DHL e-ticaret kimdir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Pietro Kovacek
Puan: 5/5(37 oy)

DHL eCommerce Çözümleri sizin e-ticaret lojistik uzmanı , satıcıları dünya çapındaki alıcılara bağlar. Kurumsal müşteriler için standart yurt içi ve yurt dışı koli teslim alma, teslimat ve iade çözümleri sunuyoruz.

DHL e-Ticaret'i kim sunar?

DHL ortakları yerel posta hizmetleri ile (USPS gibi) yurtiçi nakliye hizmetleri sunmak. Amerika Birleşik Devletleri'nde USPS, son mil ve iade alımlarını gerçekleştirir ve DHL, paketlerin ilk alım ve tasnifini yönetir.

DHL ve DHL e-Ticaret arasındaki fark nedir?

DHL Express ve DHL eCommerce, aynı ana şirkete ait iki ayrı şirket : Deutsche Post DHL Grubu. DHL Express münhasıran uluslararası hizmetler sunarken, DHL eCommerce hem yurtiçi hem de uluslararası hizmetler sunmaktadır.DHL eCommerce Çin'den mi?

Bizim ağ, Çin'den her köşeye kadar kapsar Birleşik Devletler. ... Bu verimli çözümle, ABD'deki sınır ötesi e-işletmenizi büyütmek için fırsatları yakalayabilecek ve müşteri memnuniyetinizi aşabileceksiniz. DHL e-Ticaret – Mükemmellik. Basitçe teslim edildi.

DHL eCommerce Canada Post kullanıyor mu?

Gönderimi kim teslim edecek? ABD ve Kanada'daki posta sağlayıcılarıyla ortaklık yapıyoruz , sizin adınıza gönderileri teslim eden.

0'dan bir marka mı yaratıyorsunuz?! Yasal yükümlülükler

30 ilgili soru bulundu

DHL e-Ticaret neden bu kadar yavaş?

Tüccar veya çevrimiçi mağaza genellikle web sitesinde beklenen teslim süresi . 10 güne kadar gecikmeler maalesef örn. hava olayları, gümrük veya operasyonel birikimler. ... Gümrükleme işlem süreleri ülkeden ülkeye farklılık gösterir ve DHL'den etkilenmez.

DHL neden teslim edildi diyor?

İzleme web sitesinde güncellenen durum şu anlama gelir: sözde kargo teslim edildi , teslimat sürecinin başarıyla tamamlandığını gösterir. ... Lütfen belirtilen teslimat saatinde adresinizde bulunabilecek tüm kişilerle görüşün.

DHL Çin'den ne kadar hızlı gönderiyor?

Çin'den ABD'ye DHL tarafından yapılan uluslararası nakliye genellikle sadece 3-5 gün . Gönderinizin ağırlığına ve boyutuna ve gönderilen malların türüne bağlı olarak, DHL China veya DHL Hong Kong yoluyla gönderim yapmak daha ucuz olabilir.

DHL Çin'den Hindistan'a mı gönderiyor?

(Reuters) - Alman lojistik şirketi DHL Çarşamba günü yaptığı açıklamada, ülkeler arasındaki sınır gerilimlerinin gümrükleme gecikmelerine yol açmasının ardından Çin'den Hindistan'a ithalat sevkiyatlarını geçici olarak askıya aldığını söyledi. Bir diğer önde gelen yük taşıyıcısı FedEx Corp FDX.

DHL Express ne kadar hızlı?

DHL Express, en hızlı uluslararası teslimat hizmetlerimizden biridir ve teslimat süresi 1-6 iş günü en büyük destinasyonlar için.

DHL eCommerce kapınıza kadar teslim ediyor mu?

DHL'in Kesin Zamanlı Hizmeti - teklifler uluslararası kapıdan kapıya teslimat belirli bir zamana veya bir sonraki olası iş gününün sonuna kadar. DHL's Day Kesin Hizmetler - bu hizmetler, daha az acil ve daha ağır gönderiler için belirli sayıda iş günü içinde uluslararası kapıdan kapıya teslimat sunar.

DHL e-Ticaret ne kadar sürer?

DHL e-Ticaret Standart Gönderi

DHL eCommerce ile ülkenize ortalama geçiş süresi 4 ila 8 gün , artı ülkenizde ek işleme ve taşıma süresi. Standart kargo ile gönderilen siparişler genellikle yaklaşık 1 ila 3 hafta içinde ulaşır.

DHL eCommerce ne sağlar?

DHL e-Ticaret nedir? Doğrudan web sitelerinden teklif vermek için DHL eCommerce, ticari müşteriler için uluslararası ve yerel standart paket teslimatı . Basitçe söylemek gerekirse, DHL eCommerce hem yurtiçi hem de uluslararası nakliye gereksinimlerinizi karşılayabilir.

