Guildford alışveriş merkezinde zara var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sorulan: Musa Christiansen III
Puan: 4.8/5(32 oy)

Mağaza İletişim Numarası: 01483 307840 200'den fazla tasarımcıdan oluşan bir ekip ve esnek bir iş modeliyle Zara, gelecek sezonun trendlerini belirleyebiliyor. Koleksiyonları haftada iki kez güncellenir.

Guildford'da H&M var mı?

H&M | Guildford Şehir Merkezi | Surrey, M.Ö. H&M, herkes için en yeni stilleri ve moda ilhamını sunar. Müşteriler, trend moda parçalardan ve uygun fiyatlı gardırop temellerinden eksiksiz görünümlü aksesuarlara, motivasyonel egzersiz kıyafetlerine ve benzersiz tasarımcı işbirliklerine kadar her şeyi bulacaklar.

Guildford Mall'da kaç mağaza var?

Tamamen kapalı alışveriş merkezi özelliklerimiz 200+ mağaza , Hudson's Bay, Apple, Walmart Supercentre, Disney Store, London Drugs, Uniqlo, H&M, MUJI, Old Navy, The LEGO Store, Sephora, Victoria's Secret ve daha fazlası gibi hizmet ve restoranlar arasından seçim yapabilirsiniz.Guildford'da alışveriş yapmak iyi mi?

Sonsuz perakende fırsatları High Street boyunca Experian, Guildford'u Birleşik Krallık'ın lüks alışveriş merkezi olarak adlandırdığında, High Street, uygun konumlar listesinde üst sıralarda olmalıydı.

Guildford Alışveriş Merkezi'nde köpeklere izin var mı?

Evcil hayvanımı alışverişe yanımda getirebilir miyim? Şu anda, alışveriş merkezinde izin verilen tek hayvanlar hizmet köpekleridir .

MY ZARA ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE YENİ

32 ilgili soru bulundu

Metrotown Alışveriş Merkezi'nde köpeklere izin var mı?

Alışveriş merkezine hiçbir hayvan giremez , uygun şekilde tanımlanmış ve/veya lisanslı hizmet hayvanları hariç. Sigara veya elektronik sigara kullanımına yalnızca belirlenmiş dış alanlarda izin verilir.

Guildford'da hangi mağazalar var?

The Friary Guildford'da Alışveriş

 • Aksesuar.
 • Beaverbrook'lar.
 • Boux Bulvarı.
 • Clinton Kartları.
 • Kumul Londra.
 • Eurochange.
 • Uçan Kaplan Kopenhag.
 • Hamley'ler.

Guildford yaşamak için pahalı bir yer mi?

Guildford, Birleşik Krallık'ta yaşamanın maliyeti hakkında özet: Dört kişilik ailenin tahmini aylık maliyeti kira olmadan 3.383$ (2.491£). Guildford, New York'tan %26.01 daha ucuz (kira olmadan). ...

Guildford'da nereye ücretsiz park edebilirim?

Guildford, İngiltere'de Ücretsiz Otopark

 • Ardmore Yolu.
 • Beckingham Yolu.
 • Aldersey Yolu.
 • Ağ geçitleri.
 • Orman Yolu.
 • Rickyard.
 • Frank Yolu.
 • Deerbarn Yolu.


H&M Guildford neden kapandı?

H&M planlarını açıkladı koronavirüs krizinin ortasında düşen satışlar nedeniyle 170 mağazasını kapattı . Şirket, yüzlerce iş kaybına uğraması muhtemel olan kapanışların, pandeminin etkisi ve kilit bölgelerdeki kilitlenmeler nedeniyle Haziran ayında satışların dörtte bir oranında düşmesinden sonra geldiğini söyledi.

Guildford'ta park etmenin maliyeti nedir?

Pazartesiden cumartesiye 08:00-18:00, bu kısa süreli otoparkın ücretleri £1,50 saatte , 18:00 ile 22:00 arasında ziyaret başına 1 £ ve 22:00'den sonra ücretsiz. Pazar ve resmi tatillerde, 11:00-17:00 arası 3 saate kadar 1,50 Sterlin, 3-6 saat arası 2,50 Sterlindir. 17:00 - 22:00 arası ziyaret başına 1 sterlin ve 22:00'den sonra ücretsizdir.

Kilitlenme sırasında Guildford'da otopark ücretsiz mi?

Pandemi kilitlenmesi nedeniyle GBC, şunları doğruladı: tüm Guildford otoparkları hala ücretsizdir .

Guildford High Street'e park edebilir miyim?

Bu kısıtlamalar yolun uzunluğu boyunca geçerli olacak ve daha önce var olan tek sarı çizgilerle aynı saatler - Pazartesi - Cumartesi 6.30 - 18.00 arası bekleme yok ve Pazar 11.30 - 17.00 arası bekleme yok. Bu saatler dışında, sürücüler setlerde yolun her iki tarafına park edebilir .


