Gevşek yaprak ders kitapları mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Joanne Skiles
Puan: 4.4/5(55 oy)

Gevşek yaprak ders kitapları bağlayıcılığı olmayan basımlar . Tutkal ve dikişle birbirine bağlanan ciltli ve karton kapaklı kitapların aksine, gevşek yaprak kitaplar, sahibi tarafından ayrılabilen veya ciltlenebilen bir delinmiş sayfa yığını olarak gelir.

Bir ders kitabının gevşek yaprak versiyonu nedir?

Bazen olarak da anılır spiral ciltli veya ciltlemeye hazır bir ders kitabı , gevşek yapraklı ders kitapları satın alınabilir. Kitabın bu üç delikli, ciltsiz versiyonu, ciltli veya karton kapaklı bir kitaptan daha ucuzdur.

Gevşek bir yaprak ders kitabının amacı nedir?

Kitap satın almak istiyor ancak daha ucuz alternatifler istiyorsanız, açık uçlu ders kitapları en iyi seçenektir. Bunun nedeni gerek daha az malzeme ve kitapların üretim süreci diğer yöntemlere göre basittir. Ağırlık. Tüm kitapları gevşek yapraklı ders kitaplarıyla derslere taşımanıza gerek yok.Gevşek yaprak ders kitapları daha mı ucuz?

Gevşek yaprak baskıların diğer baskılara göre avantajları ve dezavantajları vardır ve bu tür bir kitabı satın almadan önce bunları göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz: Artıları: 1. Genellikle ciltlilerden daha ucuzdurlar , ve şaşılacak bir şey yok: basit bir kağıt yığını üretmek çok daha kolay.

Eski gevşek yaprak ders kitaplarıyla ne yapabilirim?

Üniversite kitapçıları gevşek yaprak ders kitaplarını geri almazlar, ancak çevrimiçi bir ders kitabı geri satın alma web sitesi var - mybookcart.com . Gevşek Yaprak ders kitapları, ciltli ve ciltsiz muadillerine göre daha ucuz bir alternatiftir.

Gevşek Yaprak Ders Kitabı Nasıl Bağlanır

31 ilgili soru bulundu

Amazon ders kitaplarını geri alacak mı?

Amazon. Artıları: Çevrimiçi perakende devi Ders Kitapları Takas programı aracılığıyla akla gelebilecek hemen hemen her kitabı geri alacak . ... Ayrıca, Amazon mağaza kredisi öder, bu nedenle kitaplarınız için soğuk, nakit para alamazsınız.

Zımba, gevşek yaprak ders kitaplarını bağlar mı?

Zımba, gevşek yaprak ders kitaplarını bağlar mı? Staples'daki fotokopi merkezine gidin ve ciltlenmesini isteyin . Dağılmayan iyi bir kitap için yaklaşık 6 dolar!

Ders kitapları yasal mı?

Textbooks.com tüketici puanına sahiptir 1,62 yıldız 83 incelemeden, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteriyor. Textbooks.com'dan şikayet eden tüketiciler en sık müşteri hizmetleri, erişim kodu ve mükemmel durum sorunlarından bahsetmektedir.

BooksRun com yasal mı?

BooksRun, 478 yorumdan 4,15 yıldızlı bir tüketici derecelendirmesine sahiptir. çoğu müşteri genellikle satın alımlarından memnun . BooksRun'dan memnun olan tüketiciler en çok iyi durumda, zamanında ve müşteri hizmetinden bahseder. BooksRun, Ders Kitabı Kiralama siteleri arasında 5. sıradadır.


eKampüs'ten satın almak güvenli midir?

eCampus.com, 3,388 yorumdan 4,71 yıldızlı bir tüketici derecelendirmesine sahiptir. çoğu müşteri genellikle satın alımlarından memnun . eCampus.com'dan memnun olan tüketiciler en sık olarak harika fiyatlardan, kolay işlemden ve ücretsiz kargodan bahseder. eCampus.com Ders Kitabı Kiralama siteleri arasında 1. sıradadır.

Ders kitapları için Rrphe ne anlama geliyor?

Pearson Sosyal Sorunları (RRPHE) [ders kitabı] ISBN: 9780134632520 | Erişilebilir Öğretim Materyalleri ve Teknoloji Uygunluğu.

Gevşek yaprak kağıdı nasıl bir arada tutarsınız?

Kağıdı bir makineyle ciltlemenin bir yolu, spiral ciltleme makinesi . Plastik bobin, spiral bağlayıcılar olarak da adlandırılan bu bağlayıcı dikenler esnek, basit ve aslında oldukça eğlencelidir. Bobinler deliklerden geçirilir ve daha sonra yuvarlanmalarını önlemek için kenarlarından kıvrılır.

