Fiş güç stoğu bölündü mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Anais Walker
Puan: 4.9/5(9 oy)

Plug Power, Ekim 1999'da hisse başına 15 dolardan halka arz edildi. Pazar kapanışı Pazartesi itibariyle 26.13 dolardan işlem görüyordu. Ancak 2011 yılında 10'a 1 ters hisse senedi bölünmesini gerçekleştirdi yönetimin şirketin sağlığı için önemli olduğunu söylediği Nasdaq borsa listesini sürdürmek.

Plug Power küçük bir kapak stoğu mu?

'Fiş Gücünün Küçük ölçekli şirketlerin Russell 2000 Endeksi'ne dahil edildi , yakıt pili sektöründeki liderlik konumumuzu daha da doğruluyor. ... 'Beklentimiz, yatırım yöneticilerinin ve kurumsal yatırımcıların uzun vadeli yatırım stratejilerinin bir parçası olarak Plug Power hissesine sahip olmalarıdır.'

BMO hissesi bölünecek mi?

NEW YORK, 19 Mart 2021 /PRNewswire/ -- Bank of Montreal (TSX: BMO) (NYSE: BMO) bugün bir 1'e 10 ters bölme 29 Mart 2021'den itibaren geçerli olması beklenen, borsada işlem gören iki tahvil serisinden ('ETN'ler').Fiş Gücü aşırı değerli mi?

Kısacası, Fiş Gücü stoğu (NAS:PLUG, 30 yıllık Finansallar) önemli ölçüde aşırı değerlendiğine inanılıyor . Şirketin mali durumu adil ve kârlılığı zayıf. Büyümesi, Endüstriyel Ürünler sektöründeki şirketlerin %68'inden daha iyi durumda.

Plug Power hissesi alım satım mı yoksa bekletme mi?

Plug Power bir fikir birliği derecesi aldı Satın Al . Şirketin ortalama derecelendirme puanı 2.58'dir ve 16 satın alma derecelendirmesine, 9 tutma derecelendirmesine ve 1 satış derecelendirmesine dayanmaktadır.

Fiş Stok Analizi - Pazartesi için Fiş Gücü Stok Tahmini

39 ilgili soru bulundu

Amazon'un Plug Power'ı var mı?

2017 yılında, Plug Power, Amazon'a garanti sattı , varantlarla şirketin %23'üne kadar satın alma hakkı veriyor. ... Plug Power hisseleri 2021'in büyük bir bölümünde yaklaşık 25 dolardan işlem gördüğü için Amazon muhtemelen anlaşmadan en az 1 milyar dolar kazandı.

Kanada'da 1 numaralı banka kimdir?

1. Kanada Kraliyet Bankası . Kanada Kraliyet Bankası net gelir (2020'de 11,4 milyar C$) ve kapitalizasyon (2020'de 132,5 milyar C$) bakımından Beş Büyük'ün en büyüğüdür.

Bankalar temettülerini artıracak mı?

Ülkenin en büyük bankaları hissedarlarının cebine daha fazla para koymaya hazır. Birkaç Wall Street bankası Pazartesi günü, ekonomi koronavirüs pandemisinden toparlanırken temettülerini artırma ve hisselerini geri alma planlarını açıkladı.

NIO hissesi yükselir mi?

Hisse Senedi Fiyat Tahmini

NIO Inc için 12 aylık fiyat tahminleri sunan 20 analistin 60,93 medyan hedef , 91.89'luk yüksek bir tahmin ve 16.98'lik düşük bir tahminle. Medyan tahmin, son fiyat olan 37.10'a göre +%64.23'lük bir artışı temsil ediyor.


Fiş stoğunun geleceği nedir?

Hisse Senedi Fiyat Tahmini

Plug Power Inc için 12 aylık fiyat tahminleri sunan 24 analist, yüksek tahmin 78,00 ve düşük tahmin 13,00 olan medyan hedef 40,00 . Medyan tahmin, 32.31'lik son fiyattan +%23.80'lik bir artışı temsil ediyor.

Plug Power gerçekte ne yapar?

Plug Power Inc., faaliyet gösteren bir Amerikan şirketidir. hidrojen yakıt hücresi sistemlerinin geliştirilmesi elektrikle çalışan ekipman ve araçlardaki geleneksel pillerin yerini alan.

Fcel ters bir bölünme yaptı mı?

