Home Depot, floresan tüpleri geri dönüştürüyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Winifred Bailey DVM
Puan: 4.8/5(43 oy)

Ücretsiz geri dönüşüm için eski CFL'leri The Home Depot'a getirebilirsiniz. . ... CFL'lerdeki cıva içeriği hakkında endişeleriniz varsa, LED ampulleri düşünün. LED'in birçok avantajından biri, cıva içermemeleri ve aynı temizleme kısıtlamalarına sahip olmamalarıdır. Aynı derecede enerji verimlidirler.

Floresan tüpleri nereye atabilirim?

Size en yakın teslim noktasını bulmak için yerel belediyenize danışın veya bilgi için atık yönetimi sağlayıcınızla iletişime geçin. E-atıklarınızı uygun şekilde yerel bir bırakma etkinliğine götürmeniz gerekebilir. elden çıkarmak senin floresan lambalar için geri dönüşüm .

4 ayak floresan tüplerini nasıl imha edersiniz?

Yeniden kapatılabilir bir plastik torbaya kırık bir floresan lamba yerleştirin. O torbayı yeniden kapatılabilir başka bir plastik torbaya koyun ve ışık tüpünü atın. ev çöplüğünde . 4 fit uzunluğundaki tüp, yeniden kapatılabilir bir plastik torbaya sığmazsa, plastik çöp torbalarına iki kez torbalayın ve sıkıca bağlayın.Lowe's veya Home Depot floresan tüpleri geri dönüştürüyor mu?

Lowes, kompakt floresan lambaları kabul eder (CFL'ler) 1.700 ABD mağazasında geri dönüşüm için. Kalıcı geri dönüşüm merkezleri, müşterilerin şarj edilebilir pilleri, cep telefonlarını, CFL'leri ve plastik alışveriş torbalarını geri dönüştürmeleri için ücretsiz, kullanışlı ve kolay bir yol sunar.

Home Depot'ta neleri geri dönüştürebilirsiniz?

Temel İmha

  • Boyamak.
  • Piller.
  • Yapraklar ve Çim Kupürleri.
  • Bilgisayarlar, Gözlükler, Cep Telefonları.
  • Gıda artıkları.
  • Ev temizleyicileri.

Paranızı Boşa Harcamayın: Floresan ampulleri nerede geri dönüştürebilirsiniz?

30 ilgili soru bulundu

Home Depot eski tuvaletleri alıyor mu?

Ev Deposu Tuvalet Kurulum hizmeti, eski tuvaletinizin kaldırılmasını içerir ve yeni satın aldığınız ürünün kurulumu. Flanş cıvatalarını, mum halkasını ve besleme hattını takacağız, ardından yeni tuvaletinizin çalışır durumda olduğundan emin olmak için test edeceğiz. Kapsamlı bir temizlik dahildir!

Lowe'un floresan tüplerini geri dönüştürüyor mu?

Geri dönüşüm kutusuna asla ne koymamalıyım? ... Aklında tut Lowe'un mağazaları bir geri dönüşüm merkezi sunar (genellikle girişe yakın) plastik poşetleri, CFL ampulleri, şarj edilebilir pilleri ve cep telefonlarını kabul eder.

Walmart floresan tüpleri geri dönüştürüyor mu?

Geri dönüşüm etkinlikleri, tüketicilere ücretsiz ve uygun bir fırsat sunacak. bırakın ve geri dönüştürün kullanılan kompakt floresan ampuller (CFL'ler) ve floresan tüpler.

Lowes floresan ampulleri nasıl bertaraf eder?

Basitçe CFL ampullerinizi toplayın ve bunları uygun mağaza içi geri dönüşüm kutusuna atın , ve Lowe's bunları uygun şekilde elden çıkarmaya özen gösterecek.

Yeşil uçlu floresan ampulleri atabilir misiniz?

Düşük cıvalı veya yeşil işaretli olmayan floresan lambalar genellikle faydalı ömürlerinden sonra düzenlenmiş tehlikeli atık olarak kabul edilir . ... Diğer atıklar tarafından ezilecekleri veya kırılacakları neredeyse kesin olan çöp kutularına atılamaz veya sıradan çöplerle birlikte atılamazlar.

CFL neden yasaklandı?

Tüm floresan lambalar gibi, CFL'ler bertaraf edilmesini zorlaştıran toksik cıva içerir . Birçok ülkede hükümetler, CFL'lerin normal çöplerle birlikte atılmasını yasakladı. ... CFL'ler, akkor lambalardan farklı bir spektral güç dağılımı yayar.

Bunnings eski elektrikli aletleri alıyor mu?

Bunnings'te biliyor muydunuz? elektrikle ilgili her şeyi bırakabilir geri dönüşüme ihtiyacı var mı? Elektrikli aletler, cep telefonları, yazıcılar, TV'ler, bilgisayarlar, tost makineleri! Çöp sahasına atmayın, geri dönüştürün!

