Bütün ev arabaları aynı skyrim mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Eloisa Terry
Puan: 4.1/5(35 oy)

Dragonborn'a atanan Housecarl'larTemel oyunda, mevcut tüm ev arabaları Nord savaşçılarıdır Gregor, The Elder Scrolls V: Hearthfire tarafından eklenen Pale'in ev arabası.

Tüm Housecarl'ların istatistikleri aynı mı?

( tüm housecarl'lar aynı istatistiklere sahip ). Bağlantılardaki istatistikler için aşağı kaydırın. Housecarls kazanır. Daha çeşitlidirler (silah açısından) ve akıllıca kırılmazlar.

Skyrim'deki en iyi housecarl kim?

1 Valdimar , Hjaalmarch'ın Kuzey Savaş Büyücüsü

Bu, Valdimar'ı inanılmaz derecede çok yönlü bir takipçi yapar. Birçok ev avcısının aksine, saldırı tarzını farklı düşmanlara uyarlayabilir; örneğin, draugr'a karşı Turn Undead'i kullanmak. Bu nedenle, benzersiz beceri seti, Skyrim'deki en iyi ev arabası olarak onu diğerlerinden bir adım önde tutuyor.Skyrim'de kaç tane Housecarl olabilir?

Var beş Housecarl size katılabilir: Whiterun'lu Lydia. Jordis, Yalnızlığın Kılıç Bakiresi. Windhelm'in Calder'ı.

Lydia ölürse yeni bir ev arabası alabilir miyim?

3 Cevap. Hanehalkınız veya bu konudaki herhangi bir takipçiniz ciddi olarak ölürse, o zaman sonsuza dek gittiler (indirim konsolu vudu).

Skyrim Takipçileri En Kötüden En İyiye Sıralandı

26 ilgili soru bulundu

Skyrim'de ölü bir Housecarl'ı değiştirebilir misin?

Evet yapabilirsin , onu öldür ve dirilişini kullan.

Skyrim'de birden fazla Housecarl'ınız olabilir mi?

Teşekkürler! Evet .Biraz topal ama her kalıcı takipçi sayısız kez alınabilir, merak etmeyin. Ve evet, ev arabanız ve eşiniz aynı evde yaşayabilir.

Skyrim'de bir ev arabası ve bir karın olabilir mi?

Evet ama sadece modlar aracılığıyla . Housecarl'ınızın önceden inşa edilmiş evlerden birinden Hearthfire evlerinize taşınmasını istiyorsanız, MHIYH gibi bir moda ihtiyacınız var. Bu daha fazla takipçi için geçerli olsa da, (neredeyse) herhangi bir takipçiyi kahyanız olarak alabilirsiniz, o zaman evin kendisi ve eşiniz için de ev arabası alırsınız.

Ev arabamla Skyrim'de evlenebilir miyim?

Eğer Jarl veya Thane saldırıya uğrarsa, kölelerinin hayatı için savaşmak için savaşa ilk giren housecarl olacaktır. Bir Thane'nin ev carl'larıyla evlenmesi sosyal olarak kabul edilebilir. .


Skyrim'deki en güçlü takipçi kim?

En iyi Skyrim takipçileri

 • 1) Lidya. Biliyorum biliyorum. ...
 • 2) Avcı Aela. Yüksek rütbeli bir Yoldaş olarak Aela, Ejderdoğan'ın Jorrvaskr'da hata yaparak gelmesinden çok önce yetenekli bir savaşçıydı. ...
 • 3) Sakallar. ...
 • 4) Lioness Mjoll. ...
 • 5) zargo. ...
 • 6) Annekke Crag-Jumper. ...
 • 7) Serana - Dawnguard DLC'si. ...
 • 8) Teldryn Sero – Dragonborn DLC'si.

Skyrim'deki en iyi eş hangisi?

Skyrim: En İyi 20 Kadın & Onlarla Nasıl Evlenir

 • 9 Taarya.
 • 8 Şahvee.
 • 7 Borgakh Çelik Kalp.
 • 6 Camilla Valerius.
 • 5 sende.
 • Jena'da 4.
 • 3 Mjoll Aslan.
 • 2 Lidya.

Lydia bir vekilharç olabilir mi?

PC Lydia'dan kahya olması istenirse, ardından tekrar takipçisi olması istenirse, onun tekrar kahya olma seçeneği kaybolacak . Bunu düzeltmek için, onunla yolları ayırın ya da Dragonborn'un hizmetinden ayrılana kadar ona saldırın, ardından kahyası olduğu çiftliğe geri dönecektir.

Skyrim'de bir Housecarl ile bir kahya arasındaki fark nedir?

