Güney cazibesi geri mi geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Marianne Kertzmann
Puan: 4.5/5(36 oy)

Gösteriden bir içeriden haber kaynağı Southern Charm söyledi kesinlikle geri geliyor ve yeni oyuncular ekliyorlar. ... Southern Charm hayranları, özellikle Shep'in Mart ayında dizinin geleceği hakkında söylediklerinin ardından dizinin sekizinci sezonuyla geri döneceğini duymaktan heyecan duyuyor.

Southern Charm'ın 7. Sezonu var mı?

Yedinci sezon 24 Eylül 2020'de duyuruldu ve 29 Ekim 2020'de gösterime girdi . Yedinci sezonun çekimleri, COVID-19 salgını nedeniyle 2020 baharında duraklatıldı. Mayıs 2020'de Cameran Eubanks, Naomie Olindo ve Chelsea Meissner'ın yedinci sezon için diziye geri dönmeyecekleri doğrulandı.

Naomi hala Metul ile mi?

Naomie Olindo ve Metul Şah istifa etti . Pazartesi günü, 28 yaşındaki Southern Charm mezunu, Instagram Hikayesinde yaklaşık üç yıllık anestezi uzmanı beau'dan ayrıldığını doğruladı.Cameron neden Southern Charm'dan ayrıldı?

Cam, 'Southern Charm'dan ayrıldığını söyledi. çünkü onun öncelikleri değişmişti .' Bir Gün Bana Teşekkür Edeceksin kitabının çoğu, bir anne olarak öğrendiği dersler ve hatta Gerçek Dünya'daki günleri hakkında olmasına rağmen, Cameran onu realite TV'ye veda etmesine neyin yol açtığını tartıştı.

Naomi Southern Charm'a geri mi dönüyor?

O geri döndü - ve bekar! Naomie Olindo Southern Charm'a geri dönüyor erkek arkadaşı Metul Shah ile yürek burkan ayrılığının ardından. 29 yaşındaki Naomie, 2020'de diziden ayrıldıktan sonra 8. sezon için iki yıl boyunca popüler Bravo şovuna geri dönecek.

Southern Charm - Sezon 8 Spoiler // Ekim 2021 Güncellemesi

24 ilgili soru bulundu

Paige Desorbo ve Craig Conover çıkıyorlar mı?

Mart 2021'deki çekimlerin ardından, Craig ve Paige'in sadece arkadaştan daha fazlası olduklarına dair söylentiler dönmeye başladı. ... Biz her zaman arkadaşız, dedi Paige. Romantik bir ilişkimiz ya da herhangi bir şey değiliz , ama biz çok iyi arkadaşız.

Chleb Ravenell kimdir?

Chleb Ravenell kimdir? 32 yaşındaki Chleb Ravenell, Apple'da Ürün Uzmanı , LinkedIn profiline göre. Güney Carolina yerlisi, Western Michigan Üniversitesi'nde koleje gitti ve burada okulun Broncos futbol takımı için geniş bir alıcı oynadı.

Southern Charm'ın en zengini kim?

Thomas Ravenel net değer: 6 milyon dolar

Thomas, şüphesiz Southern Charm'daki en zengin ana kadro üyesiydi.

Cameron hala Southern Charm'da evli mi?

Eski Southern Charm yıldızı, Bravo serisinden dramatik çıkışı hakkında konuşuyor. Jason Wimberly ile evlilik ve otobiyografisinde Gerçek Dünya'daki zamanı. Kalbini kutsa, Cameran Eubanks Wimberly gerçek oluyor.


Southern Charm'dan kim kovuldu?

Thomas Ravenel

2018'de Bravo, Ravenel'in dizinin sekizinci sezonu için Southern Charm'a geri dönmeyeceğini açıkladı. Ateş, Eylül ayında ikinci dereceden darp ve darp suçlarından tutuklandığı gün geldi. Aylar önce, iki kadın onu cinsel saldırıyla suçladı, iddiaları reddetti.

Craig ve Natalie hala birlikteler mi?

Winter House'da çok şey oluyor ama hayır, hala kız arkadaşım Natalie ile birlikteyim. , burada Charleston'da, avukat münhasıran Nisan ayında açıkladı.

Naomie ve Metul 2021'de hala birlikteler mi?

Olindo'nun menajeri 12 Temmuz 2021'de doğruladı. ikili artık birlikte değil Charleston'a döndüğü ve şimdilik orada kalmayı planladığı için. Olindo, Shah'ın henüz kamuoyuna açıklamadığı hile suçlamalarını, gözyaşı bir Instagram özçekimi aracılığıyla doğruladı.

Matul ve Naomi neden ayrıldı?

28 yaşındaki Olindo, bu hafta başlarında Metul ile New York'a taşındıktan sadece haftalar sonra ayrıldıklarını ve Metul'un onu aldattığını doğrulamış göründüklerini açıkladı. ... Salı günü, Olindo Instagram'da Shah ile ayrıldığını doğruladı bir tür ihanet nedeniyle ama ayrıntıya girmedi.


