Fallout 76'daki engelli parkur nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Hermina Cummerata Jr.
Puan: 4.5/5(69 oy)

bu New River Gorge halat kursu , resmi olarak New River Gorge Doğa Yolu ve Macera Parkı, 2103'te Appalachia'nın Orman bölgesinde işaretsiz bir konumdur.

Çeviklik eğitimi serpinti 76 nasıl tamamlanır?

İzlenecek yol. Seçme ' Kursa Başla ' Camp McClintock'taki Çeviklik eğitim terminalinde. Engel Kursu terminaline giden görev işaretçisini takip edin, ardından görevi başlatmak için terminalde 'Kursa Başla'yı seçin. 15 saniyelik kısa bir geri sayımdan sonra oyuncuya parkuru tamamlaması için 2 dakika verilecektir.

Fallout 76'daki Sunnytop kayak şeritlerindeki atletik parkur nerede?

Telesiyej istasyonu ve ana Sunnytop telesiyeji de burada bulunur. ana binanın kuzeydoğusunda . Pioneer Scouts atletizm parkurunun başlangıç ​​çizgisi kayak istasyonunun yanındadır.İribaş sınavlarına nerede gireceğim?

Kurbağa Yavrusu Sınav Yeri

İzci Lideri Jaggy'den öncü izci kampı , yeşil bir kapı ve girişte boyanmış 'Öncü İzciler Bilgi Sınavları' ile kısa, nispeten sağlam bir bina görmek için güneye bakın. İçeri girdikten sonra sağ tarafta herhangi bir sınava girmek için kullanabileceğiniz bir terminal olacak.

Opossum rozetlerini nasıl alırsınız?

Possum rozetleri, Pioneer Scouts tarafından Possum Düzeni boyunca ilerlemeyi işaretlemek için kullanılır. Onlar tarafından kazanılır Öncü İzci kampında İzci Lideri Jaggy tarafından belirlenen Dünya Mücadelelerini tamamlamak . Stings and Things, Operation Tidy ve Campfire Tales tamamlanarak ek rozetler kazanılabilir.

Fallout 76 - Ağacın Üstü Engel Kursu Nasıl Tamamlanır (EĞİTİM/REHBER)

44 ilgili soru bulundu

Fallout 76'da sırt çantasını nasıl alabilirim?

Standart Sırt Çantası: Bu sırt çantasını alabilmek için, Pioneer Scouts'a katılın ve 'Possum' rütbesine ulaşın .' Bu görev zincirine başlamak için, bir İzci olarak yolculuğunuza başlamak için Appalachia çevresindeki herhangi bir Tren İstasyonunda 'Öncü İzciler' posterini okuyun.

Fallout 76'da Pioneer Scout değerlerini nasıl gösterirsiniz?

 1. Pioneer Scout Değerlerini Gösterin - 4.
 2. Yardımseverlik: Kiddie Köşe Kabinlerini temizleyin.
 3. Nezaket: Bir Müttefik'i canlandırın.
 4. Cesaret: Dolly Sods'ta Zararlıları Kontrol Edin.
 5. Büyüme: Scout World Challenge Rozetleri Kazanın - 3.

Fallout 76'da Orduya nasıl katılırım?

Oyuncu karakterinin önce ABD ordusuna üye olması gerekir. Camp McClintock'ta eğitim rejimini tamamlamak bir kimlik kartı elde etmeden önce MODUS, Güvertede Subay'a başlamak için Askeri Kanada girmelerine izin verir. Camp McClintock'a gidin ve Başçavuş Gutsy ile konuşun.

Fallout 76'da işe alım Blues'u nasıl başlatırım?

Giriiş. tamamladığınızda Çelik Kardeşliği arayışı Defiance Düştüyse, Geçerli bir askeri kimlik kazanmak için McClintock Kampında Temele Dönüş Görevini tamamlamanız gerekir. Bu Görev tamamlandığında, bu görev olan Recruitment Blues aracılığıyla Brotherhood görev hattına dönebilirsiniz.


Fallout 76'da nasıl öncü izci olunur?

Pioneer Scout kampındaki Camp Lewis'te İzci Lideri Jaggy'yi bulun Grafton Gölü kıyısındaki Zehirli Vadi'de. Bilgi sınavı terminallerinin bulunduğu binanın yakınında bulunur ve onları Tadpole Scouts olma yolunda ayarlayarak yeni üyeler alma yetkisine sahiptir. Göreve başlamak için onunla konuş.

Pioneer Scout değerleri nelerdir?

