Harold ve kumar kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Godfrey Dietrich
Puan: 5/5(46 oy)

Harold & Kumar, başrolde oynadığı bir dizi Amerikan taşlı komedi filminin adıdır. John Cho (Harold) ve Kal Penn (Kumar) .

Harold Kumar'ı kim icat etti?

Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg , iki Harold & Kumar filmini (ABD'de 56,4 milyon $ hasılat elde eden ve DVD satışlarında temizlenen) yaratan ikili, American Pie serisinin büyük ekran yeniden başlatılmasını yönetmek için imza attı. Hollywood Reporter'a göre.

Kumar Beyaz Kale'ye Nasıl Gitti?

Harold ve Kumar, Freakshow'un şaşırtıcı derecede çekici karısı tarafından teklif edilir, ancak Freakshow bir dörtlü önerdikten sonra, Harold ve Kumar tiksinerek kaçar. Kumar, kendinden geçmiş bir otostopçu olan Neil Patrick Harris'i alır. ... Sonrasında onunla esrar içmek , Beyaz Kale'ye gitmeye karar verirler.

Harold ve Kumar Beyaz Kale'ye Neden Gittiler?

Harold ve Kumar aynı zamanda Asyalı-Amerikalı etnik kökene sahip iki başrol oyuncusuna sahip olan ilk Amerikan R dereceli komediydi. ... Yönetmen Danny Leiner, Beyaz Kale'nin özel olarak seçildiğini söyledi. ulusal bir zincir üzerinden kült takipçilerinden dolayı McDonald's gibi.

Harold ve Kumar'da gerçekten kafayı bulmuşlar mı?

Hayır, ama ciddi… Harold, son filmin sadece 15 dakikasında taşlandı. , bu yüzden deli gibi davranmam bile gerekmiyordu, gerçekten. Bu muhtemelen size gülünç gelecek ama Harold veya Kumar'ı ille de 'taşçı' olarak görmüyorum, diye itiraf ediyor Penn. Bence bu, taşlaşmış bir komediden çok bir dostluk komedisi.

Harold & Kumar O Zaman ve Şimdi Oyuncular

42 ilgili soru bulundu

Harold ve Kumar gerçek hayatta arkadaş mı?

Karakter Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg tarafından yaratıldı ve gerçek hayattaki arkadaşlarına dayanıyor. Harold Lee adında . Karakter, üç filmde de John Cho tarafından canlandırılıyor. Harold & Kumar Go to White Castle'da Harold, New Jersey'nin kuzey kesiminden çalışkan bir adamdır.

Harold ve Kumar 4 olacak mı?

Harold ve Kumar'ın yıldızı Kal Penn dördüncü taksit için hala gemide ve eğer ona kalsaydı, devam filmi uzayda geçecekti. Harold ve Kumar 4'ü görmemiz muhtemelen an meselesi ve franchise yıldızı Kal Penn, kaçınılmaz devam filminin iki taşçıyı uzaya göndermesi gerektiğini düşünüyor.

En iyi Harold ve Kumar nedir?

1.' Harold ve Kumar Beyaz Kale'ye Gidiyor (2003)

White Castle'ın tavuk ihalesi var mı?

Evet, kalede tavuk var , ve Orijinal Kaydırıcılarımız kadar arzu edilir! ... Bu ihale Tavuk Sürgüleri, sizi mutlu kaydırıcı yerinize götürecek lezzetle doludur. Kalemizden dondurucunuza. İstediğin Şey Bu!


Harold ve Kumar popüler mi?

2004'te Harold ve Kumar Go To White Castle'ın yılın en popüler filmlerinden biri olacağını çok az kişi hayal edebilirdi. ... Yine de, beyaz perdeyi ilk kez süsledikten 16 yıl sonra, kült klasik, ana akım fenomen haline geldi, hala hayranlarının kalplerinde bir yeri var.

Netflix'te Harold ve Kumar var mı?

