Sumosprings vs timbrens hangisi daha iyi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Simone DuBuque Jr.
Puan: 4.6/5(36 oy)

Timbrenler SumoSprings'ten çok daha yoğun bir kauçuktan yapılmıştır, bu da daha fazla destek, ancak daha az sürüş konforu sağlayacakları anlamına gelir. Gerçekten ne sıklıkta çekeceğiniz/çekeceğiniz ve ne kadar ağır yük taşıyacağınız ile ilgilidir.

SumoSpring'ler iyi mi?

Yoldaki tümsekler ve diğer kusurlar için yeterli yastıklama sağlarken aynı zamanda teçhizatı düz tutar ve dönüşlerde bile. Genel olarak, biz kesinlikle SumoSprings'i daha çok seviyorum Timbrens ve biz Timbrens'e birkaç yıl önce bir incelemede yüksek bir puan verdik.

SumoSprings Timbren'den daha mı iyi?

Timbren Aeons, Sınıf 8 kamyonlara bile fayda sağlayabilecek uzun ömürlü ve ağır nakliye süspansiyonu geliştirmesi sağlayacaktır. SumoSpring'lerin çok çeşitli uygulamaları vardır ve ağırlık desteği ve konfor dengesi istendiğinde iyi bir seçimdir.SumoSpring'ler ne yapar?

SumoSpring'ler daha iyi bir yolculuk yaratmak için yapılmış bir süspansiyon geliştirmesi . Mikro-hücresel poliüretanımızdan üretilmiş olup, arka uç sarkmasını azaltmak, titreşimi azaltmak, sallanmayı dengelemek ve sert geri tepmeleri yumuşatmak için tasarlanmıştır.

SumoSprings nerede yapılır?

Yükünüzü dengeler ve daha güvenli sürüş için ön uç hizalamasını korur. Sarkmayı, sıçramayı, sallanmayı ve dibe çökmeyi azaltır. Tüm SumoSprings yapılır Amerika .

SumoSprings vs. Yüzük

37 ilgili soru bulundu

SumoSprings'i düzeltebilir misin?

Onlarla aranız iyiyse veya kendinizi daha zorlu sürüşlerden bıkmış buluyorsanız, onları kesebilirsin .

Sumo şoklarına değer mi?

Kesinlikle paraya değer . Ayrıca arka uçta büyük bir fark yaratan SumoSprings Solo Özel Yardımcı Yaylar - Arka Aks SSR-117-47'yi kurdum. ... Biraz silikon spreyi koydum ve bunu denedim ve bahara çok daha kolay girdi.

SumoSprings kaldırılmış kamyonlarda çalışır mı?

bir vücut ile kaldırmak , SumoSprings'in kurulu olduğu alan arttırılmadı, böylece onları normal şekilde kurabilirsiniz. Sahip olduğunuz asansör buysa, o zaman SumoSprings Solo Custom Helper Springs, bölüm # SSR-307-47'yi öneririm. Hem 2 tekerlekten hem de 4 tekerlekten çekiş içindir ve 1500 pound kapasiteye sahiptirler.

SuperSpring'ler nasıl çalışır?

SuperSpring'ler bir çift ​​silindirli kelepçe . Kelepçenin bir iç silindiri ve bir dış silindiri vardır. Fabrika yayları arkaya doğru uzandığı için silindir hareketi kolaylaştırır. SuperSprings, yükler uygulandıkça otomatik olarak etkinleşir.

SumoSprings yük kapasitesini arttırır mı?

Hava yayları gibi, onlar GVWR'yi artırmayın veya kamyonunuzun taşıma kapasitesi. SumoSprings, kamyonunuzun düz duruşunu korumaya ve sürüş ve yol tutuşunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Timbrens kaldırılmış bir kamyonda çalışacak mı?

Kesinlikle ! Timbren'in Aktif Off-Road Bumpstop'ları, taktığınız kaldırma kitinden bağımsız olarak aracınızla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Sumo Springs ne renk?

SumoSprings üç farklı yoğunlukta gelir: mavi SumoSprings -40, siyah SumoSprings -47 ve sarı SumoSprings -54.

Yardımcı yay nedir?

