Gerçek kehanet hala düşüyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Tristin O'Reilly
Puan: 4.2/5(63 oy)

' True Prophecy dünya ganimet havuzundan kaldırıldı .

Yine de gerçek kehaneti alabilir miyim?

Sen sadece Trials of Osiris'ten alabilirsin Yine de. Denemeler oynamazsanız, kendinizi Gerçek Kehanet'e giderken bulabilirsiniz. Ayrıca kendinizi Gerçek Kehanete giderken bulabilirsiniz çünkü Igneous Hammer bir enerji silahıdır.

Gerçek peygamberlik iyi midir?

PvE için efsanevi bir el topu için iyi bir seçim ve kesinlikle kullanımı eğlenceli. Gerçekten pvp için değil. Ama pve için şunları aldım: Steady Hand, Extended Mag, Overflow, Rampage, Rampage Spec. ... Igenous ve Steady Hand'i elde etmek daha kolay olsa da, True Prophecy PvE veya PvP için büyük örtüşme var küçük avantaj havuzu ile.Destiny 2'deki en iyi el topu hangisi?

Destiny 2'deki En İyi El Topları

 • Palindrom (Boşluk, 140rpm)
 • Uyanma Nöbeti (Ark, 140rpm)
 • Yıllık Paten (Güneş, 140rpm)
 • Tilki (Durgun, Kinetik, 180rpm)
 • Yüksek Ninni (Kinetik, 120rpm)
 • Eriana'nın Yemini (Güneş, 90rpm)
 • Hawkmoon (Kinetik, 140rpm)
 • Maça Ası (Kinetik, 140rpm)

Son söz el topu iyi mi?

bu Son söz Crucible'da öne çıkıyor hızlı ateş hızı ve yüksek etkisi nedeniyle. Bu el topu, 1. Yıl yinelemesinden, kafadan vuruş başına 100'den fazla hasar vermesini ve bir düşman Muhafızını sadece iki atışla öldürmesini sağlayan bir hatada yapılan değişikliklerle nerflendi.

Gerçek Kehanet düşene kadar video bitmez

21 ilgili soru bulundu

Tanrı rulo soğuk inkar nedir?

Soğuk İnkar Tanrı Rulosu

Soğuk İnkar atış hızı pahasına çok fazla hasar veren yüksek etkili darbeli tüfek . Bu, hem Muhafızlara hem de Karanlığın düşmanlarına zarar verme konusunda onu mükemmel kılar.

Alt doları nasıl topluyorsunuz?

Daha İyi Perks için Alt Dolar Çiftliği Nasıl Yapılır? Alt Dolar olabilir sadece Gambit turları oynayarak edinilebilir . Maçların sonunda rastgele bir düşüş oluyor, bu yüzden bir şans elde etmek için sonuna kadar oynamanız gerekiyor. İyi haber şu ki, herhangi birinin eline geçmesini eşit derecede kolaylaştırıyor.

Crimils hançerini nasıl elde edersiniz?

Crimil's Dagger yalnızca şu süre boyunca kullanılabilir: Demir Afiş etkinliği . Bu PVP etkinliği genellikle ayda 1-2 kez görünür ve bir hafta sürer. Bu süre zarfında maçları tamamlayarak, Iron Banner ödüllerini teslim ederek veya 20 Iron Banner Jeton harcayarak Crimil's Dagger kazanabilirsiniz.

En iyi PVP el topu Destiny 2 nedir?

Destiny 2: PvP İçin En İyi 10 El Topu

 • 8 Alt Dolar.
 • 7 Yargı.
 • 6 Kaderci.
 • 5 Son Söz.
 • 4 Diken.
 • 3 Hawkmoon.
 • 2 Maça Ası.
 • 1 Palindrom.


Telemetre ne kadar menzil ekler?

Telemetre aslında bir silahın yakınlaştırma mesafesini artırır. Av tüfeği için %5 oranında. Diğer tüm silahlar için %20 oranında . Bu, silahın etkili menzilini arttırır, çünkü hasar düşüşü doğrudan yakınlaştırma mesafesine bağlıdır.

Yargı el topunu nasıl alabilirim?