Tadpole Nişanı görevi, oyuncunun uygun bir Pioneer Scout'un dört temel erdemini göstermesi gereken uzun, çok aşamalı bir görevdir: Nezaket, Yardımseverlik, Cesaret ve Büyüme , üç Pioneer Rozeti edinmenin yanı sıra.

Sırt çantaları Fallout 76'da bir şey yapar mı?

Sırt çantaları Fallout 76'da yeni ve çok önemli bir öğedir. Bu işlevsel öğeler, çorak arazide yürürken taşıma ağırlığınızı artırmak için donatılabilir. hatta yapabilirsin özelleştirme onları beğeninize.

Fallout 76'da taşıma ağırlığımı nasıl artırabilirim?

Zırh modları

 1. Pocketed - Taşıma ağırlığını gövde için 10 ve uzuvlar için 5 artıran bir zırh modu. ...
 2. Deep Pocketed - Taşıma ağırlığını gövde için 20 ve uzuvlar için 10 artıran bir zırh modu. ...
 3. Daha Hafif Yapı - Zırhın ağırlığını %40 azaltan ve AP'yi 2 artıran bir zırh modu.


Nasıl sıçan izci olunur?

Opossum: Fotoğrafçı

 1. El işi kamera filmi.
 2. Bir Kamera Modlayın.
 3. Fotoğrafçı bilgi sınavını geçin.
 4. Geceleri bir kamera resmi çekin.
 5. Güneş doğarken bir kamera resmi çekin.
 6. Gün batımında bir kamera resmi çekin.
 7. Sisliyken bir kamera resmi çekin.
 8. Yağmur yağarken bir kamera resmi çekin.

Opossum sırt çantası nasıl yapılır?

İhtiyacınız olan 3 dünya mücadelesini tamamladığınızda, yolculuğunuz boyunca karşılaştığınız izci liderlerinden herhangi birine gidin Possum rütbe ödülünüzü almak için! … Ah, bir de ilk sırt çantan!

Fallout 76'daki sıçan rozetlerine nereden başlamalıyım?

Beş denemeden iki kez ödül olarak tek bir sıçan rozeti aldım. Bu etkinliğe başlamak için tek yapmanız gereken Dev Çaydanlığın batısındaki Adams Kampı , ve sunucu olay açılana kadar oraya atlar.

Bir oku teleskop nedir?

Soru 17 : Bir okçuluk turnuvasındasınız ve en sevdiğiniz okçuyu bir oku iç içe geçirirken gördüğünüzde – vay! Bu başarıyı en iyi arkadaşına nasıl anlatırsın? Cevap: Başka bir oka çarpan bir ok attı ve onu ortadan ikiye böldü!


İribaş rozetlerini nasıl alırsınız?

Arka fon. Tadpole rozetleri, Pioneer Scouts tarafından Tadpole Order boyunca ilerlemeyi işaretlemek için kullanılır. Onlar tarafından kazanılır Öncü İzci kampında İzci Lideri Jaggy tarafından belirlenen Dünya Mücadelelerini tamamlamak . Tadpole Order'ı tamamlamak ve Possum Scout'a terfi etmek için üç rozet gereklidir.

Öncü İzci kampı nerede?

Öncü İzci Kampı bir gözetleme kulesidir Appalachia'nın kuzey bölgesinde . Albay Kelly Anıtı'nın güneyinde ve Grafton Çelik Bahçesi'nin batısında yer almaktadır. Appalachia'nın Zehirli Vadisi'nde bulunan Konumlardan biridir ve yakındaki bir kamu görevi olan Swarm of Suitors'ın yeridir.

En kolay Tadpole zorlukları nelerdir?

Öncü İzciler için En Kolay Kurbağa Yavrusu Zorlukları

 • Bir sınav terminalinde Codebreaker bilgi sınavını geçin.
 • Beceri seviyesi 0 terminaline girin (3/3)
 • Beceri seviyesi 1 terminaline giriş yapın (3/3)
 • Beceri seviyesi 2 terminaline giriş yapın (3/3)
 • Seviye 3 terminaline giriş yapın (3/3)
 • Bir nükleer bomba başlatarak bir nükleer kod dizisini çözün.

Pioneer Scouts'a nasıl katılırım?

Göreve başlamak için herhangi bir tren istasyonuna gidin ve The Order of the Tadpole hakkında bilgi edinmek için duvarda bulunan Pioneer Scouts işe alım posterini okuyun. Görev başlatıldığında, haritanızdaki İzciler kampının bulunduğu yere gidin ve İzci Lideri Jaggy ile konuş (bir bey