Daha yanan bir görünüm nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rodolfo Reinger
Puan: 4.1/5(65 oy)

Duygularını saklarsan, ama birine kızgın , duygularınız yanıyor. İnsanlar genellikle için için yanan aşk veya şehvet duygularından bahseder: aşk romanlarında ve romantik komedilerde için için yanan duygular ve için için yanan bakışlar olacaktır. Bu, yanmaya devam eden duygusal ısı için bir kelimedir.

yanan yüz ne demek?

Birinin için için yandığını söylüyorsan, bunu demek istiyorsun onlar cinsel açıdan çekici , genellikle gizemli veya çok yoğun bir şekilde. Aktris cinsellikle için için için için yanıyor gibi görünüyor. [ VERB + ile] Karanlık, için için yanan gözleri asla yüzünü terk etmedi. [ Fiil-ing]

smolder ne demek?

geçişsiz fiil. 1a : ağır ağır, alevsiz ve çoğu zaman çok dumanlı yanma. b: için tarafından tüketilmek için için yanan — genellikle dışarı ile kullanılır. 2 : yıllarca için için yanan düşmanlıkların bastırılmış bir faaliyet halinde var olması. 3: Bastırılmış öfkeyi, nefreti veya nefretle için için yanan kıskançlığı göstermek için.için için yanan ifade nedir?

Smolder şu şekilde tanımlanır: alevler olmadan yavaş yavaş sigara içmek ve yakmak ya da öfke ya da nefret duygularını içinde tutmak. ... İçin için için için yanan bir örnek, öfkesini ifade etmeyen ve içinde yoğunlaşmasına izin veren bir kişidir.

İçin için yanan güzel görünüm ne anlama geliyor?

Sheldon'ın görünüşüyle ​​ilgili bu cümledeki 'yanan', 'seksi' anlamına gelen 'sıcak' kelimesinin yaygın kullanımına benzer, aaronsun666. 'İçten içe yanmayı' 'seksi' ile değiştirirseniz, yine de aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorsunuz: Sheldon için için için yanan iyi görünüyor = Sheldon'ın seksi yakışıklılığı.

Nasıl Yakılır

41 ilgili soru bulundu

İçin için yanan bir öpücük nedir?

için yanan öpücük tek bir hedefe hasar verir ve kullanıcıya . 2 tur için Güçlendirilmiş Durum .

Yanan ateş nedir?

Yanan yanma gözenekli yakıtların yavaş, düşük sıcaklıkta, alevsiz yanması ve yanma olayının en kalıcı türüdür. ... İçin için yanan yanma, konut yangınlarının önde gelen nedenleri arasındadır ve endüstriyel binaların yanı sıra ticari ve uzay uçuşlarında bir güvenlik endişesi kaynağıdır.

Smolder mi yoksa Smoulder mı?

Smoldering (İngiliz İngilizcesi) veya için için için yanan (Amerikan İngilizcesi; yazım farklılıklarına bakınız), oksijenin yoğunlaştırılmış fazlı bir yakıtın yüzeyine doğrudan saldırmasıyla ortaya çıkan ısı tarafından sürdürülen yavaş, alevsiz yanma şeklidir.

Smoulder kelimesinin eş anlamlısı ne?

smolder için eşanlamlılar ve yakın eş anlamlılar. yakmak, köpük , buhar, buhar.

Smoldering cevabının anlamı nedir?

'Yanmak' tanımı

1. alevsiz yavaş yanan, genellikle duman yayan . için için yanan ateşi tam bir yangına dönüştürmekten korktuğu için . Bütün bloklar için için yanan hale getirildi moloz. 2.

Smolder İngiltere ne demek?

için için yanan fiil [I] (YANMAK)

yavaş yavaş dumanla ama alevsiz yanmak : için için yanan bir ateş. yanan közler.

Smolder cümle içinde nasıl kullanılır?

yavaş ve alevsiz yanar.

