Hiçbir şey yapmamak ve yok olmak daha iyi kopya mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sorulan: Prof. Johnson Veum IV
Puan: 4.4/5(8 oy)

Nier Replicant'ta Kaine'i Korkutmak veya Hiçbir Şey Yapmamak? Bu seçim, ortaya çıktığı gibi, aslında bir seçim değildir. Hiçbir şey yapmamayı ve yok olmayı seçersen, cezalandırılacaksın ve aslında hiçbir şey olmayacak . ... Hiçbir şey yapmamayı seçerseniz, Kaine'i yine de taşlaştırmaya zorlanacaksınız.

Kaine'i taşlaştırmalı mısın?

Bir oyuncunun seçmesi gereken kısa cevap önemli olmadığını . ... Oyuncular, 'yok olmayı' basitçe oyunu kaldırıp başka bir şeye geçmek anlamına gelmediğini düşünmedikçe, oynamaya devam etmek istiyorlarsa sonunda Kaine'i taşlaştırmayı seçmelidirler.

Replikanttan önce NieR oynamalı mıyım?

Birisinin daha önce Nier Replicant oynamış olması gerçekten önemli değil veya Nier Automata'dan sonra. İki oyun aynı evrende geçiyor ve kesinlikle bağlantılılar. ... Ancak, Nier Replicant'ı oynamak, oyunculara Nier Automata'nın olayları hakkında daha fazla fikir verecektir ve bunun tersi de geçerlidir.Nier Replicant'ın birden fazla sonu var mı?

NieR Replicant, birden çok kez oynanacak şekilde tasarlanmıştır . Her oyun, hikayenin biraz farklı bir yönünü ortaya çıkarır ve birden fazla oyunun taze hissetmesini sağlar. NieR Replicant ver. 1.22474487139… A, B, C, D ve E olmak üzere beş sona sahiptir.

Nier Gestalt kopya ile aynı mı?

Replikant ve Gestalt aslında aynı oyunun iki versiyonu , farklı bölgelerde ve farklı platformlarda yayınlandı. Hikaye ve oynanış aynı ve genel olarak aralarında çok az fark var. Bununla birlikte, her varyant farklıdır ve hayranlar genellikle birini veya diğerini tercih eder.

Hiçbir Şey Yapma ve Yok Ol [NieR Replicant ver.1.22474487139 - Zor Mod Çözümlemesi - #013]

17 ilgili soru bulundu

Nier Replicant, otomatlar kadar iyi mi?

NieR: Automata'nın birçok yönden daha iyi olmasıyla, her iki oyun da shoot 'em up ve hack and slash oyunları hayranları için harika. Ancak, NieR Replicant kolayca zevk alabileceğiniz bir oyun başlık diğer oyun türlerini içerdiğinden, hızlı tempolu dövüşlere alışkın olmayanlar tarafından bile.

Nier Replicant neden bu kadar üzgün?

Hikaye başlangıçta önemli bir bilgi vermese de, kasvetli Nier'in ne kadar çaresiz hissettiği yüzünden. Yonah için çaresizce elinden geleni yapmaya çalışan Nier, 1. Perde'nin sonunda onu nasıl iyileştireceğini bulmaya yaklaşır, sadece onu Gölgelord'u elinden alır.

Nier Replicant'ın gerçek sonu nedir?

Nier Replicant'ın Bitiş C'sini bitirmek için tek yapmanız gereken Bitiş B'yi oynamak, oyundaki 33 silahın hepsini toplarken . 33 silahın hepsini toplayıp son patronu yendikten sonra iki seçeneğiniz olacak. Patronun hayatını 'Kurtarmayı' veya onları 'Öldürmeyi' seçebilirsiniz.

Nier Replicant kredilerini atlayabilir miyim?

Nier Automata'da oynamaya başladıklarında ara sahneleri şu şekilde atlayabilirsiniz: PlayStation 4'te Seçenek düğmesine iki kez veya Xbox One'da Menü düğmesine iki kez basmak . İlk basıştan sonra, ekranın sağ üst köşesindeki bir doğrulama bildirimi ile seçeneğin mevcut olduğunu bileceksiniz.

e Nier Replicant'ı bitirdikten sonra ne olur?

Nier Replicant ver'de Ending E'ye ulaşmak için. 1.22, yeni bir kaydetme dosyası oluşturulmalı ve oyunda belirli bir noktaya ulaşılana kadar normal şekilde oynatılmalıdır. Bitiş E tamamlandıktan sonra, D bitişini kazanmak için kullanılan kaydetme dosyası geri yüklenir .

Automata'dan önce Nier Replicant ile başlamalı mıyım?

Sen Nier: Automata ile başlamalı . Teknik olarak Nier Replicant'ın devamı niteliğindedir, ancak her yönden orijinal oyun üzerine kuruludur. Dövüş daha hızlı ve daha zevkli, hikayeyi takip etmek daha kolay ve alternatif oynanışları oyunu dramatik şekillerde değiştiriyor.

Nier Replicant zor mu?

