattığını Kabul Etti | Serbest çalışma

19 ilgili soru bulundu

Jane ve Ryan ayrıldı mı?

Sonunda, çift bağlandı ve özel hale geldi, ancak Ryan gereksiz hale getirildikten sonra işler yokuş aşağı gitmeye başladı. Jane sonunda Ryan'ın onu aldattığını öğrendiğinde çift ayrıldı. kitap turunu sadece başka bir kadını öptüğünü itiraf ettiğinde.

Jane, Ben'le mi kalıyor?

The Bold Type'ın Salı günkü ikinci sezon finalini izlemediyseniz devam etmeyin. ... The Bold Type'ın ikinci sezon finalinde Jane (Katie Stevens) sonunda bir seçim iyi huylu, istikrarlı Aussie doktor Ben (Luca James Lee) ve büyüleyici, yeni basılmış kitap yazarı Ryan (Dan Jeannotte), nam-ı diğer Pinstripe arasında.

Kat neden Scarlet'ten kovuluyor?

Scarlet'ten ayrı kaldığı zaman gerçekten onunla ilgiliydi. kendini bulmak ve bu yerden gelen tüm harika şeylerden yararlanabileceğini ve bu süreçte kendini kaybetmediğini öğrenmek.

Kat ve Adena birlikte mi kalacak?

Özel hayatlarına gelince, Kat ve Adena (Nikohl Boosheri) tekrar bir araya geldi Sutton ve Richard'ın (Sam Page) onu çocuklardan daha çok istediğini fark ettikten sonra yaptıkları gibi (ve ilişkilerinin gerektireceği şeyler hakkında kendi kurallarını koymaya karar verdiler).

Sutton ve Richard boşanıyor mu?

Sutton ve Richard boşanmaya çok yaklaştı

Sutton'ın bunu fark etmesiyle kalbi kırılan Richard, 4. sezonun sonunda onu terk etti. 5. sezonda Richard, Sutton'dan boşanmasını istedi ve birçok hayranını şoke etti. Son sezonun geri kalanı, Sutton'ın finale kadar boşanmayla başa çıktığını gördü.

Jane Sloan kalın yazı tipiyle kaç yaşında?

Katie Stevens 8 Aralık 1992'de doğdu. 28 yaşında . Middlebury, Connecticut'ta büyüdü ve yerel tiyatro topluluğunda müzik ve oyunculuk sevgisini ateşledi.

Jane mastektomi olur mu?

Aktris, Jane'in BRCA (meme kanseri geni) teşhisini ortaya çıkardı ve bu da sonunda karakterin bir kansere sahip olma kararına yol açtı. önleyici çift mastektomi , ele aldığı en güçlü konuydu ve aslında Stevens'ın kendi meme kanseri korkusuyla çakıştı.

Jane ve Rafael tekrar bir araya geliyorlar mı?

Yeniden Aşık Olurlar. Rafael, ilişkilerini bir kez daha denemeye karar verdikleri sırada kendi stüdyo dairesini alır (ki bu da bir miktar kekelemeyi ve bunu bir sır olarak saklamayı içerir). Ama Sezon 1'den beri ilk kez, Jane ve Rafael sonunda yeniden bir çift oldular. - ve sonunda birbirleriyle seks yaparlar.

Jane, bakire Jane'de kimi buluyor?

Jane the Virgin dizisinin finalinde, Jane sadece Raphael , ancak kitabının sonunun, hayranların beş sezondur izlemekte olduğu şovu etkilediğini açıkladı. (Oğlu Mateo gibi.)

Sutton kiminle biter?

Sonunda, olması gereken Sutton'dı ve Richard birlikte bitmiyor dedi Fahiye. Ve sonra bunun berbat olduğunu hissettik. Önceki sezonların tümünde bu karakterleri ve aralarındaki ilişkiyi inşa etme şeklimiz pek doğru gelmedi. Böylece değiştirdiler ve sonunda birlikte oldular.

Kat kiminle biter?

Bu yüzden son sezonun ilk bölümünde Kat'in ilişkisini bitirme seçimini yaptığını görüyor. eva güçlü bir monolog sırasında. TVLine ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, şovmen Wendy Straker Hauser, 'Her zaman gerçekten açık bir diyalog kurmaya çalışıyoruz ve hikayelerimizin çoğu işbirlikçi.'

Kat, Adena'yı aldattı mı?

Kat, Adena'yı aldatmadı .

Jane'in sonu ince çizgili mi?

The Bold Type'da Pinstripe, dizinin üçüncü sezonunun sonunda Jane'i aldatana kadar Jane'in ana aşk ilgisiydi. İkisi, The Bold Type'ın 4. sezonunun çoğunda birlikte kaldı, ancak Jane sonunda ilişkiyi bitirmeye karar verdi.

Adena ve Kat ayrılıyor mu?

Neyse ki 2. Sezonda izleyiciler sonunda onları tam teşekküllü bir ilişki içinde bir arada görme fırsatı buldular. Ne yazık ki, 2. Sezonun sonunda Adena, Kat ile çıkmaya başladığından beri sanatında bu kadar üretken olmadığını açıkladı ve Çift kısa mesajla ayrıldı .

Jacqueline, Scarlet'ten kovuldu mu?

Günler önce Belle'de barmendi; şimdi Scarlet dergisinde yazı işleri müdürü. ... Elbette, uzun süredir savaştığı büyük, kötü şirkete yeniden katılacaktı (ki bu aslen mag'dan kovuldu ), ama bu şekilde iyi şeyler yapabilecek.

Alex, Scarlet'ten kovuldu mu?

Scarlet kendi yazarlarından Alex'e (Matt Ward) veda ediyor, gerçi fazla ileri gitmiyor. Birkaç kat aşağıda Pinstripe'da bir iş bulur, bu yüzden hayatlarından çıkmamıştır (sadece ekran dışında). Ve Jacqueline ona tam bir veda partisi veriyor. Stevens, çekilmesi çok üzücü bir bölüm olduğunu hatırlıyor.

Jane Sloan'ın erkek arkadaşı kim?

Sloan bir araya geldi Ryan Decker (Dan Jeannotte), Pinstripe dergisindeki makaleleriyle ilgilenmeye başladıktan sonra birinci sezonda bazıları tarafından Pinstripe olarak bilinir.

Kalın tipte Scott kim?

The Bold Type (TV Dizisi 2017-2021) - Matt Vairo Scott Coleman olarak - IMDb.

Kalın tipte ince çizgili kim?

Daha çok 'Pinstripe Guy' olarak bilinen Ryan Decker, The Bold Type'da tekrar eden bir karakterdir. O tarafından tasvir edilir Dan Jeannotte .

Kalın yazı neden bitiyor?

Gösterinin sona ermesinin resmi bir nedeni beş sezon sonra verilmedi , ancak büyük olasılıkla The Bold Type karakterinin yolculuklarının doğal bir şekilde sona ermesiyle ilişkilidir. ... The Bold Type'ın 5. Sezonunda hayranlar, Sutton'ın Richard'la olan evliliği dağılırken umutsuzluğa düştüğünü izliyor.