Hisoka gon sever mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Marley Runte
Puan: 4.5/5(65 oy)

Hisoka, Gon'a tamamen takıntılı , Hisoka'nın ekranda neredeyse her göründüğünde vurgulanan şey. ... Gon, Hisoka'ya aşık olmayabilir, ama kesinlikle ona hayrandır ve savaşlardaki tekniklerinden birçok kez etkilenmiştir. Gon, tuhaflıklarına rağmen Hisoka'yı da seviyor.

Hisoka, Gon'dan etkilendi mi?

Hisoka'nın Gon'a olan çekiciliği, gösteri boyunca birçok kez onun motivasyonudur. Gon tarafından açıldı ve ona cinsel olarak ilgi duyuyor Heaven's Arena'daki maçları sırasında gösterildiği gibi.

Hisoka Gon'u mu yoksa killua'yı mı tercih ediyor?

Hisoka kesinlikle düşünüyor Killua başka bir oyuncak olacak çünkü onu bir şekilde kullanmaya zorlamadan onu öldürmenin israf olacağının farkındadır. Illumi'nin gazabını kazanmak için Killua'yı öldürme eylemi, onun gözünde mutlaka ana yemeğin garnitürü kadar Killua'nın hayatını boşa harcamayacaktı.Hisoka kime aşık?

9 İlgisi Mart Mangada Daha Bariz

Animede Hisoka, Phantom Troupe üyesi Machi'den Kastro ile kavga ettikten sonra onunla akşam yemeği yemesini istedi. Birçok izleyici için sol alandan çıktı ve bu kadının kim olduğunu ve sihirbazın neden görünüşte ona bu kadar düşkün olduğunu merak etmelerini sağladı.

Hisoka ile kim evlendi?

Killua'nın erkek kardeşi kendini gruba tanıtır ve Hisoka ile kendisinin evli olduğunu rasgele ortaya çıkarır. Evlilik öncesi anlaşmaları şöyle diyor: Illumi Hisoka başka bir şekilde ölürse yine de ödüllendirilir.

Hisoka Hakkında Bilmediğiniz 7 Şey - Hunter x Hunter

42 ilgili soru bulundu

Hisoka kimseyle çıkıyor mu?

Evli olup olmadıkları hala bir sır . Ancak, 'Hunter X Hunter'ın yaratıcısı Yoshihiro Togashi, manganın Cilt 36, Bölüm 377'de ilişkilerini kanon haline getirdi. Mangaka, ikisinin çok sıra dışı bir ilişkisi olduğunu ortaya çıkardı.

Hisoka en çok kimle ilgileniyor?

Hisoka, onları öldürmek istediği çok güçlü ve güçlü insanlarla ilgileniyor, bu yüzden Ging Freecss ve Isaac Netero ile ilgileniyor, Gon Freecs en çok o mu ilgileniyor, çünkü Hisoka çok güçlü ve güçlü olduğu için bir insanın ne kadar güçlü ve güçlü olduğunu seçim çemberinde görüldüğü gibi görebiliyor, Hisoka sadece şaşırdı...

Hisoka kardeş kimdir?

Mitsu (hisoka'nın küçük kız kardeşi)

Gon, Hisoka hakkında ne düşünüyor?

1) Gon, Hisoka'yı önemsedi çünkü ikincisi, Avcı Sınavının 4. aşamasında kendisini bir yardım davası gibi hissettirdi . Bunu Heaven's Arena'da Hisoka'nın suratına yumruk atarak çözdü. O zamandan beri Hisoka'yı umursamadı.


Hisoka ve Gon Arkadaş Olacak mı?

Hisoka ve Gon ilk olarak Avcı Sınavı sırasında tanıştılar. ... Gon, Hisoka'ya aşık olmayabilir, ama kesinlikle ona hayrandır ve savaşlardaki tekniklerinden birçok kez etkilenmiştir. Gon, tuhaflıklarına rağmen Hisoka'yı da seviyor. Gon bilmek, Hisoka'yı bir arkadaş olarak görmesi çok olası. .

Palm, Gon'u seviyor mu?

Palm'ın karmaşık romantik hayatına geri dönersek, onun kötü şöhretli taliplerinden biri Gon Freecss oldu. ... Palm, Gon'a arkadaş olarak bağlanabilirdi. ya da anne gibi bir yetişkin, ama anında romantizme gitti ve hatta çocukla bütün bir randevu ayarladı.

Hisoka neden dudaklarını yalıyor?