Bir ciltte sayfalarımı nasıl korurum?

Yapabilirsiniz bant kullanın - maskeleme bandı, şeffaf bant, desenli koli bandı - kağıdın kenarı boyunca. Bantlanmış alanda açılan deliklerin yırtılması olası değildir. Dikkatli olmak gerekirse, bu çözümün kullandığınız banta bağlı olarak delgeçinizi tıkayabileceğini bilmelisiniz.


Ders kitaplarında LL ne anlama geliyor?

Bir başlığın sonuna yakın bir yerde 'LL' veya 'Ll' görürseniz, bunun anlamı şudur: materyal, ders kitabının gevşek bir versiyonudur ve ciltlenmemiş . Sayfaları bir arada saklamak için üç halkalı cilt veya ayrı halkalar kullanmak isteyeceksiniz.

Gevşek yapraklı hesap defterleri nedir?

Gevşek yapraklı hesap defterleri Ayrıntıların bilgisayarda kodlanması ve yazdırılarak kopyalarının oluşturulması yoluyla işlemlerin kaydedilmesi bu, vergi mükellefinin defter tutma kaydı olarak bağlanacak onaylı gevşek yaprak formatı kullanılarak yapılır.

Ders kitapları için bağlantı erişim kartı nedir?

Bir erişim kartı erişim kodu içeren fiziksel bir kart . Öğrencilerin erişim kartını kampüs kitapçısından satın almaları gerekir. Bir öğrenci mali yardım kullanıyorsa, McGraw Hill doğrudan mali yardımı kabul etmediği için basılı bir erişim kartına ihtiyaç duyacaktır. Tüm Connect satın alma seçeneklerim nelerdir?

BooksRun nakliye ücretini ödüyor mu?

BooksRun ile doğrudan verilen tüm sipariş türleri için nakliye masraflarını karşılıyoruz (pazaryeri siparişleri hariç). Ayrıca ücretsiz kiralama iadeleri sağlıyoruz. Kitabınıza daha hızlı ihtiyacınız varsa, ödeme sırasında her zaman hızlı bir gönderim yöntemi seçebilirsiniz.


BooksRun'dan ödeme almak ne kadar sürer?

Ne zaman ödeme alacağım? Ödemeler genellikle verilir sipariş işleme alındıktan sonra 4 iş günü içinde . Çekin teslimi genellikle 20 iş günü sürer.

BooksRun ne kadar hızlı gönderiyor?

BooksRun ile geri alımlar, satın almalar ve kiralamalar gibi her şeyde ücretsiz gönderim alırsınız. Ücretsiz standart gönderim ile kitaplar gelmesi 10 iş günü kadar sürebilir . Kitaplarınızı 2-5 iş günü içinde almak istiyorsanız, 3,99$'lık bir nakliye siparişi seçebilirsiniz.

Chegg ders kitapları için yasal mı?

Chegg güvenli mi? Evet, ders kitaplarınızı satın alabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz saygın ve güvenilir bir satıcıdır. ... Chegg, sitemizde ders kitabı kiralama ve satın alma konusunda en iyi fırsatları sunan satıcı olarak göründüğünde, satın alın – konu ucuz ders kitapları olduğunda, Chegg tamamen yasal .

Öncelikli ders kitapları yasal bir site midir?

Öncelikli Ders Kitabı, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteren 53 incelemeden 1,68 yıldız puan almıştır. ... Öncelikli Ders Kitabı Ders Kitapları siteleri arasında 62. sırada .


Chegg'e güvenilebilir mi?

Akademik bir yardım sitesi olarak, Chegg güvenilir çünkü nitelikli öğretmenlerden ve isteğe bağlı olarak doğru cevaplar sağlar. Chegg Tutors'un ev ödevi çözümleri, bunları doğru kullandığınızda beceri ve bilgi standardınızı yükseltir.

OfficeMax kitapları bağlar mı?

Office Depot OfficeMax'in sahip olduğu sunum baskı ve ciltleme kaplı , ister köşede ister başka bir şehirde olun. Cerlox, bobin ve ciltleme dahil olmak üzere çeşitli çekici ciltleme seçenekleri sunuyoruz.

Kağıtları ciltlemenin maliyeti nedir?

Araştırmamıza göre ortalama fiyat, Kitap başına 2 ila 175 $ + . Birinci sınıf bir hizmet, 100 sayfalık bir deri ciltli kapak kullanacak olsaydınız, 150 dolardan fazlaya mal olabilirken, yerel ofis tedarik zincirinizdeki basit bir spiral ciltli ciltleme işi 5 dolara kadar mal olabilir.