Surrey'deki en zengin kasaba hangisidir?

Deri kafa , Surrey: £819.539

Londra'dan kolay bir tren yolculuğu, M25'e yakın ve Heathrow ve Gatwick havaalanlarına kısa bir sürüş mesafesi. Leatherhead, Surrey'in en pahalı caddesi Montrose Gardens'a ev sahipliği yapıyor ve Zoopla'ya göre ortalama emlak değeri 6.753.726 £.

Guildford ne kadar güvenli?

Guildford, Surrey'deki en tehlikeli büyük kasabadır ve Surrey'deki 105 kasaba, köy ve şehir arasında genel olarak en tehlikeli 23. sıradadır. 2020'de Guildford'daki genel suç oranı 1000 kişi başına 69 suç .

Guildford Surrey yaşamak için iyi bir yer mi?

Guildford yaşamak için güzel bir yer mi? Evet , Guildford yaşamak için güzel bir yerdir ve kırsal ve şehir hayatı arasında mükemmel bir denge sağlar. Başkente harika demiryolu ve karayolu bağlantıları ile kolayca ulaşılabilecek mesafede ve aynı zamanda Surrey kırsalıyla çevrili olduğundan, her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz.

Basingstoke'de hangi dükkanlar var?

ev 160'tan fazla büyük isim Jack Wills, Next, Fat Face, Marks & Spencer, Apple, H&M, New Look, Pandora ve Swarovski gibi mağazalar.


Guildford bir şehir mi yoksa kasaba mı?

Guildford bir şehir değil . Bazıları öyle olduğunu öne sürse de, bunun bir kasaba olduğunu kesinlikle doğrulayabiliriz. Kasabanın bir katedrali var ama bu yine de onu bir şehir yapmıyor.

Manastır Merkezi Guildford'un sahibi kim?

M&G Emlak Friary Alışveriş Merkezi'nin, North Street'in bazı bölümlerinin ve şehir merkezindeki diğer arazilerin sahibi olan , belediye ile önerilen 12 aylık bir münhasırlık sözleşmesi için seçildi.

Zara köpek dostu mu?

ZARA, engelli bireylere hizmet eden rehber köpekleri veya diğer hayvanları memnuniyetle karşılar ZARA'nın tesislerinin Müşterilere açık olan ve Müşterinin hizmet hayvanını yanında bulundurmasına izin verecek olan alanlarda, aksi takdirde kanunen tesisten hariç tutulan hayvanlar hariç.

Köpekler Kanada'ya hangi mağazalara girebilir?

Ev eşyaları ve giyim mağazaları

 • TJX Companies inc, Winners, Homesense ve Marshalls'ın sahibi olan şirkettir. ...
 • Bed, Bath and Beyond, ev dekorasyonundan yemek pişirme malzemelerine ve yatak takımlarına kadar her şeyi satan bir ev eşyaları şirketidir. ...
 • Canadian Tire bir Kanada klasiğidir. ...
 • Home Depot bir ev geliştirme cennetidir.


Sephora köpek dostu mudur?

Ayrıca, Sephora'nın web sitesinde resmi bir evcil hayvan politikası olmamasına rağmen, yavrularınızla alışveriş yapmak için harika bir yerdir. ülke çapında alışveriş yapanlar mağazaların köpek dostu olduğunu onayladı . Ann Taylor - ve daha sıradan yan dalları LOFT - kadın alışveriş yapanların favorisi.

Guildford High Street'e kadar gidebilir misin?

9.1 Guildford Lisesi'ne araç erişimi Sokak haftanın her günü kısıtlandı . Pazartesiden cumaya araçların 11:00-16:00 saatleri arasında girmesine izin verilmez; Cumartesi sabah 9 ile akşam 6 arası; ve Pazar 12noon ile 5pm arasında.

Resmi tatilde tek bir sarıya park edebilir misiniz?

Resmi tatillerde ve resmi tatillerde tek sarı çizgi kısıtlaması uygulanmaz - normalde bir Pazar günü kısıtlamaların geçerli olduğu durumlar hariç. Emin değilseniz yol kenarındaki sarı park işaretlerini kontrol edin. Tek bir sarı çizgi ile işaretlenmiş olsa bile, bırakılan kaldırımın yanına park etmemelisiniz.

Pazar günleri Croydon'da otopark ücretsiz mi?

Croydon'daki aşağıdaki belediye otoparkları: 18.00'den sonra ücretsiz , ve tüm gün Pazar: Belgrave Yolu, Güney Norwood SE25 5AL. Clifford Yolu, Güney Norwood SE25 5JH. Chipstead Valley Yolu, Coulsdon CR5 2RB.