Bir yardımcı yay çeşitli orijinal ekipman süspansiyon türlerini geliştirmek, desteklemek ve yardımcı olmak için tasarlanmış bir süspansiyon geliştirme ürünü . İki temel yardımcı yay türü vardır: çelik yaylar ve daha yaygın olarak havalı yaylar olarak bilinen pnömatik yaylar.

Sumo Springs aksa dokunmalı mı?

Arkadaki Sumos'un tasarlandığı gibi düzgün çalışması için araç düz durumdayken yaprak yay ile temas halinde . Yalnızca bir ara parça kullanmak, yalnızca daha yumuşak bir çarpma durdurmadır. Her ikisi de yaprak yaylara dokunduğunda, ruloyu emmek ve minimumda tutmak için tamamen devreye girerler.

Sumo Springs ne kadar sürer?

SumoSpring'ler onları taktığınız orijinal araçta bulundurduğunuz sürece garantilidir. . SumoSprings, taktığınız orijinal araçta bulundurduğunuz sürece garantilidir.

Sumo yayları sürüş yüksekliğini arttırır mı?

SumoSprings Yardımcı Yaylar genellikle monte edildikleri aracın yüksekliğini yükseltmeyin üzerinde. ... Yaylar boyunuzu yükseltmediği gibi FR3'ünüzün ağırlık kapasitesini de yükseltmez. Sadece iyi çalışan bir süspansiyon sistemi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Aşırı yük yayları ne için?

Yardımcı yaylar olarak da bilinen aşırı yük yayları, mevcut yaprak yaylara eklenmiş ek bir yay takımıdır. ... Mevcut yayın ortasına, aksa yakın bir yere kenetlenirler ve Hellwig yayı tekmeler U şeklindeki fabrika yayı bir yük altında düzleşirken yükün taşınmasına yardımcı olmak için .

Hangisi daha iyi yardımcı yaylar veya hava yastıkları?

Destek: Yardımcı yaylar 550 lbs ile 3.500 lbs arasında değişirken, hava yastığı yardımcı yayları 1,00 lbs ila 5,000 lbs arasında değişecektir. Tam boy bir toplama için hava yastıkları size çelik yardımcı yay modellerimizden daha fazla yük desteği sağlayacaktır. Firestone, Air Lift ve Hellwig son derece dayanıklı ürünlerdir.

Hellwig yardımcı yayları çalışır mı?

Hava yastıklarının değişen yüklere göre ayarlanması kolay olsa da, ben daha basit ve daha güvenilir yardımcı yay çözümünü tercih ederim. Bunlar Hellwig Pro yaylar harika çalışıyor ! Gerekli tüm parçalar kutunun içindeydi, ancak talimatlar, Hellwig'i aramamla hemen çözülen birkaç sorunumu kapsamadı.

SuperSprings artış sağlar mı?

SumoSprings yalnızca bir yük uygulandığında devreye girer ve yüksüzken kamyonunuzun sürüş yüksekliğini yükseltmez.

Timbren süspansiyonu ne işe yarar?

General Spring'den Timbren Süspansiyon Geliştirme Sistemi kiti, takılacak hava yolu ve delinecek delik olmadan dakikalar içinde kurulabilir. ... Timbrens, AEON içi boş kauçuk yayları içerir. engebeli yol koşullarının üstesinden gelmede mevcut yaprak yaylarınıza yardımcı olun .

Tacoma'nın tümsek durakları nelerdir?

Bump Stop Nedir? Peki çarpma durakları nedir? çarpma durur Tacoma'nızın süspansiyonu ve çerçevesi için destek ve koruma sağlayın . Yaprak yayların üzerinde bulunan ve arka aks üzerinde ortalanmış olan çarpma durdurucuları, çerçevenizin arka aks ve yaprak yaylara çarparak hasara neden olmasını engeller.

Sumo Springs'in boyu ne kadar?

Yaylar kendileri 5 inç boyunda . Tüm montaj, bir araya getirildiğinde ve kurulduğunda 6-1/4 inç boyundadır.

Yardımcı yayları çıkarmalı mıyım?

Yardımcıyı kaldırmak sizin için hiçbir şey yapmaz . Tümsek durdurucuları kesmek veya çıkarmak size biraz seyahat kazandırabilir, ancak bu, payanda muhafazasında dibe vurma pahasına olacaktır = KÖTÜ!!! Bu, pistona ve valflere zarar verebilir, ayrıca arabayı korkunç hale getirir.