Eevee nasıl vaporeon'a dönüştürülür?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Wilbert Metz Sr.
Puan: 4.5/5(22 oy)

Yeterli Eevee şekeriniz olduğunda, hangi Eevee'yi geliştirmek istediğinizi seçin ve adının yanındaki kalem simgesine tıklayın. İlgili evrimleşmiş formunu elde etmek için yaratığı aşağıdaki adlarla yeniden adlandırın: Eevee Sparky'yi yeniden adlandırma Jolteon'a dönüşmesine neden olacak. Rainer = Buhar.

Pokemon'da Eevee'yi Vaporeon'a nasıl geliştirirsiniz?

Eevee, birkaç yöntemle Vaporeon'a dönüşebilir: Eevee'nize takma ad verme - Eevee'nize 'Rainer' takma ad verme ve sonra onu 25 şekerle geliştirmek, onu bir Vaporeon'a dönüştürmenin garantili bir yoludur. Düzenli Olarak Evrimleşmek - 25 Eevee şekeri toplamak ve Eevee'nizi geliştirmek bazen onun Vaporeon'a dönüşmesine izin verebilir.

Bir Vaporeon'u nasıl garanti edersiniz?

İşte Eevee'nin istediğiniz gibi gelişmesini nasıl garanti edeceğiniz. Öncelikle, almak için Eevee'nizi 'Rainer', 'Sparky' veya 'Pyro' olarak yeniden adlandırın. sırasıyla bir Vaporeon, Flareon veya Jolteon. Ardından, isim değişikliğinin yapıştığından emin olmak için oyunu kaydedin ve çıkın. Son olarak, Eevee'nizi geliştirmek için şekerler ve yıldız tozu kullanın.Eevee'nin en güçlü evrimi nedir?

buhar Muhtemelen çoğu Pokémon Go oyuncusunun, oyun başladığından beri yoğun bir şekilde kullanıldığı için grubun en güçlüsü olarak işaret edeceği evrimdir. Elde edilmesi zor Pokémon'ların çoğuna rakip olan ve yalnızca Kyogre ve diğer canavarların beğenileri tarafından geride bırakılan sağlam bir Su tipidir.

Eevee isim hilesi nedir?

Eevee'yi şu şekilde yeniden adlandır: boyut karanlık tip Umbreon'a dönüşmek için. Su tipi Vaporeon'a dönüşmek için Eevee'yi Rainer olarak yeniden adlandırın. Yıldırım tipi Jolteon'a dönüşmek için Eevee'yi Sparky olarak yeniden adlandırın. Ateş tipi Flareon'a dönüşmek için Eevee'yi Pyro olarak yeniden adlandırın.

Pokemon GO'da EVOLVE Eevee'yi ZORLAMA (Vaporeon, Jolteon veya Flareon'u Seçin)

36 ilgili soru bulundu

2021'de Eevee'yi Sylveon'a nasıl dönüştürebilirim?

Leafeon: Yosunlu bir yem yakınında bir Eevee geliştirin; bunun size ait olması gerekmez. Glaceon: Bir buzul cazibesinin yanında bir Eevee geliştirin. Yine, herhangi bir cazibe yapacak. Sylveon: Normalde, Eevee ile 70 arkadaş kalbi arkadaşın olarak.

Eevee'yi Sylveon'a nasıl dönüştürebilirim?

Pokemon GO Eeveelutions: Pokemon GO'da Eevee nasıl Sylveon'a dönüştürülür. Birden fazla Sylveon'un peşindeyseniz ve Kira rumuz numarasını kullandıysanız, Eevee'yi başka bir yöntemle geliştirmek işe yarayacaktır. Eevee, Sylveon'a şu şekilde evrilebilir: 70 Dost kalbi kazanmak (Büyük Dost seviyesi) ve onu 25 Eevee Candy ile beslemek .

Umbreon almak için Eevee'me ne diyeceğim?

adlı bir Eeevee geliştirin boyut bir Umbreon veya onu Espeon'a dönüştürmek için Sakura adında bir Eevee elde etmek.

Vaporeon almak için bir Eevee'ye ne isim verilir?

Eevee'nizi bir Vaporeon'a dönüştürmek için aynı adımları kullanın, ancak adını verin. yağmur yağdırıcı Pyro yerine ve onu bir Jolteon'a dönüştürmek için Sparky olarak adlandırın.

Parlak Pokemon'u geliştirmeli miyim?

Parlatıcılar, parlak olmayanlarla aynı güçtedir, bu nedenle onları tutmaya veya geliştirmeye gerek yok . Meta değilse ve IV'ü yüksek değilse. Bazı insanlar onları toplamayı sever ve siz yokken kaçırdığınız mon için takas etmeleri için onlara bir şeyler teklif edebilirsiniz.

