Evan, Jackie'yi aldattı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Deborah Kilback
Puan: 4.3/5(34 oy)

RHONJ'un 17. bölümü, Jackie, Evan'ın kendisine sadakatsiz olduğunu şiddetle reddetti. . Dört küçük çocuğu üzerinde yaratabileceği potansiyel etki nedeniyle şovda bu konuda duygusallaştığını belirtti. Yayınlandıktan sonra, scuttlebutt'tan 'saçma' olarak bahsetti.

Evan'ı aldatma dedikodusunu kim başlattı?

'RHONJ' 11. Sezonu'nda Jennifer, net bir hedefleme hedefiyle içeri girdi. Margaret . Ev hanımı, Marge'ı Evan hakkındaki söylentilerin sorumlusu olarak suçlayarak amacına ulaşmayı başardı. Jennifer, toplantının sunucusu Andy Cohen'e her şeyin arkasında Margaret olduğunu söylerken görülebilir.

Evan goldschneider yaşamak için ne yapıyor?

Evan Goldschneider'ın Kariyeri

Goldschneider bir işadamı New York'ta Hawthorne Lane Capital'de ortak olarak istikrarlı bir kariyere sahip. Linkedin profiline göre kariyerine Evan'ın analist olarak çalıştığı Credit Suisse adlı bir şirkette başladı. Daha sonra kısa bir süre JP Morgan Chase'de ortak olarak çalıştı.New Jersey'deki Gerçek Ev Hanımlarından Jackie'nin değeri ne kadar?

Jackie Goldschneider ayrıca net bir değere sahiptir. 2 milyon dolar .

Rhonj'dan Jackie'nin yeme bozukluğu mu var?

'Çoğunuz şovdan biliyorsunuz ki Yeme bozukluğu ile mücadele ettim , ama en kötü yıllarında, diğer tarafını göreceğimi hiç düşünmediğim tam bir kabus yaşadım,' New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları oyuncu üyesi, '29 Stars Who Battled' başlıklı bir PEOPLE makalesinin Instagram fotoğrafını paylaştı. Yemek yiyor ...

Teresa, Evan'ın Dolandırıcı Olduğu Söylentisini Yayıyor | Sezon 11 | New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları

36 ilgili soru bulundu

Jackie goldschneider'ın ağırlığı ne kadardır?

Jackie'nin ince bir figürü var. 5 fit 8 inç veya 173 cm boyunda duruyor ve yaklaşık 58 kg veya 127 pound .

En zengin ev hanımı kim?

  • Gigi ve Bella Hadid'in annesi Yolanda Hadid, şovda üç sezonun ardından 45 milyon ABD doları değerinde nakit para kazanıyor.
  • Kendi kendini cadı ilan eden Carlton Gebbia ve OG Ev Hanımı Kyle Richards, yaklaşık 100 milyon ABD doları değerindeki net değeriyle, RHOBH'da görünen en zengin kadınlardır.

New York'un en zengin ev kadını kim?

  • Ramona Şarkıcısı (18 milyon ABD Doları)
  • Sonja Morgan (8 milyon ABD Doları)
  • Leah McSweeney (3,5 milyon ABD Doları)
  • Eboni K. Williams (3 milyon ABD Doları)

Teresa Giudice bölüm başına ne kadar kazanıyor?

Yeni sezondan itibaren Teresa'nın bölüm başına 62.000 $ . Yeni sezon 18 bölümden oluşacak, yani Teresa onuncu sezonun tamamı için toplam 1.116.000 $ kazanacak.


Dolores Catania bölüm başına ne kadar kazanıyor?

Kendisi de bir fitness tutkunu olan Dolores, Instagram'da egzersiz ve sağlıklı bir yaşam tarzı hakkında konuşurken sık sık görülebilir. 'New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları'ndan kazandığı bildirildi bölüm başına 30.000 ila 60.000 dolar arasında .

Melissa Joe'yu aldattı mı?

Joe'yu hiç aldatmadım , dedi o sırada.

Melissa ve Joe hala birlikteler mi?

