Zwift'te erg modu nasıl açılır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elfrieda Leuschke DVM
Puan: 4.7/5(75 oy)

Bilgisayar Kullanımı: Yukarı ok düğmesine basarak alt menüyü açın ve ERG ON düğmesine basın, Zwift ERG modunu devre dışı bırakacaktır. ERG modunu şu şekilde tekrar açabilirsiniz: alt menüyü tekrar yukarı getirmek ve ERG OFF düğmesine basmak ERG modunu etkinleştirmek için

Zwift'te Erg düğmesi nerede?

Güç göstergesi ve egzersiz blokları listesi arasında basit bir kontrol seti bulunur. ERG modunda kontrol edilebilir bir akıllı eğitmen kullanıyorsanız, soldaki düğme ERG Açık diyecek. Bu, antrenörünüzün sizi güç hedeflerinizde tutmanıza yardımcı olmak için direnci değiştirdiği anlamına gelir.

Erg, Zwift'te nasıl çalışır?

ÇOK moda çabanı kontrol eder . Akıllı bir antrenörün bazen ne kadar hızlı (veya yavaş) gitmeniz gerektiğini söylemesinin büyük avantajı: ERG modu ayrıca sizi daha güçlü kılar. Bir Zwift antrenmanı seçmeye gittiğinizde bir onay kutusu seçeneği olan ERG modu, seçtiğiniz antrenmanın belirlediği güç seviyelerinde tam olarak pedal çevirmenizi sağlar.Zwift'in Çok Modası Var mı?

Zwift'teki hızınız yine de vat miktarınıza göre hesaplanacaktır ve bu anlamda klasik bir antrenöre binmek gibidir. ERG modu yalnızca antrenmanlarda kullanılabilir , tıpkı SIM modu gibi sadece ücretsiz sürüşte kullanılabilir. ERG modunda direnç rota ile değişmez - watt hedefleriyle değişir.

ERG modu neden bu kadar zor?

ERG modunun bir başka dezavantajı da şudur: aralıklar bazen daha zor gelebilir , özellikle yorulmaya başlarsanız ve kadans rahat bir aralığın dışına düşerse. Bunun en uç noktasında, yorgunlukla kadansın düştüğü ve bacaklarınız üzerinde artan direnç ve kuvvet gereksinimlerine yol açan bir sarmalda sıkışıp kalabilirsiniz.

Bisiklet ERG Modu ve SIM Modu Arasındaki Farklar — Resmi Talimatlar | Zwift

28 ilgili soru bulundu

Zwift neden bu kadar zor hissediyor?

Zwift'e binmek başlıca 3 nedenden dolayı daha zor gelebilir: insan vücudu kendini soğutmada daha az verimli hale gelir , saçınızda rüzgar olmaması ve altınızda hareket eden yol nedeniyle motivasyonunuz düşüyor ve bir antrenörün direncini aşmak, direnci aşmaktan çok farklı...

ERG modunu ne zaman kullanmalıyım?

Erg Modunu Ne Zaman Kullanmalıyım? kullan Belirli aralıklarla belirli güç seviyelerini korumak istediğiniz egzersizler için (çoğu antrenman budur). Zwift'te akıllı bir antrenör kullanırken bir antrenmana başlarsanız, erg modu varsayılan olarak etkinleştirilir.

ERG modunda hangi vitesi kullanmalıyım?

Aktarma organları aşınmasını azaltmak için düz zincir hattı sağlayan herhangi bir kombinasyonu seçin. bir düşük vites eğitmen gürültüsünü düşük tutmak için. Tepeler veya arazide sürüş gibi daha düşük momentumlu sürüşü taklit etmek için düşük volan enerjisi sağlamak için düşük bir vites seçin.

Rampa için ERG modunu kullanmalı mıyım?

12. Bu testi ERG modunda mı yapmalıyım? Akıllı bir eğitmeniniz varsa testi ERG modunda yapmanızı öneririz. (varsayılan). Akıllı bir eğitmen gerekli değildir ve testi ERG modunda yapanların geleneksel bir eğitmen üzerindeki bireylere göre bir avantajı yoktur.

ERG modu daha mı kolay?

Erg Modu Açık olduğunda, eğitmen verilen bloğun hedef gücüne göre direncini otomatik olarak değiştirecektir. ... Bir çok insan için Erg Modu sadece daha basit , çünkü senin için çok şey düşünüyor. Özellikle çok uzun bloklar sırasında - sadece ayar yapmayı seviyorsanız - Erg Modu harika.

Kickr'da ERG modu nedir?

ÇOK moda, eğitmen, bir antrenmanda önceden seçilmiş watt hedefine ulaşmak için direnci otomatik olarak ayarlayacaktır. . Koşu bandı gibi düşünebilirsiniz. Kemer için bir tempo belirliyorsunuz ve elinizden geldiğince bu tempoya bağlı kalıyorsunuz.

Zwift'te vites değiştiriyor musunuz?

