Hades sana bir hatıra verir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Sedrick Mohr MD
Puan: 5/5(49 oy)

Hades onun gibi benzersiz ikinci hediyede hatıra alınır , sadece ana hikayenin tamamlanmasından sonra kilidi açılır. Bir koşudan önce avludaki vitrinde bir hatıra donatılabilir.

Hades nektarı verirseniz ne olur?

Nektar, Yeraltı Dünyasında nadiren bulunabilen birkaç Artifact para biriminden biridir. Yeraltında öldükten sonra korunur. Olabilir onlarla olan yakınlığınızı geliştirmek için karakterlere hediye olarak verilir . ... Zagreus'tan ilk Nektarlarını alan karakterler, ona bir Hatıra vererek iyiliğini iade edecekler.

Hades'teki en iyi hatıra nedir?

Hades: Kullanışlılığa Göre Sıralanmış En İyi 13 Hatıra

 • 8 Eski Çivili Yaka.
 • 7 Kırık Mızrak.
 • 6 Delinmiş Kelebek.
 • 5 Baykuş Kolye.
 • 4 Pom Çiçeği.
 • 3 Tüy'ü yalayın.
 • 2 Yaprak Dökmeyen Palamut.
 • 1 Şanslı Diş.Persephone'den bir hatıra alabilir misin?

C: Hatıra 1: İlk hatıra Persephone'den (Pom Blossom). Sen oyunu bitirdikten sonra elde edebilir (kredi sonrası), Hades Evi'ne geri döndüğünde nektarını hediye ederek.

Hades'teki son hatırayı nasıl alabilirim?

Bir karakterden hatıra almak için, oyuncunun o karaktere bir Nektar hediye etmesi gerekiyor . Çoğu durumda, karaktere verilen ilk nektar, hatıralarını oyuncuyla takas etmelerine neden olur, ancak bu Hades için doğru değildir.

Hades - Nihai Hatıra Rehberi | Hades'teki Hatıralar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

44 ilgili soru bulundu

Hades'te hediye vermek ne işe yarar?

Karşılığında, teklif edecekler Zagreus Bir Hatıra , savaşta bir nimet bahşeden bir tür aksesuar. Bu hatıralar size savaşta avantaj sağlayabilir ve Yeraltı Dünyasından kaçma şansınızı artırabilir.

Hades'te gizli silahları nasıl elde edersiniz?

Titan Blood ile diğer özelliklerin kilidi açılabilirken, gizli yönlerin kilidi yalnızca belirli gereksinimler karşılandığında açılabilir:

 1. Ev Müteahhitinden Küçük Kehanetlerin Kader Listesini edinin.
 2. Son patrona ulaşın.
 3. Silahtaki diğer tüm yönlerin kilidini açın.
 4. Silahı yükseltmek için en az 5 Titan Kanı harcayın.

Hades'i bitirmek ne kadar sürer?

Hades'i yenmek, patronu yenmek, Yeraltı Dünyasını tam olarak tamamlamak ve oyunun ana anlatısını tamamlamak için ortalama 'oyun süresi' yaklaşık 20 saat . Ancak, Hades'in sadece başlangıç ​​hikayesinden çok daha fazlası var.

Hades'teki rütbenizi nasıl kontrol edersiniz?

Sıralama olarak görüntülenir Zagreus'un sağlık çubuğunun en solundaki rozet .


Hatıralarım Hades'i nasıl kontrol ederim?

Ne zaman Hatıralar alırsın ilk defa bir karaktere Nektar veriyorsun . Codex'in kilidini açtığınızda, karakterlerle olan ilişkinizi kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Herhangi bir renkli kalp görmüyorsanız, ancak bir karakter girişinde küçük, mor bir yay görüyorsanız, onlara bir Nektar verdiğinizde bir Hatıra alacaksınız demektir.

Hades'i kaç hatıra donatabilirsin?

donatabilirsin bir seferde bir Hatıra , her biri belirli bir bonus sunuyor. Ve koşular boyunca bir Hatıra kullanmaya devam ederseniz, her birinin bonusunu iki kez güçlendirebilirsiniz.

Hades'te nasıl daha iyi olabilirim?

