Dylan O'brien ve Shelley Hennig çıkıyor muydu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Tamia Nienow
Puan: 5/5(41 oy)

Shelley Hennig, O'Brien'ın eski kız arkadaşı Britt Robertson'ın en iyi arkadaşlarıydı. Onunla birlikte Teen Wolf'ta Malia Tate'i oynadı. Yine de, onunla hiç çıkmadı . ... Aktör O'Brien'ın flört tarihinin yanı sıra, Tuko.co.ke, Alex Scott'ın evli olduğu hakkında bir makale hazırladı.

Dylan O'Brien kiminle ilişki yaşıyor?

Britt Robertson

Hayranların KJ Apa ile A Dog's Purpose filminden tanıyabilecekleri Dylan ve Britt, ilk olarak 2012'de The First Time filminin setinde tanıştılar. Bundan kısa bir süre sonra çıkmaya başladılar ve hızla çift gol oldular! Ancak, yaklaşık altı yıllık birlikteliğin ardından Aralık 2018'de Us Weekly.

Dylan O Brien'in en iyi arkadaşı kimdir?

Teen Wolf'un Dylan O'Brien ve Tyler Posey'nin EN BÜYÜK Bromance'a Sahip Olduğunu Kanıtlayan 16 Resim

  1. Karşınızda süper kardeşlik... ...
  2. Bunlar Teen Wolf'tan Dylan O'Brien ve Tyler Posey - aranızdaki deneyimsizler için! ...
  3. Ve temelde - onlar cidden sevimli AF olan iki BFF...Britt Robertson kiminle çıkıyor?

Britt Robertson ve Dylan O'Brien 2011 yılında çekimleri devam eden The First Time'ın setinde tanıştılar. Bir süre sonra çıkmaya başladılar. İki oyuncu, Britt Robertson Dylan O'Brien ilişkisinin ayrıntılarını gizli tutmayı başardı, çünkü çift hakkında pek bir şey bilinmiyordu.

Dylan O'Brien'ın hangi hastalığı var?

Hollywood yıldızlarının en ünlüleri bile yaralanmaya karşı bağışık değildir. Maze Runner yıldızı Dylan O'Brien acı çekti beyin hasarı Üçüncü Maze Runner filminin çekimleri sırasında bir kaza nedeniyle. Çekimlere geri dönmeden önce sakatlığından kurtulmak için aylarca ihtiyacı vardı.

Shelley Hennig AWKWARD Dylan O'Brien Kiss Açıklandı! GENÇ KURT Paleyfest 2015

22 ilgili soru bulundu

Dylan O'Brien Holland Roden ile Çıktı mı?

Bildirildi ki Dylan O'Brien, Holland Roden'ı öptü birdenbire yanağında, bu daha sonra büyük bir yaygaraya neden oldu ve daha sonra 'Stydia' tandemini yarattı. ... Bu flört söylentileri doğru olabilir, ancak ne Dylan O'Brien ne de Holland Roden henüz hiçbir şeyi doğrulamadı.

Britt ve Dylan neden ayrıldı?

'Onlar bilerek birlikte ortaya çıkmadı çünkü dikkatleri kendilerine çekmek istemediler, ama dışarıda eğlenceli bir gece geçirdiler ve flörtöz ve dokunaklılardı, ancak belirgin veya dışa dönük bir PDA göstermediler, 'diye ekledi kaynak.

Allison Argent neden diziden ayrıldı?

29 yaşındaki aktris EW'ye ayrılışı hakkında 'Yaratıcı olarak, farklı yapmak istediğim şeyler vardı' dedi, 'Diğerlerini keşfetmek istedim. sinema ve televizyon yolları . Farklı karakterlere atlamak istedim... Bu yüzden Jeff'e gittim ve bunun hakkında konuştum ve 'Sana harika bir son yazacağız' dedi.

Dylan ve Tyler 2020 hala arkadaş mı?

Tyler hala Dylan ile arkadaş . Birlikte Comic-Con'a gittiler. [Dylan] hala en iyi arkadaşlarımdan biri dedi. Comic-Con'a [yakın zamanda] beraber gittik.

Dylan Obrien hangi arabayı kullanıyor?