Destiny 2'de Yargılama El Topu (& God Roll)

Yargı önce burada kazanılmalıdır, sonra Kehanet Zindanındaki iki gizli sandıktan birinden rastgele elde edilir . PvE God Roll için, şu özelliklere sahip bir Hüküm El Topu isteyin: Steadyhand HCS: +10 Handling, +10 Stability, +5 Aim Assistance.

Nereden ciddi bir söz alabilirim?

Kaynaklarınızı elinde tutmak istiyorsanız, Dire Promise bir Vanguard, Hawthorne'dan ödül veya Legendary Engrams'dan yeni bulundu. Birçok mevsimlik silahın aksine, gerçekten iyi bir Dire Promise rulosu almak için biraz şansa ve sabra ihtiyacınız olacak.

Magmatik bir çekiç nasıl elde edilir?

yağma Destiny 2'nin Osiris Modu Denemeleri haftalık olarak döner ve oyuncuların üç, beş veya yedi kez kazanmanın ödülü olarak Igneous Hammer'ı açma şansı vardır. Ancak, bu genellikle rastgeledir, bu nedenle Muhafızların bu silahı açmadan önce öğütmeleri biraz zaman alabilir.


Drifter dip doları düşürebilir mi?

Alt Dolar, Void hasarını dağıtan bir Enerji El Topudur. Bu silah, Seçilmişlerin Sezonu sırasında Destiny 2'ye girdi ve sadece Gambit ve Drifter sıralama paketlerinden bir damla olarak alınabilir .

Alt doların düşme şansı nedir?

Bunun olma ihtimali şöyle 500.000.000.000.000.000'de 1 .

Drifter'dan en düşük doları alabilir misin?

Şu anda Destiny 2'de Alt Doları almanın tek yolu Gambit oynamak . Bir Gambit maçının sonunda rastgele düşebilir. Oyuncular ayrıca Gambit ödüllerini tamamlayarak ve Drifter ile Infamy derecelerini artırarak da elde edebilirler.

Kemiren açlık iyi mi?

Kemiren Açlık bunlardan biridir. en hızlı ateş eden Otomatik Tüfekler Destiny 2'de. Ateş hızı çok yüksek olduğu için verdiği hasar o kadar büyük değil. Mümkün olduğu kadar çok hasar verirken silahı idare edebilmek için daha fazla odaklanmak isteyeceksiniz. Favori avantajlarımız kalın harflerle yazılmıştır, ancak bunlardan herhangi birine sahip olmak harikadır.


Uzak tümülüs iyi mi?

Dürüstçe gerçekten hissediyor iyi patronlar için bir yedek mag modu ile. Oldukça uzun zum talihsizdir ve PvP'de oldukça hantaldır, ancak PVE'de Solar Sole Survivor gibi Hissediyor, aynı ruloyu dolduruyor. Muhtemelen pvp için çöp ama ateş hattı ile yuvarlanabilen ilk 140! ... PvE için inanılmaz vuruşları var.

Eriana'nın yemini iyi mi?

Eriana'nın Yemini tuhaf bir silahtır. Maça Ası gibi bir el topu ama çok yavaş ateş ediyor ve Özel cephane kullanıyor. Eriana'nın Yemini ciddi bir yumruk atıyor ve isabetli kalabilirseniz bir ton kafadan vuruş hasarı veriyor. ... Eriana'nın değil baskınlar veya patronlar için harika bir silah , ancak mini patronları devirmek için gereklidir.

120 el topları sinirlendi mi?

Destiny 2 Yıl Ortası Sandbox Yenileme İle Başlıyor sinirler 120 El Topu, Av Tüfeği ve Ölü Adamın Öyküsü'ne. ... Bungie, hasar düşme menzillerini 2m azaltarak ve Agresif Çerçeveli Av Tüfeği koni açısını . 25 derece.

Thorn PvE'de iyi mi?

Kesinlikle bağlamsal olarak güçlü ve PvE'de devasa bir katili dikin , ancak Sunshot veya Riskrunner veya Trinity Ghoul gibi diğer zincirleme katillerden çok farklı değil, ayrıca Necrotic Grip'e sahip olmanızı gerektiriyor.