iphone'da el feneri seçemiyor musunuz?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Enid Bins I
Puan: 4.7/5(14 oy)

 1. iPhone'unuzun el fenerinde nasıl sorun giderilir. Neyse ki sorunu gidermenin birkaç yolu var. ...
 2. iPhone'unuzu şarj edin. Bazen, yalnızca iPhone'unuzu şarj etmek, el feneri ile ilgili sorunları çözecektir. ...
 3. Kamera uygulamasını kapatın. ...
 4. iPhone'unuzu yeniden başlatın. ...
 5. iPhone ayarlarınızı sıfırlayın.

Neden el fenerime tıklayamıyorum?

telefonu yeniden başlat

Belirli bir uygulama veya işlem el feneriyle çakışıyorsa, basit bir yeniden başlatma sorunu çözmelidir. Sadece güç düğmesini basılı tutun ve menüden Kapat'ı seçin. Menü. Şimdi 10-15 saniye bekleyin ve tekrar açın. Bu, çoğu durumda sorunu çözmelidir.

İPhone'umda el feneri düğmem neden gri görünüyor?

Genellikle, el feneri grileşir kamera kullanımdayken . Bu, esasen kameranın flaşı ve el feneri arasında bir çatışma yaratır. Bu yüzden Camara uygulamasından çıkın, el feneri hızlı bir şekilde etkinleştirilecektir. Bu yol işe yaramadıysa, bir sonrakine geçebilirsiniz.iPhone'umdaki el fenerinin kilidini nasıl açarım?

Ana Ekranınızın veya Kilitli ekranınızın alt ortasından yukarı kaydırın. Açmak için el feneri simgesine dokunun . El fenerini kapatmak için el feneri simgesine tekrar dokunun.

iPhone'daki el fenerine ne oldu?

Tipik olarak el feneri tarafından bulunur Kontrol Merkezi'ni açmak için iPhone'unuzun ekranının altından yukarı doğru kaydırma , ardından el feneri simgesine dokunun. iOS 11 güncellemesi, Kontrol Merkezi için bazı ek özelleştirme seçenekleri getirdi ve artık birisinin bu menüden el fenerini silmesi mümkün.

Bir iPhone'a 100 Şarj Cihazı Takarsanız Ne Olur? Anında Şarj!?

26 ilgili soru bulundu

iPhone 12'mdeki el feneri nerede?

aşağı kaydırın ekranınız sağ üstten ve el feneri simgesine dokunun açmak veya kapatmak için Işık kapalıysa, bu simge, üzerinde beyaz bir el feneri bulunan siyah bir düğmedir. Işık açıksa, mavi el feneri simgesi olan beyaz bir düğmedir. El fenerini kullanmak için bir doğrudan seçenek daha var.

El fenerini iPhone ana ekranıma nasıl yerleştiririm?

iPhone'unuzda Ayarlar uygulamasını açın. Aşağı kaydırın ve üzerine dokunun. 'Kontrol Merkezi' seçeneği , ardından 'Kontrolleri Özelleştir' seçeneğine gidin. 'DAHA FAZLA KONTROL' listesi altında El Feneri'ni göremiyorsanız, 'DAHA FAZLA KONTROLLER' grubu altındaki El Feneri kontrolünün yanındaki yeşil renkli + işaretine dokunarak etkinleştirin.

iPhone'da el feneri simgesi nasıl görünür?

El fenerine bir çırpıda erişmeniz gerekiyorsa, bunu iPhone X modellerinde doğrudan kilit ekranından yapabilirsiniz. Sol alt köşede küçük bir simge var Bu, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir el fenerine benziyor.

Kameram ve el fenerim neden iPhone'umda çalışmıyor?

Flaş açıksa iPhone'unuz senkronize değil , kameranın da çalışmamasına neden olabilir. ... Kamera uygulamasında ekranın sol üst köşesindeki şimşek işaretine dokunun ve flaşın Açık olduğundan emin olun. iPhone'unuzu yeniden başlatın (Giriş ve Güç/Uyku düğmelerini basılı tutun). El Fenerini Kontrol Merkezinden açın/kapatın.

El fenerim neden iPhone 12'mde çalışmıyor?

