Esmerleşme vektörü ve vektörü artı değiştirilebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Amir Wisoky
Puan: 4.1/5(19 oy)

Standart Invector, Invector-Plus ve Invector-DS şok boru sistemleri değiştirilebilir DEĞİLDİR .

Browning Invector Plus ve Winchester Invector plus aynı mı?

Evet, onlar aynı . Invector Plus, Invector Plus'tır. 2 Browning av tüfeğim ve 2 Winchester'ım var ve aynı şokları alıyorlar.

Bir Browning Maxus, Invector veya Invector artı bobinleri alır mı?

Her ikisi de aynı invektör artı jikle sistemine sahiptir . Geliştirilmiş silindir ve fabrika mod tüplerinin her ikisi de güzel eşit desenler verir. Bir patternmaster koymadan önce her ikisini de x2'mde kullandım. Esmerleşmem başladığında yaptığım ilk şey tabancaya bir model ustası koymak oldu.Browning Invector ve Winchoke aynı mı?

Kayıtlı. bu Invector Plus ve Winchoke aynı tüpler değil , düşündüğünüz şey eski, standart Browning Invector sistemidir. Fark, Inv Plus'ın Winchoke/Invector sisteminden daha büyük bir çapa sahip olmasıdır. Yeni bir namlu satın alırsanız, genellikle IC, Mod ve Full olan şok tüpleriyle birlikte gelmelidir.

Tam bir şoktan çeliği vurabilir misin?

Roberts çoğunlukla dedi ki, 3 ve 4 çeliği Full jikleden sorunsuzca çekebilirsiniz . Ancak büyük atış, en azından aşırı durumlarda, Full choke ile farklı bir hikaye olabilir. Roberts, jiklenin arkasında bir miktar şişlik gördüğümüz yerde yılda altı ila sekiz silah alıyoruz, diyor.

Esmerleşme Şok Tüpleri

16 ilgili soru bulundu

Salyangozlar için en iyi boğucu nedir?

Geliştirilmiş silindir, silindir jiklesi ve yivli jikle boruları sümüklü böcekler için en iyi şok tüpleridir. Bu şok tüpleri, çekim sırasında stabilite sağlamak için çok az daralma sağlar.

Browning, Invector plus'ı ne zaman kullanmaya başladı?

Invector Plus varil ve bobinleri üretmeye başladılar. 1993 sonu -- genellikle 1994 derler, ancak aslında 1993'ün sonlarında bazı Inv+ varilleri sevk ettiler - ancak bunu, hem Invector hem de Invector Plus varillerini sabit jikleleriyle birlikte üretip sevk ettikleri 4-5 yıllık bir geçiş dönemi izledi ...

Benelli ve Stoeger boğulmaları aynı mı?

Her marka arasında değiş tokuş yaparlar . Tek istisna, daha yeni Benelli Crio, Beretta Optima ve Optima Plus. Franchi'lerin eski Fran boğazı da değiş tokuş etmeyecek.

Invector ve Invector-plus arasındaki fark nedir?

Farklı boyutlar. Invector+, Browning'in aşırı delinmiş varillerine uyar, invektör normal, aşırı delinmemiş namlulara uyar . Her iki bobin de aynı daralma ile satın alınabilir. Her ikisi de farklı fıçılara uyacak şekilde tasarlandıkları için kendi içinde 'daha iyi' değildir.


Invector şokları iyi mi?

Çok iyi desen yapıyorlar. iddialarına oldukça şüpheyle yaklaşırım. Invektör şokları iyi değil . Büyük olasılıkla, zayıf atış, kötü mermiler veya jikle borusu girintileri hizadan sıkılmış bir silah için mazerettir.

Browning BPS hangi jikleyi kullanır?

ŞOK SİSTEMLERİ

Mevcut tüm BPS av tüfekleri, kabul etmek için dişli namlulara sahiptir. Browning Invector-Plus değiştirilebilir şok tüpü sistemi . Bunu, namlunuzun sağ tarafında özelliklerin yazılı olduğu yere bakarak onaylayabilirsiniz.

Invector plus nedir?

Invector-Plus jikle sistemi.

