Gurushots fotoğraflarınıza sahip mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Roselyn Mueller
Puan: 4.3/5(37 oy)

Fotoğraf yüklediğinizde, onlar kendi galerinde sona ermek . Bu, Instagram'a benzer, ancak profil bios ve web sitesi bağlantıları içermez. Gurushots, fotoğraflarınıza filigran eklemez veya hiçbir şekilde hak talebinde bulunmaz. Bu, birçok kullanıcı için büyük bir artı.

GuruShots güvenli mi?

GuruShots meşru mu? Gerçekten büyük ödüller kazanabilir misin? Kısa cevap: Evet . GuruShots uygulamasını indirmek ücretsiz olsa da, kullanıcıların yarıştığı çok gerçek ödüller var.

GuruShots'ta guru olduğunuzda ne olur?

Bir meydan okuma devam ederken, onu yaratan Guru Pro en iyi resimlere bakacak ve birkaç tanesini seçecek. Resminiz seçilirse, sadece bunun için 50 oy kazanırsınız ve Guru olmak için beş Guru seçimi aldıkça başarılarınızı artırırsınız. . Tahmin edebileceğiniz gibi, bu yapmak kolay bir şey değil.GuruShots'ın sahibi kim?

Gilon Miller- Kurucu ve CEO - GuruShots | LinkedIn.

GuruShots'tan para alabilir misin?

GuruShots. GuruShots tam olarak çevrimiçi fotoğraf satabileceğiniz bir yer değil, ancak Bu platformu para kazanmak için kullanabilirsiniz. . Burada, fotoğrafçılar çok sayıda farklı konuda birbirleriyle rekabet eder. Diğer üyeler resimlere oy verir ve kazananlar 300 dolara kadar ödül alır.

Gurushots İnceleme - Çevrimiçi Fotoğraf Yarışması

17 ilgili soru bulundu

Gurushots'taki ödüller nelerdir?

GuruShots'taki ödüllerin çoğu, çeşitli sponsorlarla ortaklıklar tarafından sağlanmaktadır. ödüller olabilir Düzenleme Yazılımı, Fotoğraf Ekipmanı, Hediye Kartları, GuruShots Kaynakları hatta Nakit Ödüller!

Kendi resimlerimi para için nasıl satabilirim?

Kendi Fotoğraflarınızı Satmak İçin En İyi 14 Web Sitesi

 1. şıklık. Stylinity, ayna özçekimleri de dahil olmak üzere kendi fotoğraflarınızı yükleyerek para kazanmanıza olanak tanır. ...
 2. Beşrr. Fiverr Özeti. ...
 3. Shutterstock. ...
 4. BüyükStok. ...
 5. iStockfotoğraf. ...
 6. Kendini beğenmişMug. ...
 7. 500 piksel. ...
 8. Alamy.

GuruShots nerede bulunur?

bu Tel Aviv, İsrail- merkezli girişim GuruShots, dünyanın dört bir yanındaki meraklılar için fotoğrafçılığı oyunlaştıran kalabalık tabanlı gerçek dünya fotoğraf oyunu için A Serisi fonunda 5 milyon dolar topladı.

GuruShot'lar neden var?

Gurushots (şimdiki değeri) başkalarının fotoğraflarına bakmaktan ve yeni zorluklara katılmaktan hoşlanan fotoğrafçılar için ideal . Her gün yeni zorluklar eklenir. Sizin için mükemmel olan bir proje bulmanız çok muhtemeldir. Bu zorlukları, yeni fotoğrafçılık stillerini denemenin bir yolu olarak da kullanabilirsiniz.

GuruShots'ta nasıl daha fazla oy alırsınız?

Aslında fotoğraflarınız için daha fazla oy alma şansınızı artırmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Bunlar: (1) otomatik doldurma seçeneğinin (veya oy verme yeteneğinizin) seçici kullanımı; (2) takasların avantajlı kullanımı; (3) meydan okuma yönergelerini okumak (ve bunlara uymak); ve (4) harika fotoğraflar gönderiyor.

Guru vuruşunu nasıl yenersiniz?

'En İyi Fotoğraf Kazanan' tek bir görsel için en çok oyu alan görsele sahip olan oyuncu meydan okumak. 'Guru'nun En İyi Seçimi Kazananı', yarışmanın sonunda Guru tarafından, yarışma boyunca seçilen tüm Guru Seçimi görüntüleri arasından seçilir.

Bir guru seçimini nasıl elde edersiniz?

Guru'nun seçimi demek Guru'nun fotoğrafınıza oy verdiğini - bu, o fotoğrafa eklenen 50 oy ile sonuçlanır. Bu aynı zamanda fotoğrafınızın bu yarışmada 'Guru'nun En İyi Seçimi' ödülünün kazananı olarak seçilmeye uygun hale geldiği anlamına gelir.

GuruShots'ı ne zaman güçlendirmeliyim?

Boost'larınızdan birini kullanmak istiyorsanız, fotoğraflar bir süre daha oy alamayınca bekle . Boost'unuzu bir mücadelenin sonuna doğru kullanın ve en iyi performans gösteren fotoğrafa uygulayın. Unutmayın, Boostlar ücretsiz değildir ve bunları maruz kalma seviyeniz maksimumdayken kullanın.

