Glee Noel bölümü gerçekten yayınlanmadı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alexane Crist
Puan: 4.9/5(56 oy)

Jane Lynch (kendisi), bölümün aslında geçen yılın Noel özel bölümü olduğunu açıklayarak başlıyor. sakıncalı içerik nedeniyle yayınlanmadı . Ne yazık ki, bu giriş, İnternet'in büyük bir bölümünün, bölümün aslında Kurt ve Blaine'in hala ayrıldığı 2012'de geçtiğini anlamalarına yardımcı olmadı.

Daha önce yayınlanmayan Christmas Glee ne zaman çekildi?

İçinde Ekim 2012 Paramount ses sahnelerinde Glee'nin oyuncuları ve ekibi 'Rough Trade Santa' başlıklı bir Noel bölümünü filme aldı. Yönetmenin kurgusunu izledikten sonra, Fox yöneticileri dehşet içinde geri çekildiler ve ardından bölümü bir yıl boyunca söndüğü bir ana kasaya kilitlediler.

Glee Noel bölümünden ne kesildi?

No-show alışveriş merkezi Kris Kringle'ı beklemekle çok meşgul olanlarınız için, kaçırdıklarınız burada: * Jane Lynch - Emmy rakiplerinin çoraplarını kömürle doldurmak - saati daha önce adı verilen kayıp bir bölüm olarak tanıttı. Kaba Ticaret Noel Baba 2012'de Fox tarafından reddedildi, ardından 2013 için lezzetli hale getirmek için yeniden düzenlendi ve kırpıldı.Glee Neden İptal Edildi?

Glee, ilk birkaç sezonundan sonra zaten yaşlanan bir şovdu, ancak anlatıdaki hıçkırıkların ve azalan bir izleyici kitlesinin ötesinde, başrol oyuncusunun geçmesi gösterinin sonunu hızlandırmış olabilir.

Santana neden Glee finalinde yer almadı?

Santana, Glee'nin 5. Sezon finalinde MIA'ydı, ama merak etmeyin millet - o Iowa'daydı! ... Santana'nın yokluğu, New York glee kulübü mezunlarına Santana'nın mantar enfeksiyonu kremi için ikinci bir reklam filmi çekmek Sezonun başlarında terfi etmek için seçildiğini söyledi.

Glee s05e08 New York

16 ilgili soru bulundu

Quinn neden oyun kurucuda değildi?

Bu bölümde bazı önemli eksiklikler var. Quinn Fabray'ın (Dianna Agron) Finn Hudson (Cory Monteith) ile güçlü bir bağlantısı olmasına rağmen, Agron'dan bunu yapması istenmedi. bilinmeyen için haraç için geri dön sebepler. Brittany (Heather Morris) de çekimden kısa bir süre önce doğum yaptığı için orada değildi.

Glee finalinde kimler eksikti?

Skylar ve Warblers muhtemelen finaldeki rolleri glee kulübü için gerekli üyelik sayısını doldurmak olduğu için yoktur. Performansta yer almasına rağmen, New Directions'ın ikinci neslinden (2012-2013; Sezon Dört-Beş) hiçbir üye şarkıda şarkı söylemiyor.

Glee'den kim öldü?

13 Temmuz, muhtemelen çoğu Glee hayranının hafızasına kazınmış bir tarihti. Rivera'nın rol arkadaşı ve arkadaşı Cory Monteith -11 Mayıs'ta 39 yaşına girecekti- yedi yıl önce aynı tarihte öldü.

O öldüğünde Lea Michele ve Cory Monteith çıkıyor muydu?

Lea Michele, her yıl ölüm yıl dönümünde merhum erkek arkadaşı ve Glee'nin başrol oyuncusu Cory Monteith'i anmak için bir noktaya değiniyor. ... Glee'de sırasıyla Rachel Berry ve Finn Hudson'ı oynayan Michele ve Monteith, 2009'da sette tanışmışlardı. 2012 ölümüne kadar .

Glee'de dudak senkronizasyonu yapıyorlar mı?

Evet, oyuncular tüm şarkılarını kendileri söylüyor , ancak genellikle ekranda yapmadıkları konusunda da haklısınız. ... Prodüksiyon açısından işe yaraması için şarkıları önceden kaydediyoruz, ardından çekim yaparken oyuncuların dudaklarını sahnede tutturuyoruz.'

Glee Noel bölümü neden yasaklandı?