Nier Replicant zor bir oyun değil her ne şekilde olursa olsun ve yan görevler yapmak için zaman ayıran herkes, er ya da geç kendilerini aşırı seviyeli bulacaktır. Bu nedenle, parti üyeleri tüm şakalarını bitirmeden patronları öldürmek yaygındır.

Nier Replicant PS5'te oynanabilir mi?

NieR Replicant Remaster şu anda PS4, Xbox One ve PC'de mevcut. Unutulmaması gereken bir şey oyunun PS5 versiyonu yok .

Kaine'i taşlaştırmazsam ne olur?

Petrify Kaine'i seçer ve Shade'i mühürlerseniz, hikaye normal şekilde devam edecektir. Hiçbir şey yapmamaya ve yok olmaya karar verirsen, Kaine sana başka seçeneğin olmadığını söyleyecek ve siz onu taşlaştırmayı seçene kadar oyun ilerlemeyecektir. Kararınız hikayeyi hiç etkilemiyor.

Hiçbir şey yapmazsam ve yok edilirsem ne olur?

Hiçbir şey yapmamayı ve yok olmayı seçersen, cezalandırılacak ve aslında hiçbir şey olmayacak . Bunu yaparak hikayeyi ilerletemezsin, çünkü... bilirsin, ölmüş olursun. Hiçbir şey yapmamayı seçerseniz, zaten Kaine'i taşlaştırmaya zorlanacaksınız.

Kaine, Nier Replicant'a geri mi dönüyor?

Yonah'yı aldıktan sonra, orijinal insan Yonah'a Kopya bedenini vermiştir, ancak bu Yonah, Kopyacı Yonah'nın erkek kardeşini/babasını çağırdığını duyunca, onu elinde tutamayacağını anlar. Cesedi terk eder ve Nier ve Shadowlord savaşır. ... Onu yendikten sonra Nier ve Yonah tekrar bir araya gelir.

Nier Replicant'ı kaç kez yenmeniz gerekiyor?

Bu, NieR Replicant'taki tüm silahları alarak oyunu yenmeyi içerir. Beş kere tüm bitişleri görmek, 42 ​​kupanın hepsini toplamak ve oyunda %100 olmak için her seferinde küçük değişikliklerle.

Kredi Nier otomatlarını atlayabilir miyim?

Bu videoyu www.youtube.com'da izlemeyi deneyin veya tarayıcınızda devre dışıysa JavaScript'i etkinleştirin. Nier: Automata'daki son sır keşfedildi ve doğrudan oyunun son anlarına atlamanıza izin veriyor. kod ancak prolog patronu Marx'ı yendikten sonra kullanılabilir .

Nier Replicant'ta her şeyi nasıl bitirirsiniz?

Nier Replicant'ta her son nasıl elde edilir

  1. Bitiş A: Bitiş A'nın tadını çıkarmak için baştan sona tüm oyunu oynayın, bu da sizi kesinlikle sorularla bırakacaktır. ...
  2. Bitiş B: 'Temizlenmiş' Bitiş A kaydınızı yükleyin. ...
  3. Bitiş C: 'temizlenmiş' Bitiş B tasarrufunuzu yükleyin. ...
  4. Bitiş D:

Nier Replicant'ı bitirmek ne kadar sürer?

Bunu akılda tutarak, End A'ya ulaşmak yaklaşık 15-17 saat , yol boyunca sağlıklı miktarda alt görev yaptığınızı varsayarsak. Bu sizi ilk kez krediye götürecek, ancak o noktada bitmekten çok uzak. Beş sonun tümünü sarmak 30-35 saate yakın sürer.

Kaine'in Nier'e karşı hisleri var mı?

Nier'e açıkça kaba davransa da, Kaine ona karşı çok derin bir aşk geliştirir. yolculukları boyunca - Nier'in karşılık verdiği bir şey. ... Nier, son savaşta Kaine'i sevdiğini ve hatta Bitiş C'nin sonunda onu öptüğünü söylüyor.

Nier Replicant silahlarını özleyebilir misin?

Nier Replicant ver. 1.22474487139…, oyunun her iki yarısına yayılmış, bulunacak 33 silah var. Bazılarını hikayenin bir parçası olarak alacaksınız (böylece yapabilirsiniz) t onları kaçır), yan görevler için ödül olarak bazılarını al ve diğerlerini demircilerden satın al.

Nier otomatları iç karartıcı mı?

Nier'deki karakterler genellikle sempatik motivasyonlara sahiptir. Çok hoşlar. ... Nier kesinlikle üzücü bir oyun , ama aynı zamanda çok güzel anları olan güzel bir oyun ve oynamadıysanız kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Nier Replicant'ın sonu üzücü mü?

Nier Replicant'ın tamamını oynadıktan sonra Ending D deneyimini yaşamak isteyen herkes, her zaman dosyalarını kendileri silebilir, ancak bu açıkçası aynı değil. ... Nier'in kendini feda etmesi hala üzücü , ancak verilerinizi kaybetmek, oyun tarafında yalnızca performans haline gelir.

Drakengard'ın kaç sonu var?

oyun özellikleri beş son : isteğe bağlı bölümleri tamamlamak veya güçlü silahlar almak gibi belirli koşullar karşılandığında kilidi açılan normal son ve dört ek son.