Geri dönüş makinesi youtube'da çalışıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Reilly Collier
Puan: 4.2/5(63 oy)

Silinen bir YouTube videosunu Wayback Machine kullanarak izlemek istiyorsanız, erişmek istediğiniz videonun bağlantısını bulmalısınız; URL olmadan silinen YouTube videosuna erişemezsiniz. ... Videoyu doğrudan oynatamayacaksınız, ancak hünerli indirmek için.

Silinen YouTube videolarını hala izleyebiliyor musunuz?

Wayback Makinesi – Archive.org

Silinen YouTube videolarını izlemenin en kolay yollarından biri Wayback Machine'e erişmek olacaktır. 500 milyardan fazla sayfa içeren internetin dijital bir arşividir ve her gün genişlemeye devam etmektedir.

YouTube'un arşivi var mı?

Canlı yayınınız 12 saatten kısaysa YouTube sizin için otomatik olarak arşivleyebilir . Bu seçenek, kodlayıcı, web kamerası ve mobil dahil olmak üzere tüm canlı akış türleri için geçerlidir. YouTube ayrıca 1440p ve 2160p (4K) video çözünürlüğündeki akışları otomatik olarak arşivleyecektir.Silinen bir YouTube videosunun başlığını nasıl görebilirim?

Silinen Video Başlıklarını şu şekilde görün: bir Google Araması

Görünen o ki, silinen bir videonun adını görmenin en güvenilir yolu, URL'sini Google'da aramaktır. Oynatma listeniz aracılığıyla URL'ye hala erişiminiz olduğundan, internetin onun hakkında başka neler bildiğini görmek için bunu kullanabilirsiniz.

Wayback Machine videoları arşivliyor mu?

Videoları kaydetmenin bir başka harika yolu da çevrimiçi arşivlerdir. The Wayback Machine'in direktörü Mark Graham bana şunları söyledi: Haftada yaklaşık 800 bin YouTube videosunu arşivliyoruz (ses ve video). Makalenizdeki her bağlantıyı arşivlemek iyi bir gazetecilik uygulamasıdır.

The Wayback Machine - Eski Web Sitelerini Web Tarayıcınızda Görüntüleyin! (Genel Bakış ve Demo)

15 ilgili soru bulundu

URL'si silinmiş YouTube videolarını nasıl indirebilirim?

Silinen YouTube Videoları Nasıl Kurtarılır

 1. Silinen YouTube videonuzun başlığını ve URL'sini kurtarmak için https://www.recovermy.video/ adresine gidin.
 2. YouTube video URL'sini kopyalayın ve https://archive.org'da sayfanın eski bir sürümünü arayın.
 3. Arşivlenmiş dosya URL'sini kopyalayın ve bir YouTube Video İndirici ile indirin.

YouTube kanalımı marka hesabı olmadan nasıl kurtarırım?

Google Hesabınız yoksa, yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

 1. www.youtube.com/gaia_link adresine gidin.
 2. Soldaki kutuya YouTube kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Not: Eski YouTube şifrenizi hatırlamıyorsanız maalesef bu hesaplar için şifre kurtarma seçeneği bulunmamaktadır.
 3. Kanalı talep et'i seçin.

Kalıcı olarak silinen videoları nasıl kurtarırım?

Android telefondan silinen videoları almak için Son Silinenler klasörü:

 1. Galeri uygulamasını açın ve 'Albümler'e dokunun.
 2. 'Son silinenler'i tıklamak için aşağı kaydırın.
 3. Kurtarmak istediğiniz videolardan birine uzun dokunun. Ardından, geri yüklemek istediğiniz diğer öğeleri seçmek için dokunun.
 4. Silinen videoları ve fotoğrafları geri yüklemek için 'Geri Yükle'ye dokunun.

Wayback Makinesi güvenli mi?

Bu biraz önemli çünkü arşiv.org tarafından barındırılan içeriğin geçmiş olayların gerçek bir kopyası olduğu varsayımı var. Wayback Machine, sahibi olmadığı web sitelerinin güvenliğinden veya bütünlüğünden sorumlu değildir. .

Wayback Machine mobilde çalışır mı?

Web sitelerinin eski sürümlerini herhangi bir bilgisayarda, telefonda görmek için Wayback Machine'i kullanabilirsiniz. veya tablet. Görüntülemek istediğiniz web sitesini girin.

İnternette Wayback Machine nasıl kullanılır?

Wayback Machine'de web sitelerini aramak için, web sitesinin belirli URL'sini girin. İnternet sitesi arama çubuğuna girin ve açılır menüden Arşivlenmiş web sitelerini ara'yı seçin. Alternatif olarak, siyah çubuğun sol üst tarafındaki Web simgesine tıklayın. Wayback Machine arama çubuğuna doğru URL'yi girin. İstediğiniz yılı seçin.

Kalıcı olarak silinen fotoğraflar sonsuza kadar gider mi?