Bu çok özel Noel baskısı, Jane Lynch'in izleyicilere Glee'nin orijinal 2012 Noel bölümünün yasaklandığını açıklamak için hitap etmesiyle başlıyor. çok saldırgan olduğu için , ancak hayran şikayetleri Fox'u ciddi şekilde düzenlenmiş bir sürümü yayınlamaya ikna etti.

En iyi Glee bölümü hangisi?

En İyi 25 'Glee' Bölümü, Sıralamalı

  • 'Nationals' (3. Sezon, 21. Bölüm)
  • 'Ayrılma' (4. Sezon, 4. Bölüm) ...
  • 'The Rocky Horror Glee Show' (2. Sezon, 5. Bölüm) ...
  • 'Hoşçakal' (3. Sezon, 22. Bölüm) ...
  • 'Madonna'nın Gücü' (1. Sezon, 15. Bölüm) ...
  • 'Kürk' (Sezon 2, Bölüm 8) ...
  • 'Journey to Regionals' (Sezon 1, Bölüm 22) ...

Rachel ve Kurt soyulur mu?

Ancak, Rachel ve Santana ertesi gün sarhoşluklarından uyandıklarında, Noel Baba'nın Kurt'u Noel temalı bir rol oyununa çektikten sonra çeşitli festival gereçleri kullanarak bağladığını ve Kurt'u bağladığını görürler. onları kör olarak soydular .

Glee Sezon 5'i ne zaman çekmeye başladılar?

Sezon sonunda çekimlere başladı 5 Ağustos 2013 , başlangıçta planlanandan bir hafta sonra, stüdyo kayıtları ve oyuncu kadrosu için kostüm hazırlıkları dört gün önce başladı.

Glee sendikada mı?

Glee, dünya çapında birçok ülkede yayınlanmak üzere bir araya geldi Network Ten'deki Eylül 2009'daki ilk çıkışından önce, oyuncu kadrosunun gösteriyi tanıtmak için ziyaret ettiği Avustralya dahil.

Glee'den gerçek hayatta çıkan var mı?

Birçok hayran bunu biliyor Rachel, Finn'le sadece ekranda değil, gerçek hayatta da çıktı. . Leah Michelle ve Cory Monteith, gösteri başladığından beri çıkıyorlardı. 2012'de resmen bir çift oldular. Birkaç yıl sonra trajik bir şey olacağını kim bilebilirdi ve Cory 13 Temmuz 2013'te bir otel odasında ölü bulundu.

Finn neden Glee Sezon 4'te değil?

Glee yıldızı Cory Monteith Madde bağımlılığı için rehabilitasyona girdi ve Fox'un müzikal draması, 4. sezonda oyuncu olmadan yapımı bitirmeye hazırlanıyor. Kardeş sitemiz Deadline raporlarına göre Finn'in sezonun son iki bölümündeki ani yokluğu ekranda açıklanacak.

Lea, Cory'yi nasıl öğrendi?

Cory Monteith beş yıl önce bu ay öldü - ve annesi ona üzücü haberi verenin o zamanki kız arkadaşı Lea Michele olduğunu açıkladı. Glee oyuncusu aşırı dozda eroin 2013'te annesi Ann McGregor, 31 yaşındaki histerik bir Lea onu aradığında bunun farkına vardığını söyledi.

Glee 5. Sezon 15. Bölümde kim öldü?

Hypable, bu kısa sezonun sebebinin Glee'nin ölümünün yasını tutmak için aldığı ara olduğunu tahmin ediyor. Cory Monteith , şovun Finn Hudson'ı. YouTube'da Glee Sezon 5, Bölüm 15 tanıtımını izleyin (bu bağlantıyı izleyin) veya videoyu oynatmak için aşağı kaydırın. Glee'nin 'Colour Blind' coverını buradan dinleyin.

Glee'de Joe'ya ne oldu?

Joe'nun Glee'deki son görünüşü 4. sezonda 22. bölüm 'Hepsi ya da Hiçbiri' başlıklı ' McKinley Lisesi'nde gerçekleşen o yılki Bölge Yarışmasını kronikleştirdi. ... Bu, Glee kulübünden ya da yakın arkadaşlarından çok fazla veda olmadan onu gösteriden etkili bir şekilde çıkardı.

Glee'de Marley kiminle çıkıyor?

O evli Nuh Puckerman hangi iki çocuğu var.

Quinn neden Brittany ve Santana'nın düğününde değildi?

Quinn neredeydi? en mantıklı cevap buydu Dianna Agron bu bölümün çekimleri için müsait değildi. . Quinn'i Glee'nin altıncı sezonunda zaten iki bölümde gördük ve muhtemelen dizinin finalinde de yer alacak gibi görünüyor.