Yine de gme hissesi almalı mıyım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ayla Fritsch IV
Puan: 5/5(59 oy)

Yatırımcılar inanılmaz bir iş dönüşü sağlayabileceğini düşündükçe GME hissesi yükseliyor. ... Hisseyi yakından takip eden Wall Street analistleri, hissenin perakende yatırımcıların düşündüğünden çok daha az değerli olduğu konusunda uyarıyor. bu 12 aylık ortalama fiyat hedefi sadece 37,50 .

GME hala bir satın alma mı?

O zamandan beri GameStop hisseleri %425 artarak yaklaşık 210$'a yükseldi. ... Bu inanılmaz bir getiri - ancak 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 480$'ın %56 altında. Bu arada, hisse senedine olan kısa faiz %10'a düştü - CNBC'ye göre, ortalama %5'ten daha fazla.

GME hissesi için tahmin nedir?

Hisse Senedi Fiyat Tahmini

GameStop Corp için 12 aylık fiyat tahminleri sunan 4 analistin yüksek tahmini 190,00 ve düşük tahmini 20,00 olan medyan hedef 37,50 . Medyan tahmin, 189,70'lik son fiyattan -%80,23'lük bir düşüşü temsil ediyor.AMC hissesi 2020 için iyi bir satın alma mı?

AMC hissesi kendi sınıfında yatırımcılara bu yıl büyük para kazandırıyor. 10.000 $'lık bir yatırımdan elde ettiği kazanç, bu yıl S&P 500, S&P Midcap 400, S&P Small Cap 600 veya S&P Tamamlama Endekslerinde herhangi bir hisse senedinin 1 numarasıdır. AMC, şaşırtıcı bir şekilde GameStop'u sahip olmak için meme stoğu olarak bir kenara itti.

GMR Infra hissesi yükselir mi?

GMR Altyapı hisse senedi fiyatı büyüyecek mi/yükselecek mi/yükselecek mi? Evet . Gmr Infrastructure Ltd hisse senedi fiyatı bir yılda 35.800 INR'den 40.213 INR'ye yükselebilir.

GameStop $GME Hisse Senedi satın almanız için 15 neden

23 ilgili soru bulundu

AMC hala kısa devre yapıyor mu?

AMC Kısa Devre Yaptı mı? AMC'nin şu anki kısa faizi %20'de. 24 Eylül itibariyle, Stonk-O-Tracker aracılığıyla 950.000 açık hissenin ödünç alınabileceğini görüyoruz. AMC ağır bir şekilde kısa devre yapmaya devam ediyor ana akım medyanın iddialarına rağmen.

GME neden tekrar yükseliyor?

GME neden tekrar yükseldi? Şirkete özel bir sebep yok GameStop'un ani yükselişi ve yükselişi, AMC Entertainment ve BlackBerry gibi - yılın başlarında yükselen diğer sözde meme hisseleri - tarafından yankılandı.

AMC, GME gibi sıkışır mı?

Büyük kurumlar AMC hissesi almaya devam ediyor

Uygun fiyatlı olduğu için ortalama insanların da bu hisseye yatırım yaptığını görüyoruz. Hisse senedi tutulduğu sürece, düşük ve yüksek seviyelere rağmen, GME'de (GameStop) gördüğümüz gibi bir sıkışma olur. kesinlikle mümkün . ... Hisse senetleri yükseliş hareketine işaret ediyor.

AMC zaten sıktı mı?

AMC'yi yakından takip etmeyenler için şirketin hisse fiyatı yaptı Şirket hisse satarak ve yüksek faizli borç vererek kendisini acil iflastan kurtardıktan kısa bir süre sonra, Ocak ayı sonlarında açığa satış yapanları sıkıştırın (yani, hisse fiyatının düşeceğini iddia eden kötümserler).


GME hala çok kısa devre yapıyor mu?

bu stok çok azaldı

Meme hisse senedi yatırımcıları tarafından en çok izlenen metriklerden biri kısa faizdir. Rakam genellikle %10'un üzerinde yüksek ve %20'nin üzerinde çok yüksek olarak kabul edilir. ... Ayrıca, ralli ve çöküşler hariç, GME hisselerinin şimdiden yıldan yıla astronomik %770 oranında tırmandığını da unutmayın.

AMC sıkışması mümkün mü?

AMC'ler 2. çeyrek kazançları kısa bir daralmayı tetikleyebilir .

