Hersheypark saat kaçta kapanıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Madilyn McCullough IV
Puan: 4.2/5(9 oy)

Hersheypark, Harrisburg'un yaklaşık 15 mil doğusunda ve Philadelphia'nın 95 mil batısında, Hershey, Pennsylvania'da bulunan bir aile tema parkıdır. Park, 1906 yılında Milton S. Hershey tarafından Hershey Çikolata Şirketi çalışanları için bir eğlence parkı olarak kuruldu.

Hershey Park'ın saatleri nelerdir?

11 Temmuz 2021 Pazar günü açılıyor

 • Hersheypark 11:00 - 20:00 Bilet Satın Alın. 11:00 - 20:00
 • Hersheypark'taki Boardwalk 11:00 - 19:00 Su Parkı Gezi Yerlerini Görüntüle. 11:00 - 19:00
 • Hersheypark Supply Co. 09:30 - 20:00 Daha Fazla Bilgi. ...
 • YENİ! ...
 • YENİ! ...
 • YENİ! ...
 • Hersheypark Biletleme Hizmetleri 09:30 - 20:00 Bize Ulaşın. ...
 • ZooAmerica Vahşi Yaşam Parkı 10:00 - 19:00.

Hershey Park neden bu kadar erken kapanıyor?

Hersheypark'ın Parkta Baharı, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü açılıyor. Daha fazla aile gezintisi, heyecan verici bardak altlığı ve su sağlamak için cazibe merkezleri her biri mevcuttur Hersheypark, 13 Temmuz Pazartesi gününden itibaren gece saatlerini kısaltıyor.Hershey Park'ı 1 günde yapabilir misin?

Hershey Park için 1 gün ve için 1 gün Hershey Çikolata Dünyası mükemmel. ... Ertesi gün Hershey Park'a erken gidin ve tüm parkı bitirebilirsiniz. Ayrıca bir Hershey mülkünde kalırsanız, kalabalıktan bir saat önce parka girersiniz. bir yıldan fazla bir süre önce.

Hershey Park hangi aylarda açık?

Hersheypark, hafta sonlarının çoğunda açık olacaktır. Nisan ve Mayıs , Anma Günü'nden İşçi Bayramı'na günlük operasyonlar ve ardından Eylül hafta sonları.

Hersheypark için ULTIMATE Rehberi

20 ilgili soru bulundu

Hersheypark 2021'de Açılıyor mu?

10 Ekim 2021 Pazar kapalı

Tüm operasyonlar hava şartlarına uygun. Üzgünüm, geri ödeme yok. Diğer Hershey cazibe merkezlerinin çalışma saatleri, Hersheypark saatlerinden farklı olabilir.

Hersheypark'ta en az kalabalık olan gün hangisidir?

Hafta içi ( Pazartesi Cuma ) Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yaz sezonunda tarihsel olarak en az kalabalıktır. Hafta sonları daha fazla turist ve tatilci çekiyor. Cuma ve Pazar günleri, Cadılar Bayramı sezonunda en az kalabalık olma eğilimindedir. Hafta sonları (özellikle cumartesi günleri) tatil sezonunda daha kalabalıktır.

Hersheypark'ta bedava çikolata alıyor musunuz?

Çikolata Turu gezisinde, bir Hershey fabrikasının içini görmeye ve kavrulmuş kakao çekirdeğinden sarılmış şeker çubuğuna kadar şekerlemeyi takip etmeye davetlisiniz! sadece bu değil aktivite tamamen ücretsiz , ancak yolculuğunuzun sonunda ücretsiz çikolata da alırsınız.

Hersheypark için iki güne ihtiyacın var mı?

tavsiye ederim en az üç tam gün Hershey'de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek ve yakınlardaki diğer etkinliklerin tadını çıkarmak için.


Hersheypark'a havlu getirmeniz gerekiyor mu?

7 cevap. Havlu sağlamazlar . Oradaki bir dükkandan biraz satın alabilirsin, ama pahalılar. Kendimizi getirdik ve gün boyunca su parkında işimiz bittiğinde onları bir dolaba sakladık.

Hersheypark'a gitmeye değer mi?

HersheyPark harika bir aile parkıdır. Çok pahalı ama otopark, bilet, on-line almanızı tavsiye ederim. Ailenizdeki numarayı harcamak kesinlikle içki anlaşmasını yapın, buna tamamen değer .

ZooAmerica, Hersheypark girişine dahil mi?

Yıl boyunca 11 dönümlük hayvanat bahçemiz 200'den fazla hayvana ev sahipliği yapmaktadır. tek fiyatlı Hersheypark biletinize dahildir *.

Hersheypark'a dışarıdan yiyecek getirebilir misin?