Neredeyse bitmiş bir pil önleyebilir özellikle telefon çok sıcak veya soğuksa, bir iPhone 12 el fenerinin çalışması. El fenerinizi iPhone 12 Kontrol Merkezinizde bulamıyorsanız, yanlışlıkla kaldırmış olabilirsiniz, ancak Ayarlar uygulamasında hızlı bir şekilde tekrar ekleyebilirsiniz.

iPhone el feneri yanabilir mi?

iPhone Fenerim Yanabilir mi? Duyduğumuz yaygın bir soru, iPhone el fenerim yanabilir mi? iPhone el fenerinizin çalışmayı durdurmasının tek yolu, iPhone pilinin bitmesidir. ve ardından yalnızca siz iPhone'u yeniden şarj edene kadar. İPhone el fenerinin yanması konusunda endişelenmenize gerek yok.

El feneri çalışmıyorsa ne yapmalı?

Android'de el feneri çalışmıyorsa ne yapmalı

 1. Cihazın güç tasarrufu modunda olmadığını kontrol edin. ...
 2. Telefon meşalesinin çalışmadığı yüklü uygulamayı kaldırın. ...
 3. Kamera uygulaması verilerini temizleyin. ...
 4. Üçüncü taraf bir el feneri uygulaması kullanın. ...
 5. Cihazı sıfırla.

Telefonumdaki el fenerime ne oldu?

Google, ilk olarak, hızlı ayarlarda bulunan Android 5.0 Lollipop ile bir el feneri geçişi sundu. Erişmek için tek yapmanız gereken bildirim çubuğunu aşağı çekin, açma/kapama düğmesini bulun ve üzerine dokunun . ... El feneri geçişini bulun ve el feneri modunu açmak için üzerine dokunun. Bu kadar!

El fenerleri neden çalışmayı durdurur?

El fenerinizde loş veya zayıf bir ışık varsa veya açılmıyorsa, batarya . İçinde hala şarj olduğundan emin olmak için el fenerindeki pili kontrol edin. Pili değiştirmeniz veya şarj etmeniz gerekebilir. ... El fenerinizin taktik halkası varsa, o-ring ile başka bir sorun ortaya çıkabilir.

Mesajlar için iPhone'umdaki el fenerini nasıl açarım?

Uyarılar için LED Flaş nasıl açılır

 1. Ayarlar > Erişilebilirlik'e gidin, ardından Sesli/Görsel'i seçin.
 2. Uyarılar için LED Flaş'ı açın.
 3. Yalnızca iPhone veya iPad Pro*'nuz sessize alındığında Uyarılar için LED Flaş'ı istiyorsanız, Flaş'ı Sessiz'i açın.

iPhone 12'de ekran yansıtma nasıl yapılır?

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı yansıtın

 1. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı Apple TV veya AirPlay 2 uyumlu akıllı TV'nizle aynı Wi-Fi ağına bağlayın.
 2. Denetim Merkezi'ni açın: ...
 3. Ekran Yansıtma'ya dokunun.
 4. Listeden Apple TV'nizi veya AirPlay 2 uyumlu akıllı TV'nizi seçin.

El feneri uygulamasını ana ekranıma nasıl koyarım?

Samsung Galaxy cihazımı meşale olarak nasıl kullanırım?

 1. Ana ekranda herhangi bir boş alana dokunun ve basılı tutun.
 2. Widget'lar'a dokunun.
 3. Meşale veya El Feneri seçeneğine dokunup basılı tutun, ardından ana ekranınıza sürükleyin.

El fenerim neden Iphone 12'yi açıp duruyor?

İşte Apple iPhone'unuzdaki el fenerinin görünüşte kendi kendine açılmasının nedeni budur. ... Cebinizin içindeyken el feneri yanıyorsa, deneyebileceğiniz bir öneri şudur: Dokun ve Uyandır özelliğini kapatmak için . Bunu yapmak için Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Uyandırmak İçin Dokun'u Kapat'a gidin.

iPhone fenerini bütün gece açık bırakmak uygun mudur?

Uzun ömürlü, düşük güçlü LED ışıklar, sınırlı pil kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. iPhone'unuzun el fenerini bir gecede kullanmaktan kaçınırdım . Pil ömrü, çok sayıda şarj döngüsü için zarar görebilir.

Bir telefonun el feneri ne kadar dayanabilir?

Bir telefonun el feneri yanabilir mi? LED'lerin ömrü, yaklaşık 100.000 saat . Bu noktaya gelmek yaklaşık 4.166 gün sürer. Telefonunuzu o kadar uzun süre tuttuysanız ve el fenerini hiç kapatmadıysanız, muhtemelen yanar.