Horst mu yoksa ewald mı seçeyim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Stacey Lindgren
Puan: 4.4/5(36 oy)

içeride size taraf değiştirme seçeneği sunulacak: Ewald : Horst, iki muhafızı ve Quinto ile savaşacaksınız. Dövüş bittiğinde, Ewald evi teslim etmeyi reddedecek ve sen de onunla dövüşeceksin. İşiniz bittiğinde, evi ve içindekileri alabilirsiniz.

Horst'u seçersem ne olur?

Horst'un tarafını tutarsanız, sen kardeşini gönderirken o ve muhafızları geri duracaklar . Casimir seçtiğiniz kasa hırsızıysa, onu da yenmeniz gerekir.

Açık Susam'dan kimin tarafını tutmalıyım?

Size ve kasa hırsızına bağlı olanın yanında kim var:

 • Kasa hırsızı olarak Quinto ile Ewald'ın yanında olun: Horst'un yanında olacağı için hem gardiyanlar, hem Horst hem de Quinto ile savaşmanız gerekecek.
 • Kasa hırsızı olarak Casimir ile Ewald'ın yanında olun: Casimir, Ewald'ın yanında kalırken siz gardiyanlarla ve Horst'la savaşacaksınız.Hangi Borsodi kardeşin yanında yer almalıyım?

Horst Borsodi, Novigrad'da Maximilian Borsodi ve ortağının büyük ve o zamanlar zaten zengin bir Borsodi ailesinde dünyaya geldi. Kardeşiyle yan yana büyüdü, Ewald .

Vivaldi'ye minibüs ROGH'yi almasını söylemeli miyim?

Daha fazla kazanmak istiyorsanız (daha ucuza satın alın), Vivaldi'ye bundan bahsetme , çünkü ihale sırasında da bunun için mücadele edecek.

The Witcher 3 - Horst veya Ewald Borsodi: tüm seçenekler (Açık Susam) [4K]

33 ilgili soru bulundu

Van der Knoob tablosu hangisi?

van der Knoob. Resimleri daha önce okumadıysanız, doğru olanı tüccar .

Hangi tablo doğru Witcher 3?

Doğru cevap tüccar portresi . O kadar şaşkın ki, aslında sanatınızı biliyorsunuz, müzayede sırasında sizden özür diliyor ve size biraz tavsiye veriyor. Gelecek vadeden bir sanatçı olan Van Rogh'un bir tablosu olacak.

Casimir'i mi yoksa Quinto'yu mu seçmeliyim?

Seçtiğiniz kasa hırsızı, Open Susam'ın sonunda kiminle savaşmanız gerektiği konusunda bir fark yaratacak! kimin yanında olduğuna bağlı. Seçiminiz ne olursa olsun, Casimir, Ewald'a sadık kalmayı seçecek Quinto, Horst'un teklifini kabul eder ve ona ihanet eder. ) veya kavga başlatmak için onunla alay edin.

Viper çelik kılıcı nereden alabilirim?

Viper çelik kılıç, işlenebilir bir çelik kılıçtır ve The Witcher 3: Wild Hunt'taki Viper School Gear'ın bir parçasıdır. Diyagram şurada bulunabilir: Ak Bostan, Amavet Kalesi Harabelerinde .


Viper zırhı yükseltilebilir mi?

Efsanevi Viper zırhı nasıl yükseltilir. Bu eşya bir Witcher Eşyasıdır. Witcher Öğeleri olabilir Öğenin daha yüksek Nadirlik sürümüyle ilişkili Şemayı bularak yükseltildi , Temel Diyagram, Gelişmiş, Master ve son olarak Grandmaster dahil.

Açık Susam ifadesi nereden geliyor?

Açık susam deyimi şuradan gelir: Binbir Gece Masalları kitabından klasik Ali Baba ve Kırk Haramiler hikayesi . Çoğu kişi bu ifadeyi bir emir gibi, bir şeyin açılmasını isterken söylenecek bir şey olarak anlar.

Witcher 3'te kasadaki gizli geçidi nasıl açarsınız?

Kasadaki tüm eşyaları topladıktan sonra, sütun üzerindeki baskı plakası . Bu, binadan gizli bir çıkış açacaktır. Şimdi Alchemy Inn'deki questgiver'a geri dönün.

Casimir'i nasıl kurtarırsın?