16 yıldır evli olduğumuzu biliyorum, ama hala her birini öğreniyoruz başka. ... Evliliklerde farklı dönüm noktaları olduğunu söyleyebilirim, Melissa geçenlerde Us Weekly'ye söyledi. Joe değişim konusunda büyük değildir ve her şeyin aynı kalmasını sever.

Dolores ve Frank neden boşandı?

Dolores, hit Bravo dizisinin 28 Nisan bölümünde bahsettiği gibi, ilk önce Frank'i oğulları Frankie'ye dokuz aylık hamileyken terk etti. . Boşanmış ikili 22 yıldan fazla bir süredir ayrılar ve Koca Frank'in sadakatsizliği evliliklerinin sona ermesine ana katkıda bulundu.


En fakir ev hanımı kim?

Salt Lake City ev kadınları arasında en fakir ev hanımının kim olduğunu merak ediyorsanız, Meredith İşaretleri . Rihanna, Charlize Theron ve Hannah Brown gibi birçok ünlünün gözdesi olan üst düzey mücevherleriyle tanınan mücevher tasarımcısının net değeri 1 milyon dolar.

Heather neden Rhony'den kovuldu?

Heather, 2021 Nisan'ında Friends of Dorothy podcast'inde görünürken Leah'ı kendisine saldırmakla suçladı çekimler sırasında.

Rhony'den Kristen'ın değeri nedir?

Kristen Taekman'ın net değeri nedir? Kristen Taekman Amerikalı bir model, ev hanımı ve girişimcidir. 20 milyon dolar .

Dünyanın en zengini kim?

Jeff Bezos hem dünyanın en büyük perakendecisi olan Amazon'un hem de Blue Origin'in kurucusudur. Tahmini net değeri 177 milyar dolar ile dünyanın en zengin insanı.


Jackie kocası Evan ne yapıyor?

Jackie, itirafçı röportajında ​​'Evan, [programdaki] bu adam grubunu seviyor ama Evan'ın finans alanında gerçekten büyük bir kariyeri var,' dedi. ... Jackie'nin kocası bir şirkette ortak olmuştur. Hawthorne Lane Sermaye Grubu , Temmuz 2016'dan beri New York'ta bir yatırım şirketi.

Jackie goldschneider yemek yiyor mu?

Goldschneider, Josephs'le tartışmaya girdikten sonra açıklamayı yaptı, çünkü o' dedi. düşünme yemek hakkında ve çok yemez. Daha önce şovda anoreksiya ile mücadelesini açmış ve 2018'de People ile yaptığı röportajda yeme bozukluğunu detaylandırmıştı.

Evan goldschneider Jackie ile nasıl tanıştı?

ben ... idim arkadaşımla bir barda ve o bir menüye bakıyordu . Pis bir bar gibi iğrenç bir bira barı gibiydi. Ve arkamızdan bir ses geldi. Filet mignonun harika olduğunu duydum, dedi ve arkamızı döndük ve arayan Evan'dı.

Teresa Giudice 2021 bölüm başına ne kadar kazanıyor?

Theresa Giudice

Celebrity Net Worth'a göre, New York Times'ın en çok satan yazarı 11 milyon dolar borçlu - ama onun aracılığıyla bölüm başına 62.000 dolar Onu bir hane adı yapan şovdaki kazançları, yıldız o borç için çalışıyor. 2021 itibariyle, 500.000 dolar değerinde.


En yüksek ücretli Gerçek Ev Hanımı kim?

Ancak diğer Ev Kadınları hayatlarını Gerçek Ev Hanımlarından kazanıyorlar ama sadece bir tane en yüksek maaşlı Ev Hanımı var...

  1. 1 Nene Sızıntısı: Son Sezonu İçin 2.85 Milyon Dolar (RHOA)
  2. 2 Kandi Burruss: Sezon Başına 2,3 Milyon Dolar (RHOA) ...
  3. 3 Cynthia Bailey: Sezon Başına 1,8 Milyon Dolar (RHOA) ...