İşte en iyi 8 Hades ipucumuz:

 1. Hades video anlatımı.
 2. Dash-grev sizin ekmek ve tereyağınızdır.
 3. Düz hasar senin arkadaşın.
 4. Daedalus Çekiçlerine öncelik verin.
 5. Ayna Yükseltmelerinizi dikkatli bir şekilde seçin.
 6. Jetonunuzu yüzeye yakın olana kadar saklayın.
 7. Zırhlı düşmanları küçümsemeyin.
 8. Hatıralarınızın seviyesini yükseltin.

Hades'e ambrosia'yı kime vereceğim?

Bu karşılaşmadan sonra oyuncular hediye verebilir Evet bir şişe Ambrosia ve onları Battie ile ödüllendirecek. Battie'yi etkinleştirerek Meg, Zagreus'un önünde belirecek ve önündeki düşmanlara hasar verecek.


Hades'e nektar vermeli misin?

Hades'e yeni başlıyorsanız, Oyunun başlarında Skelly ve Cerberus'a Nektar . Eşya ödülleri size daha fazla sağlık ve ekstra canlanma sağlayacak, bu da ipleri öğrenirken işe yarayacak. Zorlukları tamamladıkça hatıralar seviye atlayacak ve etkinliklerini artıracaktır.

Hades'te kaç seviye var?

Her öldüğünüzde House'da yeniden başlayacaksınız, bu yüzden evet, 'oyunu yenmek', her şeyde tek bir koşuda hayatta kalmaktan ibarettir. yedi seviye Hades, Tartarus'tan Elysium'a.

Hades'te odaların kilidini nasıl açarsınız?

Yeni başlayanlar için, son patronu sekiz kez yenmeniz gerekecek, sonra Aşil ile konuş . Zagreus onu içeri girmek için anahtarı vermeye ikna edecek. Toplamda on koşuyu tamamlayana kadar yatak odasına tam erişiminiz olmayacak, bu noktada odaya istediğiniz zaman girmekte özgürsünüz.

Efsanevi boon Hades'i nasıl elde edersiniz?

Efsanevi Nimetler ancak doğru önkoşul nimetlerle elde edilebilir ve normal nimetler gibi Zagreus ölüp Hades Evi'ne döndüğünde kaybolur. .


Kalpler Hades'te ne yapar?

Bir karaktere ilk kez Nektar verdiğinizde, size koşu sırasında buff'lar vermek için donatabileceğiniz bir eşya olan bir Hatıra verirler. Müteakip nektar hediyeleri sadece sizinle olan yakınlık (kalp) seviyesini ilerletecektir; hikaye ilerlemesinin yanı sıra daha fazla eşya veya fayda elde edemezsiniz.

Charon dövüşü Hades'i nasıl tetiklerim?

Charon patronu dövüşünü başlatmak için bu satıcıyı dükkanında ziyaret edin ve mallarının hemen yanındaki küçük oyuğa bakın. Eğer sen üzerinde altın bir kafatası olan yüzen bir çanta görmek o zaman bu savaşı tetikleyebilirsiniz.

Hades'i bitirmek için kaç koşu gerekir?

Bu nedenle, Hades'i tam olarak tamamlamak ve hem gerçek sonunu hem de son sonsözünü elde etmek için yapılan koşuların sayısı gerçekten ölçülebilir gibi görünmüyor, ancak biraz zaman alıyor. en az 10 tamamlama çalışması Hades'in gerçek sonunu görmek ve muhtemelen oyun sonrası son -aslında son- sonsözünün kilidini açmak için oldukça fazla sayıda.

Hades Tanrı Modunu nasıl etkinleştiririm?

Tanrı Modunu istediğiniz zaman açabilirsiniz menüyü açarak ve Ayarlar'a gidin. Kendinizi güçlendirmek için Tanrı Modu'nun yanındaki kutuyu işaretleyin. Ayrıca koşu sırasında bile Tanrı Modunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.


Persephone'yi Hades Evi'ne nasıl geri getirebilirim?

Gerçek sonu elde etmek için, oyuncunun yeraltı dünyasından on kez kaçması gerekecek. Bir adet gümüş astar vardır. Oyuncunun normalde Hades ile savaşmak zorunda kalacağı onuncu turda, bunun yerine Zagreus geçişi . Şimdi Persephone yeraltı dünyasına döneceğini söylüyor.