Hisoka, bunun bir planın parçası olduğunu iddia eder, Kastro'dan başka bir saldırıdan kaçınır ve kolunu yakalar. Hisoka belirledi Kastro'nun Nen yeteneği duble yapıyor ve onu onaylıyor. ... Hisoka dudaklarını yalıyor ve meydan okuma konusunda heyecanlanıyor.

Hisoka iyi mi kötü mü?

Bir bakıma, o kötülükten daha ahlaksız sosyopatik ve kötü niyetli doğasına rağmen. Güçlü rakiplerle savaşma arzusuna rağmen, gardını indirdiğinde Netero'ya saldırmaya çalışmadığı veya Chrollo Lucilfer ile savaşmanın aslında onun için üstesinden gelemeyeceği kadar fazla olduğunu belirttiği için sınırını biliyor.


Hisoka şimdi kaç yaşında?

5 Hisoka Yarın ( 28 yaşında )

Gon killua'yı sever mi?

Kısa cevap: Killua veya Gon'dan diğerine çok az kanonik aşk var veya hiç yok . Aşkın herhangi bir türü açıkça anlaşılacaksa, platonik veya kardeşçe kabul edilmelidir.

HXH'den gon kaç yaşında?

Gon yaklaşık 12 yaşında 5 Mayıs 1987'de doğmuş olan Avcı Sınavı arkı sırasında. Yaşı mangadaki çeşitli olaylardan tahmin edilebilir, bunlardan en önemlisi Avcı Sınavının Ocak 1999'da gerçekleşmesidir.

Gon ve Killua ruh ikizi mi?

Killua ve Gon'un ruh ikizi olduğunu düşünüyor musunuz? lyra-cevap diyor: Evet, kesinlikle . ... İster başka insanlarla tanışsınlar, ister birbirlerinden uzaklaşsınlar, her zaman ruh ikizi olacaklardır.


Gon, Hisoka'yı yener mi?

Gon ve Hisoka arasındaki kavga başlar. Sonunda Gon başarılı bir şekilde Hisoka'nın yüzüne yumruk atıyor. .

Killua kime aşık olur?

(bölüm 199) Bu sahne sadece… Doğası gereği çok romantik. Bu konuda çok objektif değilim, ama gerçekten bu anın Killua'nın aşık olduğu an olduğuna inanıyorum. gon ve ona karşı arkadaşlıktan biraz daha fazlasını hissettiğini fark etmeye başladı.

Kurapika ile kim evlendi?

Bölümde Kurapika ve Leorio evlenmek.

Hisoka ne zaman doğdu?

Hisoka Morow

Kurnaz şeytanın kendisi Hisoka, ikizler burcunda doğdu. 6 Haziran .


Hisoka nasıl bir insan?

Kişilik. Hisoka olarak tasvir edilir tamamen kendine hizmet eden, bencil ve bencil ; bir şekilde hoşuna gittiği sürece istediğini yapar. Savaşta güçlü savaşçıların kanını dökmeye duyduğu doyumsuz aşk ve bunu yaparken aşırı acıdan zevk alması, görünüşte sadomazoşist arzularını körükler.

Hisoka'nın geçmişi neydi?

Hisoka'nın Geçmişi (Hisoka no Kako) Hunter × Hunter'ın bir önceki tek çekimi odaklanarak Hisoka karakteri Sui Ishida (Tokyo Ghoul'un mangakası) tarafından yazılıp çizildi. Hikaye Yoshihiro Togashi tarafından tanınır, ancak kanon olarak kabul edilebilir veya edilmeyebilir.

Hisoka ve Illumi nasıl tanıştı?

Illumi Parasta Havaalanı'na geldi Hisoka ile buluşmak için. Killua'nın onlardan kaçmak için 8 hava gemisi kullandığını biliyor. Hisoka hastaneyi pusuya düşürmeyi önerir ama Illumi ona bunun iyi bir fikir olmadığını çünkü Killua'nın arkadaşlarının orada dolaştığını söyler. Bunun yerine, işi onun yerine yapması için İğne Adamlarına güveniyor.

Hisoka kolunu geri alıyor mu?

Her iki kolunu da kaybetmesine rağmen, Hisoka kendine güveniyor ve bir kolunu yeniden takıyormuş gibi görünen sihir numaraları yapıyor. ... Dövüşten sonra Machi, Hisoka'ya yaklaşır ve iki kolunu da tekrar dikmek için Nen'i kullanır . Phantom Troupe'un patronundan bir mesajı var.