Dmitry sholokhov şimdi ne yapıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Hannah Stehr
Puan: 4.7/5(13 oy)

Sholokhov'un sahip olduğu kendi giyim hattı .2019'da Metropolitan Moda Ödülleri'nde yılın moda tasarımcısı için tasarımcı Sue Wong ile bağ kurdu.

Project Runway'de Dimitri'ye ne oldu?

Sezon boyunca, şimdi New York'ta yaşayan Beyaz Rusya doğumlu profesyonel balo salonu dansçısı-tasarımcı, Project Runway'de yarışmak için yaptığı fedakarlığı paylaştı ve şunu ortaya koydu: kira sözleşmesini kaybetti ve işini bırakmak zorunda kaldı .

Fabio Costa şimdi ne yapıyor?

Fabio, Brezilya'daki Universidade FUMEC'de Moda Tasarımı Lisansını tamamladı. Bir hafta sonra kendi hayallerinin peşinde ve daha fazlası için susuzluk çekerek Brezilya'dan ayrıldı. 2006 yılında New York'a taşınarak eğitimine hem FIT hem de PRAT'ta devam etti. Bugün, Fabio devam ediyor moda için aynı coşkuyu ifade etmek .Project Runway'in en başarılı tasarımcısı kim?

Tarihteki her Project Runway kazananından, Dmitry Sholokhov sadece en kazanan kazanan olabilir. Orijinal sezonunu, Project Runway'in 10. sezonunu, Project Runway All Stars'ın dördüncü sezonunu kazandı ve All Stars'ın yedinci sezonunda da ikinci oldu.

Project Runway yarışmacıları atıldıklarında nereye giderler?

Tasarımcılar elendikten hemen sonra eve gidemezler. Tasarımcılar elenip gönderildikten sonra çalışma odasına Dokuzuncu sezon yarışmacısı Bert Keeter'e göre, alanlarını temizlemek için şovda gösterildiği gibi hemen eve gönderilmiyorlar - potansiyel olarak haftalarca 'tecrit ediliyorlar'.

Dmitry Sholokhov'un Project Runway All Stars Sezon 4'teki en iyi anları

28 ilgili soru bulundu

Michael Kors Project Runway'den Neden Ayrıldı?

New Yorklu diziden çekildi moda imparatorluğunun talepleri nedeniyle . Şovu 2009'dan 2017'ye kadar yayınlayan Lifetime'dan yapılan açıklamada, ağ, Michael'ın baş kreatif direktör rolüyle, markasının tam zamanlı bir jüri üyesi olarak hizmet edemeyecek kadar meşgul olduğunu doğruladı.

Project Runway 2020 İptal Edildi mi?

Project Runway, 19. sezonu için Bravo'ya geri dönecek, ancak tam zamanlı ev sahibi Karlie Kloss'u kaçıracak. ... Project Runway, koronavirüs pandemisinin başladığı 12 Mart 2020'de 18. sezonunu tamamladı.

Dizinin ikinci sezonu olacak mı?

2. Sezonun Kesilmesi bitirdi , ve şimdi kazanmak için yarışan bir sonraki tasarımcı turunu görme zamanı. ... İkinci sezon yeni bitti ve şimdi tüm gözler üçüncü sezonda.

Dmitry Project Runway'de hangi sezondu?

Dmitry Sholokhov, Sezon 10

Hem Project Runway sezon 10 hem de Project Runway: All Stars sezon 4'ü kazandıktan sonra mezun olduğu okula öğretmen olarak döndü. Ekim 2019'da L.A. Metropolitan Moda Ödülleri onu Yılın Moda Tasarımcısı seçti.


Heidi Klum ve Tim Gunn'ın yeni dizisi nedir?

Bekleyiş sona erdi! Kesimi Yapmak 16 Temmuz Cuma günü Amazon Prime'da deux sezonu için geri dönüyor. Bir sonraki küresel moda markasını bulmayı amaçlayan moda yarışması şovu, ev sahipleri ve yönetici yapımcılar Heidi Klum ve Tim Gunn'ı yeniden bir araya getiriyor ve yeni jüri üyeleri Winnie Harlow ve Jeremy Scott'ı ağırlıyor.

2020'de Proje Pisti olacak mı?

Project Runway 18. sezonunu tamamladı 12 Mart 2020'de, tıpkı koronavirüs pandemisi başladığı gibi. Serena Williams'ın konuk jüri olarak yer aldığı 18. Sezon finali, Geoffrey Mac'in ödülü alarak çekip gittiğini gördü. Uzun süredir devam eden rekabet serisi, Alfred Street Industries ve Spyglass Media Group tarafından üretiliyor.

Project Runway 8'i kim kazandı?

Tim Gunn, hevesli tasarımcılara çalışma odası danışmanı olarak geri döndü. Tasarımcı Gretchen Jones sezonun kazananı oldu. April Johnson, Michael Costello ve Mondo Guerra daha sonra 2012'de Project Runway: All Stars'da göründüler ve April 10., Michael 3. ve Mondo yarışmayı kazandı.

Project Runway yarışmacıları kıyafetlerini tutabiliyor mu?

Her bölüm, farklı bir temaya sahip bir tasarım uzmanları paneli tarafından değerlendirilir ve genellikle her hafta bir tasarımcı daha elenir. Sadece birkaç katılımcı kaldıktan sonra, New York Moda Haftası için moda koleksiyonlarını tamamlıyorlar , yargıçların sezonun kazananını seçtiği yer.


Tim Gunn ve Heidi Klum arkadaş mı?

Kalıcı bir dostluğu sürdürmek söz konusu olduğunda, Heidi Klum ve Tim Gunn, 'işe yaraması' konusunda gerçek modellerdir. .' Neredeyse yirmi yıl önce Project Runway setinde birbirleriyle gergin bir şekilde tanışmaktan, Emmy kazananları, moda ikonları ve kendi Amazon modalarının yıldızları olarak ezici başarılarını kutlamaya kadar...

Heidi Klum'un net değeri nedir?

Saygın bir gelir, ama Klum'unki gibi değil. Ne Klum ne de Seal'in lüks bir yaşam tarzına sahip olmadığı düşünülürse, süper modelin değerli olduğunu söylemek doğru olur. 50 milyon ile 70 milyon dolar arasında , Seal'in net değeri ise muhtemelen 10 milyon ila 15 milyon dolar civarında.

Kesimi Yapmak iptal mi edildi?

Bazı hayal kırıklığı yaratan haberlerle başlıyoruz. Gösteri yenilenmedi. Yine de, Amazon da diziyi iptal etmedi ! Moda serisi şu an için belirsizliğini koruyor.

2. Sezonun çekimleri nerede yapılıyordu?

Make The Cut 2. sezon nerede çekilecek? Tüm sezon çekilecek Kesin olarak Los Angeles, California veya Malibu . Yarışmacılar, çarpıcı ve lüks Calamigos Ranch'te tasarım yolculuklarını yaşayacaklar.