Firebase z yayınlandı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kay Osinski
Puan: 4.4/5(55 oy)

Firebase Z (FIЯEBДSE Z olarak stilize edilmiştir), Call of Duty: Black Ops Cold War'da yer alan bir Zombies haritasıdır. Dark Aether hikayesindeki ikinci harita ve genel olarak otuz beşinci Zombies haritası. tarihinde yayınlandı 4 Şubat 2021 oyunun yeniden yüklenen Birinci Sezon içeriğinin bir parçası olarak.

Firebase Z henüz çıkmadı mı?

COD Firebase Z Çıkış Tarihi

Firebase Z, önceki raporlara rağmen Black Ops Cold War Sezon 2'den önce piyasaya sürülecek. Bu, Firebase Z'nin başlatılacağı anlamına gelir 4 Şubat 2021 . Buna ek olarak, 4 Şubat Black Ops Cold War başlık güncellemesi, oyunun çok oyunculu modlarına bir Black Ops 2 haritası olan Express'i ekleyecek.

Firebase Z ne zaman çıkacak?

COD Firebase Z yayın süresi şu şekilde ayarlandı: 23:00 PDT açık 3 Şubat'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde, geliştirme ekibi şunları onaylıyor: 'Firebase Z, bu haftanın yeni Zombies içeriğinin sadece başlangıcı.Firebase Z Easter Egg çözüldü mü?

Görev çağrısı : Black Ops Cold War, Firebase Z haritasını Perşembe günü aldı ve heyecan verici bir Paskalya yumurtası avının ardından en büyük sırrı nihayet çözüldü.

Firebase Z canlı mı?

Yeni Firebase Z haritası artık oyunda yayında , ancak Firebase Z Paskalya yumurtasına hala erişilemiyor. Oyun stüdyosu, her kullanıcının yumurta avına eşit şartlarda başlamasını istediğini söyleyerek kararını açıkladı.

SOĞUK SAVAŞ ZOMBİLERİ - FIREBASE Z DLC 1 GAMEPLAY CANLI! (Black Ops Cold War DLC 1)

43 ilgili soru bulundu

Firebase Z paskalya yumurtası canlı mı?

Canlı Yayın Saat Kaçta? Firebase Z Easter Egg'in yayınlanmasına çok az kaldı; İşte bilmeniz gereken her şey. bu Firebase Z Paskalya Yumurtası neredeyse yayında!

Firebase Z Paskalya yumurtası ne zaman çıkıyor?

Geliştirici Treyarch'a göre, ana Paskalya Yumurtası görevi şu anda başlayacak. 10:00 PT/1PM ET/6PM GMT açık 5 Şubat, oyunculara Paskalya Yumurtasını çözmeleri ve haritada hangi sırların saklı olduğunu keşfetmeleri için bütün bir hafta sonu veriyor.

Dr Peck firebase Z ile nasıl konuşurum?

Ravenov'la konuş ve Dr.

Peck, onu ziyaret etmen gerektiğini sana bildirecek. Firebase Z'ye geri ışınlayın ve Görev Kontrolü'nün alt katında, cam pencerenin arkasında Dr. Peck ile konuşun. Peck ile konuşmayı bitirdiğinizde, Ravenov ile son bir kez konuşmak için bir kez daha köye geri dönmeniz talimatını alacaksınız.

Firebase Z Teksas'ta ne zaman çıkıyor?

Zombies modu için merakla beklenen yeni Firebase Z haritasını ve Black Ops II Express haritasının geri dönüşünü içeren yama, şu adreste çok oyunculu oyunda yayınlanacak. 23:00 PT 3 Şubat ve 2:00 ET / 7:00 GMT 4 Şubat .

Yeni Zombies haritası ne zaman çıkıyor?

Bu, yeni savaş alanı için zaten kilitli bir çıkış tarihimiz olduğu anlamına geliyor ⁠— 7 Ekim Perşembe. Herhangi bir gecikme olmadığı sürece, güncelleme yayınlandıktan sonra Zombies oyuncuları yeni Forsaken haritasına sahip olmalıdır. 9PM ABD saati .

Kod güncellemesi ne zaman çıkıyor?

Genellikle, güncellemeler yayınlanır lansman gününde gece yarısı Doğu , bu yüzden Sezon 6 için de aynısını bekliyoruz.

Firebase Z'yi önceden indirebilir misiniz?

1.11 güncellemesini önceden yüklemek için şuraya gitmeniz gerekir: Oyun istasyonu menüsüne gidin ve Black Ops Cold War uygulamasında 'Güncellemeyi Kontrol Et'i seçin. Oradan, size önceden yükleme seçeneği sunmalıdır.

Bir silah ateş üssü Z'yi nasıl elde edersiniz?

  1. Firebase Z ışınlayıcısından geçin. ...
  2. Gücü aç. ...
  3. Firebase Z silah laboratuvarından planı alın. ...
  4. Tank ceset gözünü topla. ...
  5. Dolap anahtarını almak için Firebase Z silah laboratuvarında gözü tarayın. ...
  6. Firebase Z Wonder Weapon namlu montaj parçasını elde etmek için Mimics'in ortaya çıkmasını sağlamak için dolapları açın.

Paskalya yumurtası ne zaman canlı yayına geçer?

Salgın Paskalya Yumurtası şu adreste canlı yayınlanacak: 10:00 PT 20 Mayıs Perşembe günü! Treyarch buna 'Salgındaki ilk Ana Görevimiz' diyor.

Işın tabancası Firebase Z'de mi?

Işın Tabancası Firebase Z'de mi? Ne yazık ki silahın hayranları için, en azından bu yazı itibariyle, Ray Gun, Firebase Z'de elde edilemez . Henüz onu kapmak için hiçbir Paskalya yumurtası bulunamadı ve Gizemli Kutuda görünmüyor. ... Ray Gun'a sahip olmak istiyorsanız, Die Machine'da hala mevcut.

Firebase Z'deki göz küresi nerede?

Silah Laboratuvarına git ve duvarın planını al. Başını aşmak Kavrulmuş Savunma alanı ve tankın yanında yatan yanmış cesedi bulun ve gözünü çıkarın.

Firebase Z ne kadar süreyle ücretsiz?

Geliştirici haberi bir gün önce resmi blogunda duyurdu 115 Gün . Firebase Z isimli harita oyunun tüm oyuncularına ücretsiz olacak. Dark Aether hikayesinin bir sonraki bölümü 4 Şubat'ta Call of Duty: Black Ops Cold War'a gelecek.

ORDA salgını nasıl alabilirim?

Dev zombi Orda Tüm Salgın haritalarında 2. Turdan sonra ortaya çıkar . Haritada rastgele görünecek ve serbestçe dolaşmaya başlayacak. Ondan uzak durursan sana saldırmaz. Sadece çok yaklaşarak veya ateş ederek onu kışkırtırsanız saldırır.

Cold War ne zaman güncellenecek?

Forsaken'daki Black Ops Cold War Zombies'in destansı sonuyla birlikte bu, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone'un Altıncı Sezonunda düşecek ve Black Ops Cold War güncellemelerinin ardından 7 Ekim'de gelecek. 5 Ekim saat 21:00 PT ve Warzone 6 Ekim'de 21:00 PT'de.