Getirilen araziler yeniden basılıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Krystina Lowe
Puan: 4.2/5(7 oy)

Komutan ve Ebedi formatlardaki oyuncular, fetchland yeniden baskılarını istiyor ve buna ihtiyaç duyuyor. Senior Magic: The Gathering tasarımcısı Gavin Verhey dün gece doğruladı. topraklar yeniden basılacak .

Getirilen araziler yeniden basılacak mı?

Düşman toprakları getir daha yeni basıldı Modern Ufuklar 2. Ondan önce, Zendikar Rising Expeditions'ın bir parçası olarak yeniden basıldılar. Bu nedenle, çok yakında bir arazinin yeniden basılmasını beklemiyoruz. Bununla birlikte, bir kez gerçekleştiğinde, daha az baskı olduğu için yalnızca müttefik getirme topraklarını alabiliriz.

Hangi getirme arazileri yeniden basılıyor?

Modern Horizons 2'den yeni ve yeniden basılmış MTG kartları ortaya çıktı!

Beş düşman renkli Fetchland ( Arid Mesa, Marsh Flats, Misty Rainforest, Haşlanan Tarn ve Verdant Catacombs ) Modern Horizons 2'de yeniden basılıyor ve bunları kenarlıksız çerçevelerde ve eski okul çerçevelerinde alabilirsiniz.Wizards neden arazileri yeniden basmıyor?

Her şey toprakla ilgili

Döngü, oyun yapımcıları Wizards tarafından neredeyse bir hata olarak görülüyor ve ağır ima bu belirli kartların bir Standart sette bir daha asla yeniden basılmayacağını. Ayrıca yakın zamanda tanıtılan ve çok popüler olan Frontier formatında da yasaklanmıştır.

Arsalar yükselecek mi?

getirme toprakları neredeyse kesinlikle fiyat düşecek , ancak muhtemelen 2017'de gördüğümüz gibi geçici bir düşüş olacak. Getirme arazileri tekrar Standart-yasal ender olarak ortaya çıkarsa, yalnızca 20 $ aralığına sert bir düşüş olacaktır.

Fetchlands, Açıklamalı

18 ilgili soru bulundu

Getirilen topraklar ne kadar önemli?

Toprakları getir -adından da anlaşılacağı gibi- kütüphanenizde bir arazi aramanıza ve savaş alanına bırakmanıza izin verin . Bu, özellikle çok renkli desteler oynarken kullanışlıdır çünkü mana dağılımınızda verimli olmanız veya aksi takdirde mahvolma riskiniz olması gerekir.

Getirilen topraklar buna değer mi?

onlar rekabetçi oyunculara değer çünkü bunlar kullanılacak en iyi araziler ve rekabetçi oyuncular destelerini optimize etmeye çalışıyor. Bütçeniz varsa, her zaman 2. kademe olan ancak yine de FNM için rekabetçi olan BW savaşçıları oluşturabilirsiniz.

Getirilen araziler standart olacak mı?

Süre 2020'de Standard'a girmeyecekler (haydi bu söylentiyi şimdilik bir kenara koyalım – bunlara bolca sahip olmak, Standart'ta hala istediğimiz bir oyun kalıbı değil), bu yıl sonra, aynı zamanda sizin de olacak olan, getirme arazilerinin bazı stilize edilmiş versiyonlarını almanın başka bir yolu olacak. yerel oyun mağazası.

İkili topraklar yeniden basılacak mı?

Oh ve bir daha asla basılmayacaklar . Ayrıca en popüler Magic formatı olan Commander'da oynamak yasaldır. Desteniz için en iyi arazileri istiyorsanız, azalan sayıda mevcut kopya için artan sayıda oyuncuya karşı rekabet etmelisiniz. İkili topraklar da inanılmaz derecede eskidir.

Ne zaman arazi satın almalıyım?

Genel bir kural olarak, fetchland satın almak için en iyi zaman yeniden basıldıktan sonra . Magic The Gathering kartlarının değeri, bir kart yeniden basıldıktan sonra ikincil piyasada her zaman düşer. Yeniden basılan bir getirme arazisi ne kadar çok kopyalanırsa, fiyatı o kadar düşük olur.

Zendikar Rising'de kaç baskı var?

sıralıyoruz on baskı Magic oyuncularının yaklaşmakta olan Zendikar Rising setinde (keşiflere rağmen) en kötüden en iyiye kadar bulacağı. Baskı Noktası (C) – Tam olarak kimseyi şaşırtacak bir kart değil, Baskı Noktası, doğru zaman olmadığı sürece rakibine baskı yapmak için çok az şey yapar.

Zendikar'daki Fetchlands Yükseliyor mu?