Bir ampulden cıva soluduğunuzda ne olur?

Bir kez solunduğunda, cıva buharı merkezi sinir sistemine, böbreklere ve karaciğere zarar verebilir. . ... Bu toksik etkiler, CFL kırılmasından kaynaklananlar da dahil olmak üzere herhangi bir cıva dökülmesinin dikkatli bir şekilde ele alınması gerektiğinin nedenidir.

Eski floresan tüpleri ne yapıyorsunuz?

Tüm floresan lambalar ve tüpler geri dönüştürülmeli veya bir evsel tehlikeli atık bertaraf tesisi , evrensel bir atık işleyicisi (örneğin, depolama tesisi veya komisyoncu) veya yetkili bir geri dönüşüm tesisi.

Floresan tüpler tehlikeli atık mıdır?

Floresan tüpler tehlikeli atık olarak sınıflandırılmış , endüstriyel ürünler bölümünde yer almaktadır. Bu, normal atıklardan farklı şekilde geri dönüştürülmeleri gerektiği anlamına gelir, aksi takdirde çevreye, vahşi hayata ve hatta insanlara zarar verebilirler.

Ampuller geri dönüştürülebilir mi?

Enerji tasarruflu ampuller bir tür floresan lambadır ve yerel geri dönüşüm merkezlerinde geri dönüştürülebilir . Eski tarz 'akkor' ampuller geri dönüştürülemez ve çöp kutusuna atılmalıdır. Enerji tasarruflu ampuller size paradan tasarruf sağlar ve daha az elektrik kullanarak çevreye yardımcı olur.

Ace Hardware floresan ampulleri alıyor mu?

Birçok Home Depot, IKEA ve Lowes mağazası ücretsiz CFL geri dönüşümü sağlar. Ace Hardware, True Value, Menards ve Aubuchon Hardware gibi daha küçük, daha yerel satış noktaları, CFL ve floresan tüp geri dönüşüm hizmetleri sunabilir – tipik olarak Bedelsiz – ya kendi başlarına ya da yardımcı programlarla ilişkili olarak (aşağıya bakın).

Bir cıva termometresini atabilir misin?

California Hanelerinin Mercury Fever Termometrelerini Atabileceği Yer. Mercury ateş termometreleri çöp kutusuna atılmamalıdır ve evsel tehlikeli atık olarak atılmalıdır .

Lowe's Recycle malç torbaları mı?

Ana Sayfa Mağazalar her şeyi kabul edecek geri dönüşüm için etiketler dahil plastik bahçe saksıları. Mağazalar ayrıca geri dönüşüm için kreş tepsileri ve kapları ile temiz, boş malç torbalarını kabul ediyor.

Floresan ampulleri nasıl imha edebilirim?

Kullanılmış floresan lambaları olan NSW sakinleri onları Ev Kimyasal Temizleme toplama etkinlikleri . Bu, bir dizi yaygın ev kimyasalının ve floresan lambaların güvenli bir şekilde atılması için ücretsiz bir hizmettir.

Lowes eski çim biçme makinelerini alıyor mu?

Petrol ve gaz boşaltıldığı sürece, eski çim biçme makinenizi elinizden alacağız ve mümkün olan en çevreye duyarlı şekilde geri dönüştürüldüğünden veya bertaraf edildiğinden emin olun.

Lowes eski çim biçme makinesi pillerini alıyor mu?

Lowe, 2004 yılında Call2Recycle ile çalışmaya başladı. şarj edilebilir pilleri toplamak , ve şarj edilebilir pillerin toplanmasını artırmak için mağaza girişlerinin yakınında bir geri dönüşüm merkezi sunar ve ayrıca müşterilere cep telefonlarını, CFL'leri ve plastik alışveriş torbalarını uygun şekilde atmanın ücretsiz ve kolay bir yolunu sunar.

Home Depot eski cihazlarla ne yapar?

Home Depot, eski ankastre cihazları, önceden sökülüp bağlantılarının tamamen kesilmesi koşuluyla kaldıracaktır. . Bu, Home Depot mağazaları ve bu hizmeti gerçekleştiren müteahhitler arasında değişebilir. Cihazınızın uygun olduğundan emin olmak için yerel mağazanızla görüşmeniz önerilir.

Bir tesisatçı tuvaleti değiştirmek için ne kadar ücret almalıdır?

Bir tesisatçı ücretleri yaklaşık 375 dolar tuvaleti değiştirmek için. Çoğu ücret 275 ile 480 dolar arasında. Bu, eski tuvaletinizin çıkarılması ve atılmasının maliyetini içerir. Bir tuvaleti değiştirmenin gerçek maliyetinin bulunduğunuz yere, tuvalet tipine ve kurulumun zorluğuna bağlı olduğunu unutmayın.