'Harold & Kumar Beyaz Kale'ye Git' Netflix'e Geri Dönüyor Ocak 2020 .

Harold ve Kumar siparişi ne kadar?

Lansmanın bir parçası olarak, iki günlük yalnızlık için Harold & Kumar siparişi şu fiyattan fiyatlandırılacak: 23.40 dolar .

Cherry Hill NJ'de Beyaz Kale var mıydı?

Filmin konusunun aksine, Cherry Hill, New Jersey'de Beyaz Kale yok . ... Şu anda en yakın Beyaz Kale, filmin başladığı yerden yaklaşık 15 dakika uzaklıktaki Jersey City, New Jersey'de. Cherry Hill'e en yakın Beyaz Kale, Toms River, NJ'dedir.


Harold ve Kumar Üniversiteye Nereye Gittiler?

2004'ün kült klasiği 'Harold & Kumar Go to White Castle'daki Kumar Patel rolüyle tanınan Kal Penn, konuk eğitmen olacak. Pensilvanya Üniversitesi 2008 bahar döneminde.

Harold ve Kumar'ın emri neydi?

Histerik kült klasiği Harold & Kumar Go To White Castle'ın sonunda, kurgusal komedi çiftinin her bir üyesi marihuana yakıtlı bir fast food ziyafeti sipariş eder. Her Beyaz Kale düzeni şunlardan oluşuyordu: 30 sürgü, beş büyük patates kızartması ve dört büyük içecek (Kumar Diyet Kola alırken Harold Vişneli Kola'yı seçti).

John Cho kaç yaşında?

Cho döndü bu yaz 49 yaşında . Onun 'Kovboy Bebop' karakteri animede 27 yaşında. Netflix'in ikonik anime Cowboy Bebop'un canlı aksiyon uyarlaması, bu Kasım'da John Cho ile Spike Spiegel'in başrolünde olacak ve oyuncu, oyuncu seçiminin biraz tartışmalı olacağını başından beri biliyordu.

Harold ve Kumar neden R olarak derecelendirildi?

A Very Harold & Kumar Christmas, MPAA tarafından R olarak derecelendirilmiştir. güçlü kaba ve cinsel içerik, sansürsüz çıplaklık, yaygın dil, uyuşturucu kullanımı ve biraz şiddet .


Netflix'te Çok Harold & Kumar 3D Noel mi?

Şu anda A Very Harold & Kumar 3D Christmas'ı izleyebilirsiniz. Netflix .

Kal Penn ne kadar zengin?

Kal Penn net değeri: Kal Penn, net değeri olan Amerikalı bir aktör ve memurdur. 10 milyon dolar . Kal Penn, en iyi 'Harold & Kumar' serisi taşlı filmlerde Kumar Patel'i oynamasıyla tanınır.

Kal Penn gerçekten sigara içiyor mu?

Karakterinin aksine marijuana içmiyor, kendisi için olmadığını söylüyor, et de yemiyor. Penn, programın yedinci sezonu için How I Met Your Mother'da tekrar eden bir rol oynadı ve burada bir terapist ve daha sonra Robin Scherbatsky'nin erkek arkadaşı olan Kevin'i oynadı.

Harold ve Kumar şimdi ne yapıyor?

Bugün olacaklardı evli ve hala ot yapıyor . Evli ve çocuklu, verandaya çıkıyor. Vahşi gençliklerine rağmen, görünüşe göre Harold ve Kumar pek çok insan gibi yerleşmiş ve çocukları olmuş, bu da muhtemelen bu ikisinin eskiden yaptığı saçmalıklara çok az zaman bırakıyor.


Kumar'ın gerçek adı ne?

Akshay Kumar, orijinal adı Rajiv Hari Om Bhatia , (9 Eylül 1967, Amritsar, Pencap, Hindistan doğumlu), Bollywood'un önde gelen sanatçılarından biri haline gelen, çok yönlülüğü ile tanınan Hintli aktör.