En uzun kim hıçkırdı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Carol Cole
Puan: 4.8/5(33 oy)

Charles Osborne 1922'den 1990'a kadar 68 yıl boyunca hıçkırıkları olduğu bildirildi. Hatta 'en uzun hıçkırık atağı'na sahip olarak Guinness Dünya Rekorları'na girdi.

Birinin hıçkırdığı en uzun süre nedir?

Charles Osborne , Iowa, Anthon'dan 68 yıldır hıçkırıkları vardı. 1991'de vefat eden Osborne, 1983'te Johnny Carson ile 'Tonight Show'a çıktı. Hıçkırık serisi onu Guinness Rekorlar Kitabı'na da soktu.

Hıçkırık için dünya rekoru nedir?

Dünya rekoru

Guinness Dünya Rekorları'na göre, sürekli hıçkırık rekoru Anthon, IA'dan Charles Osborne (1892-1991) tarafından tutuluyor. O 68 yıldır aralıksız hıçkırık , 1922'den 1990'a kadar.Hıçkırıklardan ölen var mı?

Hıçkırıkların doğrudan bir sonucu olarak birinin öldüğüne dair sınırlı kanıt var. . Bununla birlikte, uzun süreli hıçkırıkların genel sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Uzun süre hıçkırık, yeme ve içme gibi şeyleri bozabilir.

Hıçkırıklar ne kadar sürmeli?

Ya hıçkırıklar geçmezse? Genel olarak, hıçkırıklar sadece sürer en fazla bir veya iki saat . Ancak hıçkırıkların çok daha uzun sürdüğü durumlar oldu. Hıçkırık 48 saatten uzun sürerse veya yeme, uyku veya nefes almayı engellemeye başlarsa hemen doktorunuza görünün.

Kaliforniya Adamının 7 Yıllık Hıçkırık Vakası Var

28 ilgili soru bulundu