Invector-Plus Şok borusu ve namlu arasında kayan gazları ortadan kaldırır bu, jikle borusuna ve namluya zarar verebilir.

Browning A5 hangi jikleyi kullanır?

Standart Invektör Şok Tüpleri

10 gauge, 28 gauge ve . 410 delikli Browning av tüfekleri her zaman Standard Invector sistemini kullanır. Invector-DS sistemini kullanan mevcut A5 Sweet 16 modelleri hariç, çoğu 16 kalibre av tüfeği Standard Invector sistemini kullanır.


Şok tüplerindeki işaretler ne anlama geliyor?

Şok tüplerindeki çentikler ne anlama geliyor? Çentikler şunları gösterir: jikle borusu daralması . Daha düşük çentik sayısı, daha fazla daralma (daha sıkı) anlamına gelir. Daha yüksek çentik sayısı daha az daralma anlamına gelir.

Retay hangi jikle sistemini kullanıyor?

Retay Blued Sporting Clays Şok Tüpleri

Kurşun, Bakır Kaplama, Nikel Hevi-Shot, Bizmut, Tungsten veya Steel Shot bu şok tüplerinde kullanılabilir. En iyi sonuçlar için, şok tüpünüzü sahada kullanacağınız özel mermi yüküyle modelleyin. Aynı boğma borusundan farklı mühimmat desenleri.

Stoeger hangi stil jikleyi kullanıyor?

Büyük ihtimalle kullanacak Winchester, Browning, Mossberg tarzı boğulur.

Benelli ve Beretta bobinleri birbirinin yerine kullanılabilir mi?

Beretta ve Benelli Av Tüfeği 4 farklı jikle sistemi kullanın . ... Benelli Crio'nun çok az silahı vardı ve artık pompalı tüfeklere takılmıyor. Bir kez daha bu iki bobin aynı dış boyutlara sahiptir, ancak farklı delik çaplarına dayanmaktadır ve birbirinin yerine kullanılmamalıdır.


Browning citori nerede yapılır?

Browning'in şimdi Citori, BLR veya X-Bolt'u hazır hale getirdiğini öğrendiklerinde insanlar bazen şaşırıyor. Japonya'daki Miroku fabrikası . Ama gerçek şu ki, her zaman orada yapıldılar. Bugün bile, Browning hattının üretimi büyük ölçüde Japonya'daki Miroku ve Avrupa'daki Belçika/Portekiz arasında bölünmüştür.

Browning citori'yi hangi yıl yapmaya başladı?

Browning'e aynı O/U pompalı tüfek tedarikimize şimdiden başladık. 1973 'CITORI' adı altında.

Accu jiklesinden sümüklü böcek vurabilir miyim?

Accu-Choke tüpleri ile düz delikli bir tarla namlusundan sümüklü böcek veya saçma sapan vurabilir miyim? (500/505/535/9200/88/930 modelleri) Evet ve sabotlar veya yivli mermilerle, şok borusu ne kadar açık olursa, doğruluk o kadar iyi olur (Geliştirilmiş Silindir önerilir.)

Yivli mermiler düz namluya zarar verir mi?

Hemen hemen tüm durumlarda, yivli mermileri sadece yivsiz namlularda kullanmalısınız . Yivli bir av tüfeği namlunuz varsa, sabot sümüklü böcekleri isteyeceksiniz. Yivli sümüklü böcek adının önerdiği şeye karşı sezgiseldir ve feci bir başarısızlık olmasa da, yivli av tüfeği namlusundaki oyuklara zarar verebilirsiniz.


Sümüklü böcekleri vurmak için bir sümüklü namluya ihtiyacım var mı?

Birçok av tüfeği standart olarak gelir pürüzsüz bir namlu çünkü atış yapmak için ihtiyacınız olan şey budur (bbs veya çoklu mermileri olan mermiler - bunlar kuş avında ve diğer spor durumlarında kullanılır). Atış atışına ek olarak, pürüzsüz bir namludan sümüklü böcekleri de çekebilirsiniz.

Tam bir boğulma ile kurşun atabilir misin?

evet tamam.