Hangi mağazalar eldon square kuponlarını kabul ediyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Oswaldo Hirthe
Puan: 4.9/5(1 oy)

Eldon Square, Newcastle upon Tyne, İngiltere'de bir alışveriş merkezidir. 1976'da açıldı ve yaklaşık 1824'te John Dobson tarafından tasarlanan Georgian Newcastle'ın ünlü bir parçası olan Eski Eldon Meydanı'nın yerine inşa edildi.

INTU Eldon Square kuponlarını kullanmaya devam edebilir misiniz?

intu Eldon Square Hediye Kartı satın alma tarihinden itibaren bir yıl geçerlidir ve mevcut kartlar, kartınızdaki son kullanma tarihine ulaşana kadar intu Eldon Square'deki mağazalarda harcanabilir. ... Bu süreç intu'dan tamamen bağımsızdır ve intu'nun mülkiyeti veya kontrolünden bağımsız olarak gerçekleşmeye devam edecektir.

INTU Eldon Square kuponlarını Metrocentre'de kullanabilir misiniz?

Eldon Square müşterilerine güvence verildi intu hediye kartları alışveriş merkezlerinde hala kullanılabilir Bugünkü haberlere rağmen. Kartlar korunur ve böylece kimse kaybetmez.Intu kuponlarını nerede harcayabilirim?

intu Hediye Kartları şu adreste kullanılabilir: Birleşik Krallık'taki tüm intu alışveriş merkezlerinde Mastercard kabul eden herhangi bir katılımcı perakendeci . Bu, intu Hediye Kartlarını 2.000'den fazla mağaza, restoran ve eğlence tesisinde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Intu kuponlarımı yine de kullanabilir miyim?

Intu hediye kartlarından sorumlu şirket ayrıca, bunu doğrulayan bir güncelleme yayınladı. tüm merkezler kuponları kabul etmeye devam edecek ve hediye kartları.

Newcastle alışveriş caddesi ||Eldon Meydanı ||Grainger Market ||Merkez İstasyon ||Rabin vlog'ları

18 ilgili soru bulundu

Intu kuponlarını hala Trafford Centre'da kullanabilir misiniz?

Hediye kartı, satın alma ve mevcut intu hediye kartlarından itibaren bir yıl geçerlidir. kartınızdaki son kullanma tarihine ulaşılana kadar Trafford Center'daki mağazalarda hala harcanabilir . ... Bu süreç intu'dan tamamen bağımsızdır ve intu'nun mülkiyeti veya kontrolünden bağımsız olarak gerçekleşmeye devam edecektir.

Lakeside'da hala intu kuponlarını kullanabilir misin?

26/10/20 tarihinden itibaren, merkez artık intu'nun bir parçası olmayacak ve bunun yerine Savills tarafından yönetilecektir. Lakeside Hediye Kartınız varsa, bu satın alma tarihinden itibaren bir yıl geçerlidir ve mevcut kartlar hala Lakeside'daki katılımcı mağazalarda harcanabilir, kartınızdaki son kullanma tarihi ulaşmış.

INTU hediye kartımı nasıl etkinleştiririm?

Hediye kartınızı etkinleştirme

Hediye kartında yazılı olan 16 haneli numarayı ve Sipariş Gönderildi e-postasında bulunan aktivasyon kodunu girin (lütfen bunun için alıcıyla görüşün) ve aşağıda 'etkinleştir'i tıklayın Mevcut bakiyenizi ve ekstrenizi görüntülemek için.

INTU hediye kartıma ne olacak?

Mevcut intu Hediye Kartlarınız Metrocentre'deki katılımcı mağazalarda hala kullanılabilir kartınızdaki son kullanma tarihine kadar ulaşıldı. ... EML, bu hediye kartlarında gerçekleşen tüm işlemler için günlük olarak Mastercard ile mutabakata varır.


INTU hediye kartı ne kadar sürer?

Hediye Kartı ve bakiyesi bir süre için geçerlidir. on iki ay satın alma tarihi (veya İnternet üzerinden satın alınan Hediye Kartları durumunda siparişiniz için ödeme kabul ettiğimiz tarih). Hediye Kartınızın geçerliliği, satın alma tarihinden itibaren on iki ay sonra sona erecektir.

INTU Metro Merkezi'nin sahibi mi?

Intu Metrocentre Londra merkezli gayrimenkul geliştiricisi Sovereign Centros tarafından satın alındı , eski ev sahibi Intu'nun varlıkları boşaltılmaya devam ettiği için. ... Şirket, Metrocentre'a yeni bir hayat vereceğini ve sitede gelecekte yapılacak yatırım için potansiyel olarak 25 milyon sterlin ayıracağını söyledi.