İşe Alım: Casimir

En güvenli seçenek Axii işaretini veya son diyalog seçeneğini kullanın (saldırgan olan) . Cücenin ekibinize katılacağını garanti eder. Önemli spoiler: Casimir, kasada Horst Borsodi ile savaş sırasında Ewald tarafına katılacak.


Hugo Hoff'u kurtarabilir misin?

ne yazık ki onu kurtarmanın bir yolu yok , yani görevin bu aşamasını bu noktada sonlandıracaksınız ve Eveline'i işe almak zorunda kalacaksınız.

Rotfiend kanını nereden alabilirim?

Rotfiend Bilgileri

 • Bulunduğu yer: Velen, Boğulan gruplarının yakınında bulunabilir.
 • Damlalar: Rotfiend kanı, Greater Rotfiend Blood, Necrophage Skin.
 • İlişkili Görevler: Crookback Bog'a Dönüş.

Witcher 3'teki müzayede evi nerede?

Borsody's' Müzayede Evi, İstanbul'da etkileyici üç katlı bir binadır. Novigrad Borsody Brothers'a ait. Şehrin en temsili yerinde, Ana Cadde üzerindeki meydanda yer almaktadır. Müzayedeler sadece üç ayda bir Cuma günleri yapılır.

Bir engerek zehirli çelik kılıç var mı?

Viper zehirli çelik kılıç, üretilebilir bir çelik kılıçtır ve engerek School Gear, Hearts of Stone genişlemesinde tanıtıldı. Diyagram sadece Açık Susam sırasında elde edilebilir! kasanın içindeyken görev. Maximilian Borsodi'nin evinin yakınındaki bir sandığın içinde bulunur.


Engerek zehirli gümüş kılıç nerede?

Zehirli Engerek Çelik Kılıç

Bu güçlü silahın şeması ancak Borsodi müzayede evinin altındaki kasanın içinde Hearts of Stone görevi sırasında Susam Aç. Maximillian Borsodi Evi'nin bulunduğu masanın arkasında - şema soldaki sandıkta bulunabilir.

kaer morhen zırhını nereden alabilirim?

HoS DLC'de var ve bunları şuradan satın alıyorsunuz: müzayede evindeyken bir bayan . Hemen hemen aynı ve inanıyorum ki %100'e kadar zehir direncine ve tüm zırhların en yüksek zırh derecesine sahip.

Witcher 3'te temizleme karışımı nasıl yapılır?

Üretim Gereksinimleri

 1. Cüce ruhu. × 1. Cüce ruhu × 1.
 2. Rotfiend kanı. × 2. Rotfiend kanı × 2.
 3. Kurtboğan. × 2. Kurtboğan × 2.

Witcher 3 tablosunu satmalı mıyım?

Blood and Wine genişletmesiyle, önce Corvo Bianco'ya asarak, ardından Marcus'a satarak, görevi tamamlarken tabloyu tutmak mümkün. Ancak tablo satıldıktan sonra da Corvo Bianco'da asılı kalacak.


Profesör Witcher kimdir?

Profesör (Lehçe: Magister) kurnaz bir suikastçı Gizemli büyücü Azar Javed ile birlikte, Salamandra'nın Kaer Morhen Kalesi'ne saldırısının görünen liderlerinden biriydi. Profesörün alameti farikası, son derece sofistike sözcük seçimi ve esprili yorumlarıdır.

Playgwent'i nasıl oynuyorsunuz?

İşte Gwent hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler.

 1. Her deste en az 22 Birim kartı içermelidir.
 2. Her maçtan önce destenizden rastgele 10 kart çekersiniz.
 3. Oyun başlamadan önce iki kartı yeniden çekebilirsiniz (mulligan).
 4. Her oyun üç tur içerir.
 5. İki tur kazanan ilk oyuncu oyunu kazanır.

Witcher 3'te tabloları nerede satabilirim?

Beauclair'deki Dupont & Sons Tüccarı Geralt'ın mülkü Corvo Bianco'nun duvarlarına yerleştirebileceği tabloları satıyor.

Casimir'le nasıl konuşurum?

git Buğday Tarlalarının kuzeyinde, Alness'te bulunan işaret . Casimir'i alt etmenin 2 yolu vardır: ・Diyalog seçeneğini seçin Zavallısınız, onu kavgaya ikna edeceksiniz. Devam etmek için onu döv.