Madison ve Austen 2020 hala birlikte mi?

Çiftin çalkantılı ilişkisi gösteride oynamaya devam ederken, salon sahibi Aralık 2020'de Bize özel olarak kendisinin ve Kroll'un tamamen ayrıldığını söyledi. şu an birlikte değiliz . Ben yüzde 1000 bekarım, o da öyle, dedi Bize.

Southern Charm 2020'den kimler ayrılıyor?

2020'den başka bir boktan hediye olarak tebeşirleyin, ama bu doğru: Kameran Eubanks İlkbaharda, Bravo dizisinin yedinci sezonundan önce Southern Charm'dan ayrılacağını duyurdu. Charleston ekibinin mantıklı konuşmaları olmadan nasıl bir yol izleyeceği 7. Sezon boyunca görülmeye devam edecek.

Southern Charm'a kim dönmeyecek?

Kameran Eubanks 'Southern Charm'a geri dönmüyor. ' Kesinlikle geri dönmeyecek olan tek oyuncu Cameran. Çekimler durdurulmadan önce 7. Sezon'un bir bölümünü çekip çekmediği hala belli değil, ancak Instagram'da bir takipçisine yaptığı yorumda 'geri dönmeyeceğini' söyledi.

JD ve Elizabeth 2020 hala birlikte mi?

J.D. ve Elizabeth bugün hala ayrılar. , ama bu hiçbir şekilde ilişkilerinin sonu değil. Aslında, J.D.'ye göre, evliliklerinde tamamen yeni bir bölümün başlangıcı anlamına gelebilir.


Cam ve Shep hala arkadaş mı?

Shep Rose ve Cameran Eubanks eskiden çok yakındı ama Kameran diziden ayrıldı . ... Onunla çıkmak için bir şansı olduğunu düşündü, ama Cameran zaten onun şimdiki kocası olan ve doktor olan Jason Wimberly ile çıkıyordu. Çekime başladıklarında, Shep ve Cameran arkadaş olarak anlaştılar.

Southern Charm'dan Danni şimdi ne yapıyor?

Danni Baird, şarap ve alkollü içki sektöründeki işinden ayrıldıktan sonra kariyerine bir sanatçı . Ayrıca Danni, Southern Charm'daki tekrar eden rolü sayesinde biraz fazladan para kazanıyordu. BravoTV'ye göre, Danni tam zamanlı kariyerini en az 2018'den beri sanatçı olarak sürdürüyor.

Jenna ve Lou hala birlikteler mi?

Southern Charm'ın 1. Sezonunu izlediyseniz, o zaman en gizemli oyuncu kadrosunun Jenna King olduğunu bilirsiniz. ... Daily Mail'e göre, Jenna King'in erkek arkadaşı Lou, Southern Charm çekimleri sırasında evliydi. Aslında, o hala evli ve 35 yıldır.

Danny'nin Southern Charm'daki gözlerinde sorun ne?

Danni, gözünün neden bu şekilde seğirdiğini açıklamak için ortaya çıkmadı, ancak sinir kenesi kadar basit bir şeye tebeşirlenebilir. ... Twitter'da birisi göz seğirmesinin uyuşturucu Ama yine de, Danni asla bu kadarını kabul etmedi ve bu noktada hepsi spekülasyon.


Southern Charm oyuncuları ne kadar maaş alıyor?

Birkaç kaynak tarafından, Southern Charm'ın ana kadrosunun her üyesinin aynı miktarda ödeme aldığı bildirildi. bölüm başına 25.000 $ . On ila on altı bölüm arasında değişen geçmiş sezonlarla, bu, herkesin sadece bir sezonun çalışması için 400.000 dolara kadar çıkabileceği anlamına geliyor.

Katherine'in yeni erkek arkadaşı kim?

Kathryn Dennis, erkek arkadaşıyla ilişkisinde bir sonraki adımı atıyor Chleb Ravenell . Cuma günü, 29 yaşındaki Southern Charm yıldızı, onun ve Ravenell'in memleketi Charleston, Güney Carolina'daki güneşe batırılmış yeni dairesinde poz verdi.

Southern Charm'dan Kathryn çıkıyor mu?

'Southern Charm' yıldızı Kathryn Dennis, erkek arkadaşıyla çıktığı bir yılı kutluyor. Kathryn Dennis erkek arkadaşıyla bir yılını kutladı Chleb Ravenell bu haftasonu. 29 yaşındaki Southern Charm yıldızı, yıldönümlerinde sevgilisini özel bir gönderiyle onurlandırmak için Cumartesi günü Instagram'a gitti.

Kathryn Dennis 2021 yılında kiminle çıkıyor?

Kathryn Dennis ve Chleb Ravenell hala güçlü gidiyor! Çift, 29 yaşındaki Southern Charm'ın özel bir Instagram gönderisiyle onurlandırdığı Cumartesi günü flörtlerinin 1. yıldönümlerini kutladı.