Gözyaşı dövmesi anlamı nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rickey O'Reilly
Puan: 4.1/5(37 oy)

Gözyaşı dövmesi ne anlama geliyor? Bir gözyaşı dövmesi bir bir veya iki gözün yakınında gözyaşı damlası şeklinde küçük dövme . Çete ve hapishane kültürüyle yakından ilişkilidir ve genellikle birinin hapis yattığını, birinin aşağılandığını veya birinin öldürüldüğünü gösterir. Diğerleri, üzüntü veya kaybı temsil etmek için böyle bir dövme yaptırabilir.

Sol taraftaki gözyaşı dövmesi ne anlama geliyor?

Gözyaşı damlası dövmelerinin anlamı coğrafyaya göre değişebilir, ancak hepsinin temeli aynıdır: cinayeti sembolize eder. ... Sol gözündeki gözyaşı dövmesi şu anlama gelir: kişi hapiste birini öldürdü ve sağ gözündeki gözyaşı dövmesi, kişinin bir ailesini veya çete üyesini cinayet nedeniyle kaybettiği anlamına gelir.

Gözyaşı damlası dövmesi birini öldürdüğün anlamına mı gelir?

En çok tanınan hapishane dövmelerinden biri olan gözyaşı damlasının anlamı coğrafi olarak değişir. Bazı yerlerde dövme uzun bir hapis cezası anlamına gelebilirken, diğerlerinde kullanıcının cinayet işlediğini gösterir . Gözyaşı sadece bir taslaksa, cinayete teşebbüsü sembolize edebilir.Hangi tarafta bir gözyaşı damlası alırsın?

Bazı cezaevlerinde mahkumlar gözyaşlarına boğuldu yüzün sağ tarafı vefat eden bir arkadaşın veya bir aile üyesinin hatırasını işaretlemek için. Bazı çete üyeleri, öldürülen veya vefat eden başka bir çete üyesi için bir onur işareti olarak gözlerinin sağ tarafına bir gözyaşı damlası da çiziyor.

Lil Wayne'in neden gözyaşı dövmesi var?

Anlamı: Lil Wayne yüzündeki bir gözyaşı damlasını kabile sembolüyle değiştirdi. Çünkü buydu Wayne'in annesi ona yüzünde çok fazla gözyaşı olduğunu söyledi, o yüzden bir tanesini kapatmak zorunda kaldı. .

Gözyaşı Dövmeleri Hapishanede Ne Anlama...

32 ilgili soru bulundu

Boş gözyaşı dövmeleri ne anlama geliyor?

West Coast çete kültüründe (ABD), dövme, kullanıcının birini öldürdüğünü gösterebilir ve bu çevrelerin bazılarında dövmenin anlamı değişebilir: boş bir anahat anlamı ya kullanıcı cinayete teşebbüs etti ya da bir çete üyesi ya da arkadaşı öldü ve doldurulduğunda, kullanıcı intikam istedi .

Hangi dövmeler birini öldürdüğün anlamına gelir?

A gözyaşı dövmesi bir veya iki gözün yakınında gözyaşı damlası şeklinde küçük bir dövmedir. Çete ve hapishane kültürüyle yakından ilişkilidir ve genellikle birinin hapis yattığını, birinin aşağılandığını veya birinin öldürüldüğünü gösterir. Diğerleri, üzüntü veya kaybı temsil etmek için böyle bir dövme yaptırabilir.

İlk gözyaşı ne anlama geliyor?

İlk gözyaşı sağ gözden geliyorsa, mutluluk ve sol gözden geliyorsa, üzüntüdür.

Gözün altındaki çapraz dövme ne anlama geliyor?

Batı dünyasında çapraz dövmelerin anlamı şu şekilde yorumlanabilir: çete üyeliğinden bağlılığa ve dini inançlara kadar her şeyi ifade ediyor . ... 21 Savage, Lil' Wayne ve Justin Bieber gibi birçok ünlü de göz ve yüz çevresine çapraz dövme yaptırıyor.

Yıldız dövmesi ne anlama geliyor?

Yıldız dövmesi, basitten karmaşığa, geniş bir alanı kaplayan bir yıldız alanı veya bileğe yerleştirilmiş tek bir yıldıza kadar değişebilen ve sayısız anlam taşıyan geniş bir semboldür. Birçokları için yıldız bir onur, umut, sezgi, arzu ve rehberlik sembolü ve daha fazlası daha fazla.

%3 dövme nedir?

Hukuk merkezinin web sitesinde, Üç Yüzdelik lakabının, Amerikan sömürgecilerinin yalnızca yüzde 3'ünün Devrim Savaşı sırasında İngilizlerle savaştığı yönündeki şüpheli iddiaya atıfta bulunduğu yazıyor. ... Üç Percenter logosu— roma rakamı III -hükümet karşıtı aşırılık yanlıları arasında çok popüler hale geldi.

Üçgen şeklindeki 3 nokta ne anlama geliyor?

Mantıksal argüman ve matematiksel ispatta, bu nedenle işareti , ∴, genellikle bir kıyasın sonucu gibi mantıksal bir sonuçtan önce kullanılır. Sembol, dik bir üçgen içine yerleştirilmiş üç noktadan oluşur ve bu nedenle okunur.

Billy'nin 33 dövmesi ne anlama geliyor?