Yedekle ve Senkronize Et'i açtıysanız, fotoğraf ve videolar sil 60 gün boyunca çöp kutunuzda kalacak sonsuza kadar silinmeden önce. ... İpucu: Tüm fotoğraflarınızı farklı bir hesaba taşımak için fotoğraf kitaplığınızı o hesapla paylaşın.

Kalıcı olarak silinen bir dosya kurtarılabilir mi?

Neyse ki, kalıcı olarak silinen dosyalar yine de iade edilebilir . Ancak bir şart var! Windows 10'da kalıcı olarak silinen dosyaları kurtarmak istiyorsanız, cihazı kullanmayı hemen bırakın. Aksi takdirde, verilerin üzerine yazılır ve belgelerinizi asla iade edemezsiniz.

Android'imde kalıcı olarak silinen videoları root olmadan nasıl kurtarabilirim?

Yöntem 2. Android dahili belleğinden silinen fotoğrafları/videoları kurtarın (root olmadan)

 1. Adım 1: Android telefonda 'Ayarlar'a gidin, 'Hesap' üzerine dokunun.
 2. Adım 2: Hesabınız ve şifrenizle oturum açın.
 3. Adım 3: 'Yedekle ve Geri Yükle'ye dokunun, 'Geri Yükle'yi tıklayın.
 4. Ardından, geri yüklenecek kayıp fotoğraflarınızı ve videolarınızı içeren yedeği seçin.

YouTube hesabım neden gitti?

Fesih edilmiş bir hesap, YouTube'un sizin kurallarını çiğnediğiniz veya sizin ihlal ettiğinizi düşündükleri için hesabınıza erişimi engellediği bir şeydir. ... YouTube hesabınızı hemen sildiniz . Bir YouTube hesabını silmenin en belirgin yolu. YouTube hesabınıza bağlı bir Google+ profilini sildiniz.

YouTube kanalım neden sürekli siliniyor?

Kanalların veya hesapların feshedilmesinin nedenleri: Herhangi bir içerik türünde Topluluk Kuralları veya Hizmet Şartlarının tekrarlanan ihlalleri (sürekli olarak küfürlü, nefret dolu ve/veya taciz edici videolar veya yorumlar yayınlamak gibi) Tek bir ciddi istismar vakası (saldırgan davranış, spam veya pornografi gibi)

YouTube kanalınızı bir marka hesabına taşıdığınızda ne olur?

YouTube kanalınızı bir YouTube Marka Hesabına taşıdığınızda, mevcut videolarınız, aboneleriniz, görüntülemeleriniz ve etkileşimleriniz ile kanal düzeniniz otomatik olarak aktarılacaktır. Ancak, bazı içeriklerin taşınamayacağını lütfen unutmayın.

Özel bir YouTube videosu indirebilir misiniz?

Herkese açık videoları kaydeden çok sayıda YouTube indiricisi var, ancak çok azı özel YouTube videoları indirmenize izin veriyor. 4K Video İndirici kendi özel YouTube videolarınızı ve erişiminiz olan diğer özel YouTube içeriklerini kaydetme işlevi sağlar.

Wayback Makinesi ücretsiz mi?

Şu anda, Arşiv ücretsiz, herkese açık erişim sağlar 410 milyar web sayfası (Wayback Machine aracılığıyla erişilebilir) 20 milyon kitap ve metin. 4.5 milyon ses kaydı (180.000 canlı konser dahil)

Apple kalıcı olarak silinen fotoğrafları saklar mı?

Silinen fotoğraflar ve videolar 30 gün boyunca Son Silinenler albümünde tutulur , onları tüm cihazlardan kurtarabilir veya kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. ve ardından seçenekler listesinde Gizle'ye dokunun. Gizli fotoğraflar Gizli albüme taşınır.

Polis silinen fotoğrafları görebilir mi?

Verilerinizi Güvende Tutmak

Peki polis bir telefondan silinen resimleri, metinleri ve dosyaları kurtarabilir mi? Cevap evet —özel araçlar kullanarak henüz üzerine yazılmamış verileri bulabilirler. Ancak şifreleme yöntemlerini kullanarak verilerinizin silindikten sonra bile gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar korsanları kalıcı olarak silinen fotoğrafları alabilir mi?

Silinen dosyalar risk altında

Siber suçlular ve bilgisayar korsanları, siz dosyaları sildiğinizi düşündükten sonra bile bilgisayarınızda depolanan kişisel bilgilere erişebilir. Bu, finansal belgelerden taranan görüntülere kadar her şeyi içerir. Bu dosyaların silindiği için gittiğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

Wayback Machine yasadışı mı?

Analiz Wayback Machine'in web sayfaları arşivi, Mayıs ABD temyiz mahkemesi davada kullanılmasına karar verdi.

Wayback Machine sayfaları siler mi?

İnternet Arşivi / Wayback Makinesi / Archive.org sayfaları ve siteleri yalnızca sahipliğini aldığınız andan itibaren siler , sadece artık sahip olduğunuz için değil. Bu gerçekten önemli. Bu nedenle, eski bir alan adı satın aldıysanız, sahip olmaya başladığınız günden daha eski bir şey için şansınız kalmaz.