Vites değiştirmeye gerek yok Burada Zwift, eğitmene herhangi bir anda direncin ne olması gerektiğini söyler, sadece o pedalları döndürmeye devam etmeniz gerekir.

FTP testi için ERG modunu kullanmalı mıyım?

FTP Testimiz ile mevcut FTP'nizi belirlerken, Erg modunun kapalı olması gerekiyor . Erg modunu kapatmak, test boyunca kendi güç çıkışınızı kendiniz seçmenizi sağlar. Bu şekilde, herhangi bir anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak daha fazla itebilir veya gevşeyebilirsiniz.

ERG modunda vites seçimi önemli mi?

ERG modunda akıllı bir antrenördeyim, hangi viteste olduğum önemli mi? Cevap Evet . Çok yüksek bir vitesteyseniz, antrenmanlar sırasında toparlanma hedeflerinize ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu, özellikle tekerlekli eğitmenler için geçerlidir, ancak doğrudan tahrikli eğitmenlerde de olabilir.

Kickr çekirdeğinin ERG modu var mı?

KICKR, KICKR CORE ve KICKR SNAP dahil Wahoo eğitmenleri dört farklı direnç modunda kullanılabilir: Seviye, Direnç, ERG ve Sim , aşağıda açıklandığı gibi.

Wahoo'da ERG modu nedir?

Wahoo KICKR gibi bir Akıllı eğitmen, Erg Modu adı verilen yük kısıtlamalı bir mod içerir. Bu mod Bu sorumluluğu omuzlarınıza bırakmak yerine antrenörünüzün direncini sizin yerinize belirleyecektir. . Erg modunda sürüş yapmak, biraz sürdüğünüz atın dizginlerindeki tutuşunuzu gevşetmeye benzer.

Zwift'te ERG modu ne anlama geliyor?

Onu destekleyen bir antrenör ile antrenman yaparsanız, ERG modunu kullanma seçeneğiniz olabilir. ERG modu direncinizi temel almak yerine kadansınıza göre belirli bir watt hedefine ayarlar kurs gradyanında (SIM modu).

Mont Ventoux için iyi bir zaman nedir?

Mont Ventoux tırmanışında cesaretinizi test etme mevsimi Nisan-Kasım arası . Kar yağışı, kışın zirvesinde zirveye ulaşmanızı engeller. Tommy Simpson 1967'de Tour'u kazandı, ancak sadece dört ay sonra Tour de France'da Mont Ventoux'nun eteklerinde kalp yetmezliğinden öldü ve öldü.

Zwift sizi daha iyi bir bisikletçi yapar mı?

Hayır. Eğitmen ile odaklı eğitim Yol beni daha hızlı yapar . Zwift 'eğlenceli' bir sürüş. TR antrenmanı yerine Zwift sürüşü yaparsam daha hızlı olmuyorum, bunu yeterince sık yaparsam yavaşlıyorum.

Zwift dış mekandan daha mı kolay?

Zwift hızlarınızı dış mekan hızlarıyla karşılaştırdığınızda, hangisi daha hızlı? Zwifters oyun içindeki hızlarını dışarıdaki hızlarından daha hızlı bulma eğilimindedir. , tek başına sürüşler için tipik olarak 1-4 km/saat'lik bir marjla. Birçok binici, haftada atılan millere dayalı olarak fitness hedefleri belirlediğinden, bu endişe verici olabilir.

FulGaz'da ERG modu nedir?

ERG Modu. ERG modunda egzersiz yapmayı tercih ediyorsanız, antrenör direnciniz otomatik olarak kontrol edilir , ERG moduna geçebilirsiniz. NOT Bu, normal sürüşler için değil, yalnızca FulGaz'ın Eğitim Programları veya Egzersiz Kitaplığı bölümlerinden seçtiğiniz sürüş için geçerlidir.

ERG modu ne anlama geliyor?

ERG modu, kısaltması ergometre , akıllı antrenörünüzün direnci sizin için otomatik olarak ayarlamasıdır. ERG modunu kullanmak için akıllı bir bisiklet antrenörü ve uyumlu bir bisiklet uygulaması veya bisiklet bilgisayarı gereklidir.

Elit Suito'nun bir güç ölçeri var mı?

Drivo II gibi en gelişmiş eğitmenler, +/- güç ölçer doğruluğuna sahip olabilir yüzde 0,5 , Suito'nun hata payı daha geniş, yüzde +/- 2.5. ... Bununla birlikte, Suito, markanın kendi Drivo II ve Wahoo Kickr gibi üst sınıf modellerinden önemli ölçüde daha ucuzdur, ancak yine de neredeyse aynı performansı gösterir.

Zwift'te sesli sohbet edebilir misiniz?

Zwift'te görüntülü veya sesli sohbet yok , bu nedenle üçüncü taraf uygulamalar kullanılmalıdır. Neyse ki, bugün birkaç ücretsiz, güçlü ve kullanımı kolay video konferans hizmeti var!