AMC ayrıca 2020'nin ikinci çeyreğindeki -5,44$'a kıyasla -0,71$'lık bir düzeltilmiş EPS bildirdi. Wall Street, şirketin 382,3 milyon$'lık gelir üzerinden -0,94$'lık bir düzeltilmiş EPS rapor etmesini bekliyordu. AMC, 2 milyar dolardan fazla likiditeye sahip olduğunu söyledi.

GME hissesi öldü mü?

Bu, Wall Street'in en sofistike yatırımcılarından bazılarına karşı çevrimiçi bir haçlı seferinin sembolik kalbi haline gelen hisse senedi için dört işlem seansındaki üçüncü düşüş oldu. ... GME öldü , bir kullanıcı, BoBo_HUST, GameStop'un borsa sembolünü kullanarak Reddit'in WallStreetBets forumuna yazdı.

GameStop yükselmeye devam edecek mi?

GameStop'un (NYSE: GME) hisse fiyatı, son beş işlemde sağlam %26 artış ve hisse senedinin yakın vadede toparlanmaya devam edeceğine inanıyoruz. ... Şu anki 200$'ın üzerindeki seviyelerde, GME hisselerinin aşırı değerlendiğini ve temellerin bu tür bir değerlemeyi desteklemediğini biliyoruz.


GME veya AMC'nin sıkışma olasılığı daha mı yüksek?

AMC 2 Haziran'da ~72.62$'lık en yüksek seviyeye ulaşarak ikinci kısa süreli sıkışıklığın lideri oldu.ndGME de Haziran başında ~344.62$'a yükseldi.

Kaç AMC hissesi açığa alındı?

Yani, AMC hisselerinin yaklaşık beşte biri şu anda piyasada kısa devre yapıyor.

GameStop kapandı mı?

GameStop sadece 2019'da 321 mağaza kapattı ve 2020'nin sonuna kadar daha da fazla mağaza kapatmayı planlıyor. Şirketin satışları, eskisi kadar karlı olmadıklarını gösterdi ve göstermeye başladı. ... Bazı oyuncular yanlarında oyun satan bir mağaza bulamazlarsa, bu onlara zarar verme potansiyeline sahiptir.

GameStop aşırı değerli mi?

GameStop (NYSE:GME) karışımına bir dizi yeni pozitif katalizör eklendi. Ancak, bir artış potansiyeline rağmen, GME hissesi aşırı değerli olmaya devam ediyor . GameStop'un geleceğindeki en büyük faktör, Netflix'in (NASDAQ:NFLX) video oyun sektörüne giriş yaptığını bildirdi.


GameStop hissesi neden düşüyor?

GameStop Hisse Senedi Hareketleri Şirket Daha Fazla Hisse Satmayı Bekledikçe Düştü . GameStop'un hisseleri, şirketin üç aylık sonuçlarını açıklamasının ardından aşağı yönlü ivme kazandı. GameStop, hisse başına 0,45 $'lık düzeltilmiş zarar ve 1,28 milyar $'lık gelir bildirdi ve hem kazanç hem de gelir konusunda analist tahminlerini kolayca geride bıraktı.

AMC 100K'ya ulaşabilir mi?

#100K'da AMC'nin piyasa değeri şaşırtıcı bir seviyeye ulaşacak 51 trilyon dolar , bugün dünyanın en büyük şirketlerinin değerinin yaklaşık 25 katı: Büyük Teknoloji tarafında Apple ve Microsoft ya da petrol şirketi Saudi Aramco.

Kısa bir sıkma ne kadar yükseğe çıkabilir?

Bir hisse senedini 10$'dan açığa alırsanız, sıfırın altına düşemez, bu nedenle ticarette hisse başına 10$'dan fazla kazanamazsınız. Ama stokta tavan yok. Onu 10 dolardan satabilir ve sonra 20 dolardan ya da 200 dolardan ya da 2 milyon dolardan geri almak zorunda kalabilirsiniz. Bir hisse senedinin ne kadar yükseğe çıkabileceği konusunda teorik bir sınır yoktur. .

GME kısa sıkışması ne kadar sürdü?

Volkswagen kısa sıkma, en uzun süreyi doruğa çıkarmak için aldı. 31 işlem günü . Bu veri setindeki ortalama kısa süreli sıkışma, başlangıçtan zirveye kadar yaklaşık 12 gün sürmüştür.