Her köyün bir yağmacı karakolu var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Emie Zemlak
Puan: 4.3/5(59 oy)

yağmacı karakolları bir köyün yapabileceği herhangi bir biyomda bulunabilir , ve genellikle bir köyden ~300 blok oluştururlar, ancak okyanustaki küçük bir ada gibi Overworld'de başka herhangi bir yerde ortaya çıkabilirler. Karakolun köyden farklı bir biyomda olabileceğini belirtmekte fayda var.

Bir köyün yakınında her zaman bir Yağmacı karakolu var mıdır?

Java Sürümünde, yağmacı karakolları asla köylere çok yakın veya köylerin içinde üretilmez . Bunu Bedrock Edition'da yapabilirler ve köylerden çok uzakta üretebilirler.

Karakollar köylerin yakınında mı ortaya çıkıyor?

Yağmacı Karakolu bir köyün yakınında oluştuğu için bir köyün yapabileceği herhangi bir biyomda görünebilir . Örneğin, Yağmacı Karakollarını Plains, Desert, Savanna, Taiga ve benzeri gibi biyomlarda bulabilirsiniz.

Yağmacılar köylerin yakınında mı?

Geceleri rastgele yumurtlarlar ve yakındaki köylere bağımlı değil ya da yağmacılarla diğer karşılaşmalar gibi ileri karakollar. Bu, bu devriyelere hemen hemen her yerde rastlayabileceğiniz anlamına gelir.

Bir Pillager'ı evcilleştirebilir misin?

Yağmacıyı evcilleştirmek için, onun tatar yayını kırman gerekiyor . Bir tatar yayının 326 dayanıklılığı olduğundan, onu kırmak için yağmacının tatar yayını 326 kez kullanması gerekir! Bu yüzden, hotbar'ınıza 5 kalkan ekleyin (her ihtimale karşı 6 ekledik) ve muhtemelen biraz yiyecek.

Minecraft'ta Bir Yağmacı Karakolu Nasıl Bulunur (Tüm Sürümler)

26 ilgili soru bulundu

Yağmacılar eşyalarını çalar mı?

Yağmacılar, köylülerin veya oyuncuların evlerinde sandık ve fıçı arayacak, içeriğini çalmak ve onu saklanma varillerine (gömülü, mağaraların içine vb.) getirin. Yağmacılar et, yün ve deri çalmak için çiftlikleri öldürürler.

Bir Pillager karakolunu yok edebilir misin?

Hepsi veya çoğu arkanızda olduğunda, kısa sürede hepsinden nasıl kurtulacağınız konusunda birkaç seçeneğiniz vardır. Sen durdukları yere lav dökebilir , hepsini eritmek. Lav, yağmacı damlalarını yok eder ve yağmacılar lavdan kaçınmak için yeterince iyi AI'ya sahiptir.

Pillager lanetinden nasıl kurtulurum?

Bad Omen, bir oyuncu bir köydeyse, baskın yapılmasına neden olan olumsuz bir durum etkisidir. Bu etki, diğerleri gibi kaldırılabilir süt içerek .

Pillager kaptanları ne sıklıkla ortaya çıkar?

Yumurtlama. Baskın kaptanları, herhangi bir illager ile aynı koşullarda ve oluşumlarda ortaya çıkar. özel günler yok bir yumurtlama ve bir yumurtlamanın tamamen rastgele olması.


Pillager karakollarında yağma var mı?

Pillager Outposts, Minecraft's Overworld'ün biyomlarına dağılmış bulunan yarı nadir yapılardır. Yağmacı Karakolları bazen büyük ganimet içerir , oyunculara onlara baskın yapmaları için bir teşvik veriyor.

Yağmacılar gidecek mi?

Eğer sen varsan umutsuzluğa kapılıyorlar 128 blok ötede .

Neden yağmacılar evime gelip duruyor?

Yağmacılar için bu doğal. Onlar köy bonusları alabilmeniz ve baskınlara başlayabilmeniz için rastgele ortaya çıkar . Işık seviyesi, bu senaryoda bir dünya mafyası oldukları için hiçbir şey ifade etmez. Doğal olarak yaptıkları tek şey ortaya çıkıp rastgele noktalarda saldırmak, tıpkı Gezgin Tüccarların rastgele ortaya çıkması gibi.

Evinizde bir Pillager karakolunu yapabilir misiniz?

Yine de, şu an olduğu gibi gerçekten eviniz yapamazsınız , hatta yağmacılar sürekli olarak orada ortaya çıktıkça, sadece güvenli bir üssünüz. Bazı oyuncular, örneğin yağmacı çiftlikleri gibi şeyler için veya sadece bir XP takviyesi ve belki başka bir ganimet için sürekli olarak bazı yağmacıları öldürebilecekleri yerler için bunu isteyebilir.


Ana kayada bir Yağmacı çiftliği yapabilir misin?

Çiftlikler, akıncılar için bir yumurtlama platformu olan bir köyden yapılabilir veya bir yağmacı karakolunda yapılacak . Bedrock Sürümü'nde, bir baskın çiftliği, baskınlar sırasında bu çeteler tarafından bırakılan özel eşyaları da verir: zümrütler, büyülü kitaplar, demir aletler ve demir zırh (yarısı büyülere sahiptir).

Köyün kahramanı ne kadar sürer?

KÖYÜNÜN KAHRAMANI:

Bu etki sürecek ~2 oyun günü ve etkinin düzeyine bağlı olarak indirim ile işlemlerde size büyük indirimler verecektir.

Pillager kaptanları yeniden doğar mı?

Yağmacılar ve köylüler kaptanlar karakol çevresinde yeniden doğmazlar . Bazen yeniden doğarlar, bazen yapmazlar. Bu sorun 1.13'te tamamen düzeltildi.

Yağmacılar köylüleri camdan görebilir mi?

Yağmacılar oyuncuları camdan göremezler.


Bir Pillager kaptanını öldürerek ne elde edersiniz?

Yağmacı karakollarının yanı sıra, bir illager pankartı elde etmenin tek yolu bir illager kaptanını öldürmek. İllüzyonerler kullanılmasa da, baskın kaptanı olarak da ortaya çıkabilirler.

Bir Enderman'ı evcilleştirebilir misin?

Enderminion Enderman ırkının evcilleştirilebilir ırkıdır. Birini evcilleştirmek için oyuncunun bir elma kullanması gerekir.