Stiles' açık mavi 1980 CJ-5 Jeep 1. sezona kadar uzanan, dizideki karakterin hikayesinin büyük bir parçasıydı. MTV'nin, diziden potansiyel olarak değerli bir aksesuarla çekip gitmesine izin vermesi oldukça etkileyici.

Dylan Obrien'e ne oldu?

Üçüncü Maze Runner filmi The Death Cure setinde, O'Brien hayati tehlike arz eden bir yaralanma geçirdi, hareket halindeki bir arabadan düştükten sonra yüz kırıkları, yırtılmalar ve beyin sarsıntısı geçirmek . ... Kaza, filmin vizyon tarihini bir yıl geriye itti ve zaten düşüşte olan seriyi durdurdu.

Dylan O'Brien'in dövmesi var mı?

Süre O'Brien'ın dövmesi olmayabilirdi Daha sonra, en son O'Brien, yakında çıkacak filmi Not Okay'ın tanıtım fotoğrafında sarı saçları ve önkolunda ve boynunda dövmeler yaparken görüldü. Dövmelerin gerçek olup olmadığı bilinmezken, hayranlar onun yeni görünümünü onaylamak için sosyal medyaya yöneldi.

Dylan O'Brien'ın gerçekten dövmeleri var mı?

Videoyu (orijinal olarak O'Brien tarafından TikTok'ta paylaşılmıştı) Instagram'da yeniden yayınlayan film üzerinde çalışan bir kuaför Cynthia Vanis'e göre, Sahte dövmeler her gün eklenir ve çekimlerin sonunda kaldırılır. .

Scott McCall'ın gerçek adı nedir?

Tyler Garcia-Posey (18 Ekim 1991 doğumlu), MTV dizisi Teen Wolf'ta (2011-2017) Scott McCall rolüyle tanınan Amerikalı bir aktör ve müzisyendir.

Scott ve Stiles gerçek hayatta arkadaş mı?

Evet, en sevdiğiniz erkekler gerçek hayatta en iyi arkadaşlardır! Scott McCall'ı oynayan Posey ve Onu oynayan O'Brien en iyi arkadaş, Stiles Stilinski, en iyi arkadaşlardır. ... O andan itibaren Tyler, 'bu herifin havalı olduğunu' anladı. Kaykay ve bantlar üzerinde bağ kurdular.

Scott neden Liam'ı ısırdı?

Bir Wendigo ile kavga eden Scott, Liam'ı ısırır. hastanenin çatısından düşmekten kurtarmak için . Kurt adam olmaya ve doğaüstü dünyaya uyum sağlamakta zorlanıyor.

Dylan Sprayberry solak mı?

Dylan Solak .

Stiles bekaretini kime kaybetti?

İki karakterin yer aldığı sahneler, dizinin en komik anlarından bazılarını sunuyor. Stiles, görünüşe göre, bir akıl hastanesinde kısa bir süre kaldığı sırada bekaretini kaybetmiştir (Bkz. Echo House). çakal Malia Tate .

Stiles Stilinski'nin hangi hastalığı var?

Stiles, Scott'ın yardımcısı ve kendinden emin, genç kurt adamın kasabayı rahatsız eden doğaüstü suçlar ve olaylarla başa çıkmasına yardım ediyor. Gösteri ona sahip olduğunu ima ediyor Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu Kıpır kıpır hareketlerine ve sık sık savurmalarına katkıda bulunan Adderall kullanımına atıfta bulunarak.

Scott McCall'ın kız arkadaşı kim?

6. Sezonun ikinci yarısında Scott, uzun zamandır arkadaşıyla romantik bir ilişki geliştirdi ve doğdu. Werecoyote Malia Tate . Gelecekteki iki yıla bir flashforward olan dizinin sonu itibariyle, Scott ve Malia birbirlerinin romantik ortakları olarak kaldılar.

Lydia kiminle çıkıyor?

Memory Found'da Lydia, Stiles'ı bir arkadaştan daha fazlası olarak görmeye başladığı ve ona karşı romantik duygular geliştirmeye başladığı panik atak sırasında onu öptükten sonra itiraf etti. Riders on the Storm'da, Lydia ve Stiles ekrandaki ikinci öpücüğe katıldı.