Sylveon'u nasıl harekete geçirirsiniz?

Sylveon, Pokemon Go'daki diğer her Eeveelution gibi çalışır: sen onu geliştirmek için Eevee ile özel bir şey yapmalı . Espeon ile, onu Buddy'niz yapıp 10 km yürümek zorundasınız ve Glaceon ile bir Yosunlu Yem kullanıyorsunuz. Sylveon biraz farklıdır, ancak evrim yöntemi diğer Pokemon oyunlarınınkini yansıtır.

Pokemon go'da Sylveon'u nasıl edinirsiniz?

Leafeon: Yosunlu bir yem yakınında bir Eevee geliştirin; bunun size ait olması gerekmez. Glaceon: Bir buzul cazibesinin yanında bir Eevee geliştirin. Yine, herhangi bir cazibe yapacak. Silveon: Arkadaşın olarak Eevee ile 70 arkadaş kalbini elde et, o zaman Sylveon seçeneği görünecektir.

Eevee isim numarası neden işe yaramıyor?

İsim değişikliği tutmadıysa, tekrar değiştir ve yeniden başlat . Buna ek olarak, Rainer adını kullanarak bir Eevee'yi zaten bir Vaporeon'a dönüştürdüyseniz, tekrar çalışmaz ve Eevee, Jolteon veya Flareon gibi rastgele bir evrime dönüşecektir. Bu, tüm Eeveelutions için de geçerlidir.

Eevee isim hilesi işe yarıyor mu?

Eevee'nize özel bir takma ad verirseniz, seti bitirmeye çalışırken çok kullanışlı olan evrimini seçebilirsiniz. Dikkat bu hileler sadece bir kez çalışır : yani, Eevee Rainer'ınızı adlandırarak zaten bir Vaporeon aldıysanız, ikinci kez çalışmayacaktır.

En zayıf Eeveelution kim?

Fiziksel süpürücü

Leafeon, ortalamanın biraz üzerinde hıza sahip olmasına rağmen, harika saldırı ve savunmaya ve çok daha üstünlere sahip olmasına rağmen, açık ara en iyisidir. Flareon en zayıf eevee evrimi kimdir.

Vaporeon gyarados'tan daha mı iyi?

Gyarados, Vaporeon'a göre %16'lık bir artış olan saygın 237 Saldırı statüsü sayesinde CP'de Vaporeon'u geride bırakan Efsanevi olmayan tek Su türüdür. Yine de, Vaporeon, Gyarados'tan %23 daha tanklı Tankiness (Efsanevi olmayanlar) için 10. ve Saldırı (Efsanevi olmayanlar) için 3. sırada yer alır.

Hangisi daha iyi jolteon veya vaporeon?

peki neden istiyorsun buhar ? ... Flareon'un 238'de daha iyi saldırı istatistikleri ve (178) biraz daha iyi savunması var, ancak Dayanıklılığı Vaporeon'un yarısı kadar. Jolteon, 192 saldırı, 174 savunma ve 130 dayanıklılık ile çok geride kalıyor - bu da diğer iki evrime göre hiçbir avantaj sağlamıyor.

Pokemon go'daki en nadir parlak şey nedir?

Şu anda, Parlak Dedektif Pikachu Pokémon GO'da şimdiye kadarki en nadir Shiny olarak kabul edilir çünkü hiçbir zaman resmi olarak piyasaya sürülmemiştir. Genel olarak, Pokémon Go'daki en nadir Pokémon'lardan bazıları özel şapkalı Pikachu'lardır çünkü bunlar yalnızca bir seferlik sınırlı etkinliklerde kullanılabilir.

Parlak Pokemon elde etmenin bir hilesi var mı?

Tüm Pokémonları Yakalamayı Bırakın

Sadece parıltıları ararken, gerçekten hepsini yakalamaya çalışmıyorsunuz. Bunun yerine, sadece istiyorsun parlak olabilecek mümkün olduğunca çok Pokémon'a bakmak , böylece ikramiyeye ulaşana kadar zarları atmaya devam edebilirsiniz. Sonunda büyük sayılar yasası kazanır.

Aynen parlak mı

Bir Shiny olarak ekleniyor aynısı gelmedi Niantic'in Aralık 2020'deki Kanto Tour blog yazısı, 150 Nesil Pokemon'un tamamının yakında nadir bir forma kavuşacağını ortaya koyduğu için çok fazla sürpriz oldu. Artık Shiny Ditto elde etmenin daha da fazla yolu olduğuna göre, avlanma zamanı, Eğitmenler!