Dış piknik alanlarında kilitli dolaplar mevcuttur ve konukların araçlarında zaruri olmayan eşyalarını bulundurmaları teşvik edilir. Kişi başı bir adet kapalı su şişesi dışında, Hersheypark, Park'a yiyecek veya içecek getirilmesine izin vermez. .


Hershey Park'a gitmek için en iyi gün hangisidir?

Perşembe ve Salı genellikle daha kısa hatlar için en iyi günlerdir, Cumartesi ve Pazar ise en yoğun olma eğilimindedir. En popüler aylar genellikle Eylül, Nisan ve Mayıs iken, Aralık, Ocak ve Kasım normalde daha sessizdir. Gününüzden en iyi şekilde yararlanmak için erken gelmenizi ve geç ayrılmanızı öneririz.

Hershey Park'a ne kadar erken gitmeliyim?

Tüm günlük biletler, parka giriş yapmanızı sağlayan önizleme planına hak kazanır. ziyaretinizden önceki gece kapanıştan iki buçuk saat önce . Akşamları çoğu zaman parkı ziyaret etmek için en iyi zamandır, çünkü birçok park misafiri o gün için çoktan ayrılmış olacaktır.

Hershey Park'ta çizgileri nasıl yenersiniz?

Hersheypark'ı Ziyaret Etmek İçin 10 İpucu

 1. Erken varmak! ...
 2. Hershey'in Önizleme Saatleri'nden yararlanın. ...
 3. Hersheypark Uygulamasını indirin. ...
 4. Yükseklik Ölçüm İstasyonunu ziyaret edin. ...
 5. Tüm Gün İçki Fırsatları ile Isıyı Yenin. ...
 6. Boardwalk'u kaçırmayın - kalabalığı yenmek için 1. ziyaret edin! ...
 7. Dolap kiralama konusunda akıllı olun.

Hershey Park'ta yağmur yağarsa ne olur?

Olumsuz hava koşullarının neden olması durumunda kapatılacak büyük yolculukların ve ilgi çekici yerlerin çoğu halka açık bir çalışma gününde kesintisiz 60 dakika boyunca, mevcut çalışma sezonu için bir iade ziyareti için bir İade Ziyareti Kuponu düzenlenebilir.


Hershey Park biletlerine su parkı dahil mi?

Su parkında birden fazla su kaydırağı, tembel nehir, dalga havuzu ve hatta bir su treni bulunur! Biletinize dahil , su parkına giriş ekstra ücrete tabi değildir ve ayrı bir giriş yoktur.

Hershey fabrikasını gezebilir misin?

Bazılarınız, gerçek Hershey's Chocolate fabrikasını gezebileceğiniz bir zamanı hatırlayabilir. Bugün, tüm nesiller, Hershey's Chocolate World içinde ücretsiz bir simülasyonlu fabrika turu yolculuğunun keyfini çıkarabilir .

Hersheypark doğum günleri için bir şey yapıyor mu?

4D film, Kendi Şeker Çubuğunu Oluştur, karakter görünümü, VIP tur yolculuğu erişimi, hediye çantaları, kişiselleştirilmiş hediyeler, el sanatları, pizza, atıştırmalıklar, pasta, dondurma, içecekler, davetiyeler, doğum günü rozeti/kordonu ve tüm gün ücretsiz otopark .

Çikolata Dünyası ne kadar sürüyor?

Hershey Çikolata Dünyası her yere götürebilir Tur için tüm gün 30 dakika . Her şey ziyaretiniz sırasında ne yapmak istediğinize bağlıdır. Hershey Chocolate World'ün tüm cazibe merkezlerini yapmayı planlıyorsanız, hediyelik eşya dükkanını keşfetmek için uğramaktan daha fazla zamanınızı alacaktır.


Hersheypark hızlı yolu buna değer mi?

Tuttuğun miktar' Harcayacağım sadece buna değmez . ... Ancak, parkta çok az zamanınız varsa veya büyük bir hafta sonu tatiliyse, Hızlı Geçiş geçişi yatırıma değer olabilir.

Hersheypark genellikle meşgul mü?

Hershey Park her zaman meşgul ama saat 17.00'den sonra kalabalıklar azalır. Ayrıca su gezintisi veya havuz yapmak istiyorsanız, o zaman ilk işinizi yapın ve öğleden sonra hız trenlerine doğru yol alın. Özel etkinlik günleri için web sitelerini kontrol edin.

Hersheypark İşçi Bayramı'nda kalabalık mı?

buna katılıyorum İşçi Bayramı hafta sonu kalabalık olacak birçok insan kaçmak için son bir şanstan yararlanıyor. Boardwalk su parkı alanı bu hafta sonu kapanıyor. Cumartesi ve Pazar en kötü günlerdir.