Wizards of the Coast ekibi Magic: The Gathering'in geleceğiyle ilgili planlarını bugün erken saatlerde açıkladı, ancak en son seti Zendikar Rising, toprakları geri getirecek - Zendikar uçağına dayanan önceki setlerde çok popüler olan Expedition varyantlarının bir parçası olarak premium olarak.

Getirilen araziler MTG nedir?

Getirilen topraklar belirli bir temel arazi tipine sahip bir arazi için kontrolörlerinin kütüphanesini aramak için feda edilebilecek araziler .

Kaç tane getirme araziniz olmalı?

Agresif bir güvertede düşük bir eğride, çok az sayıda alınabilir arazi koşmaktan kurtulabilirsiniz, ancak 3 çok az. Sanırım en az 4'e giderdim ama 6-9 daha rahat hissettiriyor , getirme sayısına bağlı olarak.

İnsanlar neden toprak almak istiyor?

Bu fazladan kartı çekmek için yaklaşık 3 can ödüyorsunuz ve zamanın %90'ını altıncı turdan önce görmeyeceksiniz. Aggro desteleri, rakiplerinin getirme arazileri olması dışında başka bir nedenden ötürü getirme arazileriyle oynamasına bayılır. Sadece 17 hasarı aşmak zorunda büyük bir avantajdır.

Getirilen arazilerle ne getirmeliyim?

Modern ve Ebedi formatlarda, bulmak için arazileri sömürmek ikili topraklar (örneğin, Tundra) veya şok toprakları (örneğin, Kutsal Dökümhane) ihtiyacınız olan mana rengini elde etmek için inanılmaz derecede faydalıdır. Örneğin, Windswepth Heath, Forest OR Plains alt tipine sahip herhangi bir kartı yakalayabilecektir.

Çift arazi almaya değer mi?

Çift arazilerin bu kadar pahalı olmasının nedeni sanat değil, çünkü herhangi bir güverteye koymaya gerçekten değer . Bu özellikle rekabetçi oyuncular için geçerlidir, özellikle mevcut çok renkli standartta mana tabanınızı erken oluşturmak çok önemlidir.

Çifte araziler neden bu kadar pahalı?

Çünkü neredeyse tüm güverteler araziyi kullanır , ve mirasta, bu arazileri kullanabilen format ağır mavidir, orijinal mavi ikili araziler oldukça pahalıdır.

Karşı büyü yeniden basılacak mı?

Orijinal sayaç Modern'e geliyor. Zımba mavi kart Counterspell ile Modern olarak yeniden basılacaktır. Wizards of the Coast, Modern Horizons 2'nin çıkışını bugün duyurdu. ... Modern'de Force of Will yasal değil, bu yüzden formatta yasal hale geldiğinde Counterspell daha iyi seçeneklerden biri olacak.

Gizli inin getirme toprakları folyo mu?

Kartların tamamında yeni sanat eserleri ve folyo değildir . Secret Lair: Ultimate Edition, 29 Mayıs 2020'de satışa çıkacak. Düşman toplama topraklarının 2020'de mevcut olacağı tek zaman bu olmayacak. Daha sonra 2020'de Yerel Oyun Mağazalarında tekrar satışa sunulacaklar.

Kirli Delta neden bu kadar pahalı?

Bunlar son derece nadir , fiyat etiketinin ana nedeni olan 140 güçlendirici gibi bir şeyde yalnızca bir sefer. Fiyatlar bu noktada oldukça istikrarlı, birkaç ay önce büyük bir satın alma oldu.

En iyi getirilecek topraklar hangileridir?

Bu eğilimlere dayanarak, getirilecek toprakların en iyileri burada.

  • 8 Prizmatik Görünüm.
  • 7 Kurak Mesa.
  • 6 Su ​​Basmış Tel.
  • 5 Haşlama Tarn.
  • 4 Sisli Yağmur Ormanı.
  • 3 Ormanlık Etekler.
  • 2 Kanlı Mire.
  • 1 Kirli Delta.

Getirilen arazilerin renk kimliği var mı?

renk kimliği yok , her güvertede kullanılabilir.

Shocklands neden bu kadar iyi?

Shocklands (kullanılmamış bir arazi elde etmek için kendinizi 'Şok etmenize' izin veren) birçok avantaja sahiptir: Tempo kaybı olmadan iyi renk derinliği . Çoğu zaman, arazinizi el değmeden oyuna sokmak iki cana bedeldir; şok bölgeleri size bunu ayarlama seçeneği sunar. Getirme efektleriyle mükemmel renk sabitleme.

Fetchlands EDH'de iyi mi?

EDH'de harikalar . Onlarla ilgili dikkate değer bir şey, renkli olsa bile bir EDH destesinde herhangi bir fetchland oynayabilmenizdir. Örneğin, Simic destesinde Verdant Catacombs oynayabilirsiniz.