DHL eCommerce imza gerektiriyor mu?

DHL eCommerce Parsel Doğrudan teslimatta imza gerektirmez .

DHL eCommerce hafta sonları teslimat yapıyor mu?

DHL Hafta Sonu Hizmetleri

DHL pazartesiden cumartesiye teslim eder ve ayrıca paketleri kapınıza teslim etmek için doğru zaman dilimini sağlar. ... Hafta sonları teslimat seçeneğiyle, e-ticaret mağazaları acil durumlarda veya doğum günleri, Noel gibi durumlar gibi acil durumlarda teslimat sunabilir.

ABD'de DHL paketlerini kim teslim ediyor?

2003'ten bu yana Posta Servisi, Parsel Seçme hizmeti aracılığıyla ülke çapında 20.000'den fazla Posta Kodunda DHL için son mil teslimatı sağladı. Bu genişleme yapar USPS Ülkedeki 46.000 Posta Kodunun 3.600'ü için Öncelikli Posta ve Parsel Seçimi hizmetini kullanarak DHL'e özel teslimat hizmeti sağlayıcısı.

DHL iyi bir nakliye şirketi midir?

Süre DHL, uluslararası nakliye için mükemmel bir seçimdir , ABD içinde nakliye için uygun bir seçenek değildir. ... DHL'in tüm yurt içi ve yurt dışı hizmetleri her yerde mevcut değildir. Taşıyıcı, kendi adına hizmet arızaları için geri ödeme sağlar.

DHL neden pahalı?

DHL kargo ücreti aşağıdakilerden etkilenebilir: ek ücretler özel teslimat hizmetleri için. DHL bunu, yararlanılan ek ücretlerin tüm müşteriler için eşit olmasını sağlarken yapar. Bazı ek ücretler şunları içerir: Yakıt ek ücretleri: gönderilerdeki ağırlık ücretlerini ve diğer nakliye ek ücretlerini etkiler.

Hindistan'da Çin'den nakliyeye izin veriliyor mu?

Normalde, bir uçak Çin'den Hindistan'a kapıdan kapıya 12 saatten daha kısa sürede uçacak. A düzenli hava taşımacılığı, eşyalarınızı teslim etmenize izin verecektir , Çin'deki tedarikçinizden Hindistan'daki adresinize bir hafta içinde. Bir kurye hava taşımacılığı (ekspres), bunu 4 günden daha kısa sürede yapmamızı sağlar.

Uluslararası gönderi yapmanın en ucuz yolu nedir?

Sonuç olarak, en ucuz uluslararası nakliye seçenekleri şunlardır: USPS çünkü UPS ve FedEx'ten çok daha ucuz uluslararası nakliye oranları sunuyorlar. Bir işletme hesabı olmadan uluslararası gönderi yapmak için UPS ve FedEx'i kullanmak, USPS'den neredeyse 3 kat daha yüksek oranlarla gerçekten maliyetli olabilir.

Çin'den ABD'ye en hızlı nakliye nedir?

Ekspres kargo 1-5 gün süren en hızlı seçenektir. Hava taşımacılığı 2-15 gün arasında, deniz taşımacılığı ise 15-25+ gün arasında sürer. Genel bir kural olarak, aşağıda, Çin'den ABD'ye çeşitli ulaşım biçimleriyle kargo göndermenin tipik gün sayısı verilmiştir.

DHL teslimatın fotoğraflarını çekiyor mu?

DHL elektronik teslimat belgesi, teslimat ayrıntılarını ve alıcının imzasının bir görüntüsü , dijital olarak yakalandığında - genellikle teslimattan sonraki bir saat içinde. Müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yok; artık teslimat kanıtı belgelerinizi görüntüleyebilir, indirebilir, yazdırabilir veya e-postayla gönderebilirsiniz.

Paketim teslim edildi diyor ancak DHL elime ulaşmadıysa ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin

Paketiniz beklediğiniz zamanda ulaşmadığında hemen endişelenmeye başlamayın. Gönderiniz gecikebilir, bu nedenle önce takip aracımızı kontrol etmeniz yeterlidir. Teslimat durumu hakkında hala net değilseniz, bizimle iletişime geçin.

DHL teslimatımı kaçırırsam ne olur?

DHL web sitesi aracılığıyla yeniden teslimatı buradan ayarlayabilirsiniz. . ... Gönderim e-postanızdaki takip numarasına ihtiyacınız olacak. Yeniden teslimat ayarlamazsanız, DHL bir sonraki iş gününde tekrar teslimatı deneyecektir.