Kâhya olarak atanan ev arabası dışında birini seçerseniz, evinizi koruyan bir kişi yerine iki kişinin etrafta dolaşmasını sağlayın . Kâhyanız olarak başka bir ambardan bir ev arabası seçerseniz, orijinal evi boş bırakırlar.


Skyrim'de Jarl olabilir misin?

vanilyalı, herhangi bir şehrin Kontu olmanın bir yolu yok (olduğu gibi talihsiz). Vanilyada yolu yok. Ancak, Skyrim'in Yüksek Kralı olmak için bir mod var. Bu, tüm diğer Kontları size... Kontların Kontu'nu bildirmeye zorlar.

1066'da Housecarl nedir?

Bir housecarl (Eski İskandinav: húskarl, Eski İngilizce: huscarl) idi. Orta Çağ Kuzey Avrupa'da hizmetkar olmayan bir uşak veya ev koruması . ... İngiltere'de kraliyet ailelerinin hem askeri hem de idari birçok rolü vardı ve Hastings Savaşı'nda Harold Godwinson'ın komutasında savaştılar.

Birden fazla komiseriniz olabilir mi Skyrim?

Evet, her ev için farklı bir kahyanız olabilir . Her evde sürekli olarak bir tane olmasını istiyorsanız, her evde farklı bir kahyaya sahip olmanız gerekir.

Evlendikten sonra Lydia'ya ne olacak?

PC 360 Lydia ile evlendikten sonra, evlilik töreninin bitiş senaryosu sırasında Mara Tapınağı'ndan çıkabilir . Tapınaktan çıktıktan hemen sonra dışarıda bulunmazsa, sonsuza kadar gitmiş olacak. 'oyuncuyu kullanma. moveto' komutu, yanındaki Dragonborn'u Skyrim'de rastgele bir yere ışınlayabilir.


Bir kahya ve refakatçiniz olabilir mi?

Aynı anda hem kahya hem de takipçiniz olamaz mı? Vekilharç ve Takipçi iki farklı kişiyse, o zaman onlara aynı anda sahip olamazsın zaman. Ama eğer takipçiniz vekilharçsanız, onları da getirebilmelisiniz (bildiğim kadarıyla).

Lydia'yı nasıl hayata döndürebilirim?

Tek gerçek seçenek önceki bir kaydı yüklemektir. Ancak bir kez daha, PC oyuncuları onu diriltmek için konsol komutlarını kullan . Sadece vücuduna tıkladıktan sonra 'diriltme' kodunu yazmaları gerekiyor ve Lydia olduğu gibi geri dönecek, ancak bazı oyuncular hayata döndürüldükten sonra envanterinin sıfırlandığını bildiriyor.

Lydia canlanır mı?

Ciddi şekilde yaralandığında, Lydia iyileşene kadar tek dizinin üzerine düşer. Bu süre zarfında düşmanlar onu öldüremez, ancak silahınız veya büyünüz tarafından vurulursa ölecektir. Oyunun Xbox 360 versiyonunda, Lydia'yı yalnızca Dead Thrall adlı ana seviye bir büyü yaparak canlandırabilirsiniz. .

Ya arkadaşım Skyrim'de ölürse?

Takipçi ölümü oldukça garip bir şekilde ele alınır; Düşman ateşi nedeniyle sağlıkları tükenirse, nakavt olurlar. Onları iyileştirmek ya da dövüşü bitirmek ve yenilenmelerine izin vermek onları hayata döndürecektir. Onları dost ateşi yüzünden öldürürseniz, işte bu: onlar' kalıcı olarak öldü .


Skyrim'de başka bir Housecarl'ı nasıl elde edersiniz?

Bir Bölgenin Thane'si olduğunuzda başka bir Housecarl alamazsınız. . Thane olmak için, her Kontun kendi sarayında Thane olabilmeniz için tamamlamanız gereken belirli görevleri olacaktır. Bu web sitesi, tüm Skyrim ihtiyaçlarınız ve sorularınız için size yardımcı olacaktır.

Skyrim'de bir NPC'yi nasıl canlandırırım?

Bunu başarmak için, oyuncu önce konsolu açan oyun içinde '~' tuşuna basmalıdır. Yeniden diriltilecek gövdeyi seçmek için, istenen gövdeye tıklamaları gerekir, bu da aşağıdaki tüm komutları gövdeye yönlendirecektir. O zamanlar 'dirilt' komutunu yazın (' işaretleri olmadan).

Dişi aslan Mjoll bir kahya olabilir mi?

Dragonborn, onu onun için geri almayı teklif edebilir; bu hedef tamamlanırsa, Mjoll potansiyel bir eş olur. Ayrıca bir takipçi olarak da işe alınabilir ve eğer Hearthfire kuruludur, Dragonborn'un mülklerinden birinde kahya yapılabilir .