Trafford Center kuponlarını çevrimiçi olarak kullanabilir miyim?

Ne yazık ki, hediye kartlarınızı şu anda yalnızca mağazada harcayabilirsiniz. Bununla birlikte, bunları çevrimiçi kullanma yeteneği parlak bir fikir ve kesinlikle geleceğe bakacağımız bir şey. Bunu takip etmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 0161 749 1720 .

Bir kuponda ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Hediye kartınızı bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi veya bir kasiyere gidin ve onlara hediye kartınızdaki bakiyeyi kontrol edip edemeyeceklerini sorun. Genellikle kartı tarayabilir ve size bakiyenin ne olduğunu söyleyebilirler. Hediye kartını kullandıktan sonra makbuzun altına bakın.


Fenwicks hediye kartları ne kadar sürer?

Hediye kartları için geçerlidir satın alma tarihinden itibaren iki yıl - Hediye çekleri iade edilemez ve iade edilemez.

INTU Honoring hediye kartları mı?

Hala bir Merry Hill Hediye Kartınız varsa, satın alma tarihinden itibaren bir yıl geçerli olacak ve mevcut kartlar yine de onur duy ve kartınızdaki son kullanma tarihine kadar Merry Hill'deki mağazalarda harcanabilir.

Göl kenarı hediye kartını çevrimiçi olarak kullanabilir misin?

Göl Kenarı Joondalup Hediye Kartı merkezdeki tüm eftpo kabul eden mağazalarda kullanılabilir. Lakeside Joondalup Hediye Kartları arasında herhangi bir miktarda yüklenebilir. 10 - 250 dolar çevrimiçi satın alımlar için ve merkezde 10 - 1.000 ABD Doları ve veriliş tarihinden itibaren 3 yıllık bir süre için geçerlidir (1 Nisan 2018'den itibaren satın alındıysa).

Hediye kartımın etkinleştirilip etkinleştirilmediğini nasıl anlarım?

Hediye kartınızın etkinleştirilmesi gerekiyorsa, genellikle beyaz bir çıkartma veya ön tarafta belirgin bir şekilde görüntülenen başka bir gösterge . Bu çıkartmalar tipik olarak, kartı etkinleştirmek için kullanmanız gereken ücretsiz bir numara veya bir web sitesi bağlantısı sağlar.


Flexecash nedir?

esnek nakit son kullanıcının bakiyesini harcamasını sağlayan ön ödemeli bir kart platformu çeşitli cadde alışveriş merkezlerinde.

Aşkımı Boots'ta çevrimiçi alışveriş yapmak için kullanabilir miyim?

Days Department Store, M&S*, Matalan*, New Look, Peacocks, River Island, Schuh, Schuh Kids, Shoe Zone, Slaters Erkek Giyim, TJ Hughes, TK Maxx. Oyuncaklar Hediye Kartı: Argos, Boots*, Halfords*, The Entertainer, The Original Factory Shop, TJ Hughes, Wilko*.

Debenhams hediye kartındaki bakiyeyi kontrol edebilir misin?

Giftcard bakiyeleri kontrol edilebilir mağazada . debenhams.com adresinden çevrimiçi olarak veya 0844 800 9091 numaralı telefonu arayarak (yalnızca İngiltere).

Trafford Centre'da mağazalar saat kaçta kapanıyor?

Trafford Center şu andan itibaren açık: Pazartesi günü 10:00 - 21:00 . Merkez, pazartesiden cumartesiye aynı saatleri takip eder ve pazar günleri öğleden sonra 18.00'e kadar açılır. Bazıları paket servis yapıyor olsa da, kapalı restoranlar henüz açılamadığından, bu saatlerin mağazalar için olduğunu unutmayın.


İngiltere'deki en büyük alışveriş merkezi hangisidir?

2018 itibariyle, İngiliz gayrimenkul yatırım ortaklığı Intu Birleşik Krallık'taki en büyük alışveriş merkezlerine sahiptir ve grubun İngiltere'nin Kuzey Doğusundaki Gateshead'deki Metrocentre'ı, bu istatistikte gösterildiği gibi en büyük perakende alanına sahiptir.

Metrocentre Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi mi?

1. Metrocentre, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezidir. 2.093.000 fit kare .

Eldon Meydanı'nın sahibi şimdi kim?

Merkezin mülkiyeti Intu şirketlerinden birine aittir, Intu Borçlanma plc (%60) ve Newcastle Kent Konseyi (%40).