 1. Melanie Griffith cinsellikle için için için için için yanan görünüyor.
 2. İçin için yanan bir alev haline geldi.
 3. İki yaşındaki Bethany Hudson'ın alarmı, karyolasında yatarken için için için için için yanan ve duman çıkarmaya başladı.
 4. Bir çift sürme siyah kaşın üzerinde marmelat gibi için için için için daha az etkileyiciler.

boğulmuş * kelimesinin eş anlamlısı ne?

boğmak için eşanlamlılar ve yakın eş anlamlılar. boğulmuş , sönmüş, ölü, ıslatılmış.

Yanma şiddeti nedir?

Bir 'yanan yoğunluk' yanan ateşten gelen ısı gibi – alev göremezsiniz, ancak ısı yoğun olabilir (çok güçlü).

Sıradan mı, Onery mi?

Sıfatlar olarak ornery ve ornery arasındaki fark oneri

ornery (appalachian) huysuz, inatçı, nahoş iken onery (biz|özellikle|güney bizde).

Yanan gözler nedir?

Urban Dictionary bunu mizahi bir şekilde şöyle tanımlıyor: Smoldering. Derin, içsel ve erimiş cinselliğinize erişme ve onu gözlerinizin içinden inkar edilemez derecede seksi bir bakışla fırlatma eylemi .

Hangi kelime, eksilmeyen kelimesiyle hemen hemen aynı anlama sahiptir?

undiminished için eşanlamlılar ve yakın eş anlamlılar. kısaltılmamış, kesilmemiş .

Bir yangın ne kadar süre için Smolder olabilir?

Hem yangın önlemeyi planlarken, hatırlamanız gerekir - közler ve kıvılcımlar her yerde için için için için yanabilir birkaç saatten bir güne veya daha fazla şartlara bağlı. Yazar Hakkında: Andrew Karam, alanında 34 yıllık deneyime sahip, kurul onaylı bir sağlık fizikçisidir.

Yanan ateşe ne sebep olur?

Yavaş başlayan için için için yanan yangınlar en sık şu durumlarda meydana gelir: sigara malzemeleri , sigara gibi, başıboş bırakılır. Bu yangınlar, karbon monoksit ve siyanür gibi zehirli kimyasallar içerebilen çok miktarda kalın duman üretir.

Yanmak bir ateş midir?

Alev alev yanan yangınlarla karşılaştırıldığında, için için için yanan bir tür düşük yoğunluklu yangın olarak kabul edilir (Rein, 2016), yani yangının yavaş yavaş yayılması ve birkaç gün sürmesi beklenebilir, az miktarda enerji açığa çıkar (Keeley, 2009).

Yanan bir ateş neye benziyor?

İçin için yanan bir ateştir alevin çok az veya hiç görünmediği yer , ancak odun ve köz hala sıcak yanıyor olabilir. İçin için yanan bir yangının yaygın bir işareti, oksijen eksikliği nedeniyle ahşabın verimsiz bir şekilde yanması sonucu ortaya çıkan dumandır. ... Havalandırma deliklerini alevler olacak ama kükremeyecek şekilde ayarlayın.

Ateşin 5 aşaması nelerdir?

Bir yangın sırasında binanızın riskini en aza indirmeye yardımcı olmak için yangından korunma hizmetlerimize göz atın.

 • Yeni başlayan. Yeni başlayan bir yangın, henüz başlangıç ​​aşamasında olan bir alevdir. ...
 • Büyüme. Bir yangının aşamalarından geçerken, ikinci aşamaya geliriz - büyüme. ...
 • Tamamıyla gelişmiş. ...
 • Çürümek. ...
 • Binanızda Önleme.

İçin için yanan bir ateşi nasıl söndürürsünüz?

Bunun yerine şunları yapmalısınız:

 1. Közleri yaymak için bir şömine pokeri kullanın.
 2. Ateşi söndürmek için közlerin üzerine kül koyun.
 3. Ateşin üzerine ince bir tabaka kabartma tozu sürün.
 4. Külleri soğumaya bırakın ve metal bir kaba koyun.
 5. Kabı evinizin dışında yanıcı herhangi bir şeyden uzakta saklayın.