Fotoğrafçılık için en iyi uygulama nedir?

En İyi Fotoğrafçılık Uygulamaları

 1. Fotoğrafçının Efemeris. iOS ve Android. 8,99 dolar. ...
 2. Google Earth. iOS ve Android. Özgür. ...
 3. Sahne İzci. iOS ve Android. Özgür. ...
 4. Cep Işık Ölçer. iOS ve Android. Özgür. ...
 5. VSCO. iOS ve Android. Özgür. ...
 6. Facetune. iOS ve Android. 3,99 dolar. ...
 7. Lightroom Mobil. iOS ve Android. Özgür. ...
 8. Instagram. iOS ve Android. Özgür.

GuruShots ekipleri nasıl çalışır?

Bir Ekip, 20'ye kadar GuruShots üyesinden oluşur Takım vs Takım Maçlarında diğer Takımlara karşı rekabet etmek için takım oluşturanlar . Bir Takımın en az bir Takım lideri vardır. Kimlerin bir Takıma katılabileceği konusunda kısıtlamalar var mı? ... Ayrıca, bir Takım 20 üyeye ulaştığında doludur ve artık katılamaz.

Guru çekimlerindeki seviyeler nelerdir?

Sıralama beş farklı seviyeye ayrılmıştır: Popüler, Nitelikli, Premier, Elit ve All-Star .

ViewBug yasal mı?

ViewBug'da bir 3,21 yıldızlı tüketici değerlendirmesi Çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olduğunu belirten 205 incelemeden. ViewBug'dan memnun olan tüketiciler en çok fotoğraf yarışmalarından, amatör fotoğrafçılardan ve harika fotoğraflardan bahsediyor. ViewBug, Fotoğraf Paylaşım siteleri arasında 7. sırada yer alıyor.

GuruShots uygulaması nedir?

Uygulama hem iOS hem de Android cihazlar için mevcuttur ve GuruShots.com web sitesi aracılığıyla erişebileceğiniz birçok işlevi gerçekleştirmenize olanak tanır. ... GuruShots uygulamasıyla şunları yapabilirsiniz: fotoğraf yükleyin, yarışmalara katılın, oy verin, durumunuzu görüntüleyin yarışmalarda ve genel sıralamanızda.

GuruShots ne zaman kuruldu?

Gurushots, fotoğrafçıların fotoğraflarını keşfetmelerini ve paylaşmalarını sağlayan bir mobil uygulama geliştiriyor. GuruShots kuruldu 2014 . GuruShots'ın merkezi Tel Aviv, Tel Aviv Bölgesi, IL 6578510'da bulunmaktadır.

Kendi resimlerinizi satmak Yasadışı mı?

Çıplak fotoğraf satmanın yasa dışı bir yanı yok (1) rıza gösteren yetişkinlere ait oldukları ve rıza gösteren yetişkinlere satıldığı sürece; ve (2) 'müstehcen' (farklı yargı alanlarında farklı şekilde tanımlanmıştır) olarak belirlenebilecek içerikten arınmış, ancak...

Para için resimleri nereye gönderebilirim?

Fotoğraflarınızı Çevrimiçi Satmak İçin En İyi Yerler

 1. Kendi Web Sitenizde. Çevrimiçi fotoğraf satmak için bir numaralı en iyi yer kendi web sitenizdir. ...
 2. Adobe Stock. ...
 3. Shutterstock. ...
 4. Alamy. ...
 5. Etsy. ...
 6. Fotomoto. ...
 7. Krestok. ...
 8. 500 piksel.

Resimlerimden nasıl para kazanabilirim?

Fotoğrafçılıkla Para Kazanmanın En Kolay Yolları

 1. Stok Fotoğraf Sitelerinde Fotoğraflarınızı Satın veya Lisanslayın. ...
 2. Fotoğraf Yarışmalarına Katılın. ...
 3. Bir Fotoğraf Blogu veya YouTube Kanalı başlatın. ...
 4. Baskılarınızı Satın. ...
 5. Dergiler veya Gazeteler için Serbest Fotoğraf Çalışması Yapın. ...
 6. Paparazzo olun. ...
 7. Müşteriler için Fotoğraf Çekimleri Yapın.

Gurushots güçlendirmesi ne kadar sürer?

Ücretsiz Takviye, yalnızca meydan okuma süresinin %25'i sona ermeden önce bir meydan okumaya katılan üyeler için açılır veya meydan okuma başladıktan sonra en fazla 24 saat . Ücretsiz takviyenizi kullanmak için, takviyenin kilidinin açıldığı zaman penceresindeki Aktif Mücadeleler sayfasındaki Takviye düğmesine basar ve onu kullanırsınız.

Guru çekimlerinde bir destek nedir?

Destek bir meydan okumada seçilen bir fotoğrafa seri pozlama yapmanızı sağlar . Takviyeler, meydan okuma boyunca kilitli ve... 19 Nis 2021, Pzt, 18:31. Anahtarlar. Daha erken bir hızlandırmanın kilidini açmak için veya ücretsiz hızlandırmanın kilitlenme süresi kaçırıldıysa tuşları kullanın.