FCEL'in 5. bölünmesi 09 Mayıs 2019'da gerçekleşti. 12 ters bölme için 1 , yani önceden bölünmüş FCEL'in sahip olduğu her 12 hisse için, hissedar şimdi 1 hisseye sahipti. Örneğin, bölünme öncesi 500 hisse pozisyonu, bölünmenin ardından 41.6666666666667 hisse pozisyonu oldu.

Fiş ters ne zaman ayrıldı?

Plug Power, Ekim 1999'da hisse başına 15 dolardan halka arz edildi. Pazar kapanışı Pazartesi itibariyle 26.13 dolardan işlem görüyordu. Ancak, içinde 2011 , yönetimin şirketin sağlığı için önemli olduğunu söylediği Nasdaq borsa listesini korumak için 1'e 10 ters hisse senedi bölünmesi gerçekleştirdi.


Temettülerle yaşayabilir misiniz?

Emeklilik gelirinizi artırmanın bir yolu, temettü ödeyen hisse senetlerine, yatırım fonlarına ve borsa yatırım fonlarına (ETF'ler) yatırım yapmaktır. Zamanla, bu temettü ödemelerinin yarattığı nakit akışı, Sosyal Güvenlik ve emeklilik gelirinizi tamamlayabilir. ... Biraz planlama yaparsanız temettülerle yaşamak mümkündür .

İyi bir temettü verimi nedir?

Temettü verimi, hisse başına yıllık toplam temettü ödemelerinin, hisse senedinin cari hisse fiyatına bölünmesiyle hesaplanan yüzde bir rakamdır. İtibaren %2 ila %6 iyi bir temettü getirisi olarak kabul edilir, ancak bir dizi faktör, daha yüksek veya daha düşük bir ödemenin bir hisse senedinin iyi bir yatırım olduğunu düşündürmesini etkileyebilir.

Temettü hisse senetleri ile para kaybedebilir misiniz?

Temettü hisse senetlerine yatırım yapmak, diğer hisse senedi yatırımlarında olduğu gibi bazı riskler taşır. Temettü hisse senetleri ile aşağıdaki yollardan herhangi biriyle para kaybedebilirsiniz: Hisse fiyatları düşebilir . ... En kötü senaryo, şirketin hisselerini satma şansı bulamadan iflas etmesidir.

Kanada'daki en güvenli banka hangisidir?

Kanada dünyanın en güvenli bankacılık sistemlerinden birine sahiptir. Kanada Kraliyet Bankası TD Bank, Bank of Nova Scotia (Scotiabank), Bank of Montreal ve Canadian Imperial Bank of Commerce, dünyanın en istikrarlı ilk 35 bankası arasında yer almaktadır.


Satın almak için en iyi Kanada banka hissesi nedir?

  • Goeasy Ltd (TSX:GSY) Bu liste çoğunlukla büyük Kanada bankalarından oluşturulmuştur. ...
  • Kanada İmparatorluk Ticaret Bankası (TSX:CM) ...
  • Montreal Bankası (TSX:BMO) ...
  • Toronto Dominion Bankası (TSX:TD) ...
  • Ulusal Banka (TSX: NA) ...
  • Kanada Kraliyet Bankası (TSX:RY)

TD, RBC'den daha mı iyi?

Çözüm. İki banka arasında neredeyse hiç fark yok , ve birini diğerinden ayırt etmek için kılları ayıracaksınız. RBC ve TD'nin her ikisi de birinci sınıf finans kurumlarıdır ve her iki bankayı da farklı ürün ve hizmetler için kullanan kişiler bulmak nadir değildir.

Plug Power neden karlı değil?

Şirket yılın dördüncü çeyreğinde negatif gelir bildirdi Bazı varantların etkisi nedeniyle 2020 . Gelir artışına ek olarak, Plug Power'ın brüt marjları da yıllar içinde iyileşti.

Amazon hisselerinin çoğuna kim sahip?

Şirketin en büyük hissedarı ise Jeffrey Bezos , %10'luk paya sahiptir. Vanguard Group, Inc., adi hisse senedinin %6.4'üne sahip ikinci en büyük hissedardır ve BlackRock, Inc., şirket hissesinin yaklaşık %5.4'üne sahiptir.


Plug Power geliri neden negatif?

Gördüğünüz gibi, Plug Power hissesinin olağanüstü yükselişi nedeniyle varantların bugünkü değeri, Amazon'un hizmetler için ödediğinden çok daha fazla. Yani, indirim satın alma fiyatını aşıyor , muhasebe açısından negatif gelirle sonuçlanır.