1 yıl. 3, C harfinin kodudur. 33 = CC . Billy, altyazıların büyük bir hayranıdır.

13 numaralı dövme ne anlama geliyor?

13 dövme ile ilişkili olduğu düşünülmektedir. talihsizlik, acı ve ölüm . Bazı insanlar, şansın sembolü ve yaklaşan kötü şansın panzehiri olarak 13 dövmesi alır. Bu, geleneksel kötü şans size doğru geldiğinde, zaten yeterince talihsizliğiniz olduğunu gördükten sonra sizi geçeceği anlamına gelir.

Çapraz dövme ne anlama geliyor?

Çapraz dövmeler, dine veya inanca olan bağlılığınızın bir temsili olabilir. Hıristiyanlıkta, haç, İsa'nın insanlığı kurtarmak için öldüğü yerdir, bu yüzden önemli bir semboldür. Aynı şekilde, çapraz dövme de şu anlama gelebilir: koşulsuz sevgi ve fedakarlık İsa'nın insan ırkı için hissettiği ve yaptığı gibi.

Ters şemsiye dövmesi ne anlama geliyor?

Yukarı-aşağı şemsiye dövmesi burada ne anlama geliyor? Şemsiyeler uzun zamandır dövmelerde tasvir edilen popüler bir sembol olmuştur. Şemsiye dövmesi olarak kullanılabilir ölümcül hastalıklardan kişisel korunmanın ve zorluklara karşı zaferin sembolü .

Parmaklardaki dövme noktaları ne anlama geliyor?

Parmak Nokta Dövme

En basit ve en popüler parmak dövme tasarımlarından biri noktalardır. ... Üç noktadan oluşan bir sıra, bu dövmenin bir başka popüler versiyonudur. Bir zamanlar çete üyeleri tarafından sıklıkla giyilen, bugün sizin şartlarınıza göre yaşamakla ilişkilendirilir. Ayrıca bir Hıristiyan dövmesi olarak da kabul edilebilir, Kutsal Üçlü'yü temsil ediyor.

Yıldız yüz dövmesi ne anlama geliyor?

Birçok yıldız dövmesinin suçla ilgisi olmasa da bazen cinayetleri temsil etmek için kullanılır Kuzey Michigan Üniversitesi'nde ceza adaleti profesörü ve federal Uyuşturucuyla Mücadele İdaresi eski ajanı Kevin Waters, dedi.

Ağlamak neden sağlıklıdır?

Uzun süre ağlamak oksitosin ve endojen opioidleri serbest bırakır , aksi takdirde endorfinler olarak bilinir. Bu iyi hissettiren kimyasallar hem fiziksel hem de duygusal acıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. Endorfinler serbest bırakıldığında, vücudunuz biraz uyuşmuş bir aşamaya girebilir. Oksitosin size sakin veya esenlik hissi verebilir.

Esnerken neden ağlarsın?

Esnerken Neden Yıkılırız? ... Ve bazılarımız esnediğimizde ağlar. Esnediğinde muhtemelen gözlerin sulanır çünkü yüz kaslarınız gerilir ve gözleriniz kırışarak fazla gözyaşının dökülmesine neden olur. .

Gözyaşları neden tuzludur?

Gözyaşları ve diğer tüm vücut sıvılarımız tuzludur. tuz iyonları olarak da bilinen elektrolitler nedeniyle . Vücudumuz, beynimize güç sağlamaya ve kaslarımızı hareket ettirmeye yardımcı olan elektrik üretmek için elektrolitler kullanır. Elektrolitler şunları içerir: Sodyum (tuzluluğu açıklar)

Lotus dövmesi yaptırmak saygısızlık mı?

Sembolün anlamsızca takılması veya her yerine basılması, bazıları tarafından çok saygısızca kabul edilir. . Budizm'den Buda ve Lotus (veya Padma) dövmeleri, dünyanın yeni yogileri ile popülerlik kazanıyor. Bu, beyaz gezginler (BBC haberleri) spor sembolleri ve rahatsız edici görüntülerle bazı tartışmalara yol açtı.

Kafatası dövmesi rahatsız edici mi?

İnsanların bu tür dövmeleri yaptırmaya mecbur hissetmelerinin özel bir nedeni yoktur, ancak genellikle diğer insanlara karşı oldukça saldırgan olma eğilimindedirler . ... Meksika mirasından ya da başka bir şekilde kültürün bir parçası değilseniz, şeker kafatası ya da Calavera dövmesi yaptırmak oldukça rahatsız edici olurdu.

Dövme 69 ne anlama geliyor?

69 motifini, kökenini hatırlaması ve kendisininkinden farklı bakış açılarına izin vermesi veya kendisine bakacak insanlara karşı bir savunma olarak kendisine bir hatırlatma olduğunu belirten bir beyanla açıkladı. Tepe taklak. Nereden geldiğimi asla kaybetmedim, diye yazdı. Beni 69 yapan da bu.

Bir çizgi dövmesindeki 3 nokta ne anlama geliyor?

Üç noktalı eğilim (…), üç nokta olarak bilinen noktalama işaretini temsil eder. ... Dilbilgisi açısından, üç nokta, başka bir kaynaktan alıntı yaptığınızda, bir cümle veya paragrafta genellikle bir eksikliği işaretler.