Rev Temi'ye başladı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jed Ullrich I
Puan: 4.6/5(28 oy)

başladık 2011 insan transkripsiyon hizmetleri sağlayan Rev.com ile. ... 2017'de, otomatik bir konuşmadan metne transkripsiyon ve düzenleme hizmeti olan Temi'yi başlattık. Temi şimdiden 20 milyon dakikalık içeriğin deşifresini yaptı ve Wirecutter tarafından en iyi transkripsiyon hizmeti seçildi.

Temi, Rev'e mi ait?

Ucuz, hızlı ve nispeten doğru bir hizmet arıyorsanız Temi en iyi seçeneğinizdir. Şirket hakkında: Temi aslında Rev'e bağlı , bu da onların kullanıcı arayüzü ve transkripsiyon düzenleyicisinin neden aynı olduğunu açıklar.

rev com'u kim başlattı?

Jason Chicola - Kurucu, CEO - Rev.com | LinkedIn.Rev nasıl başladı?

Chicola, Rev.com fikrinin tanınmış bir serbest çalışan pazarı olan oDesk'teki zamanından ilham aldı . Siteyi, yine oDesk'in kurucu ortağı Josh Breinlinger ile kurdu, ancak artık Rev.com'da günlük olarak yer almıyor. (Şu anda Sigma West'te bir girişim ortağıdır, ancak yine de Rev.com'un yönetim kurulunda yer almaktadır.)

Jason Chicola, Rev'den önce nerede çalışıyordu?

Jason Chicola, şirketin kurucusu ve CEO'sudur. rev.com , AI tarafından desteklenen ev işlerinden harika işler yaratma misyonuyla yönlendirilen bir sesten metne pazar yeri. Rev'e başlamadan önce Jason, en büyük çevrimiçi işgücü piyasası olan Upwork'ün (Nasdaq: UPWK) 3. çalışanıydı.

40 Yazarın Yazdığı Papaz Adeboye'nin Anlatılmamış Hikayesi Üzerine Kitap Pt.3 |Metrofile|

23 ilgili soru bulundu

Rev için çalışmak buna değer mi?

Rev, ortalama bir insansanız, deşifre etmenin sizi üzerinde çalışmanız gereken sesin süresinden en az dört kat daha uzun süreceğini bile açıklıyor. ... Rev.com bir yasal şirket ve bu bir aldatmaca değil, ancak bunun bir aldatmaca olduğuna inanan çoğu insan şirketle korkunç deneyimler yaşadı.

Rev'in size geri dönmesi ne kadar sürer?

normalde alır geri duymak için yaklaşık bir haftadan az , yani ilk transkripsiyon işiniz için başvurunuzu yaptıktan sonraki iki haftadan kısa bir süre içinde ödeme alabilirsiniz. Burada bir Rev transkripsiyonist olarak ne kadar kazanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rev'de ne kadar kazanabilirsiniz?

Rev ne kadar ödüyor? Rev'e göre, serbest çalışanların kazanma potansiyeli var aylık 30 ile 750 dolar arasında . Tecrübelerime göre, haftada yaklaşık 15 saat çalışarak ayda ortalama 400 dolar kazanmak tamamen mümkün.

Rev com'un kaç çalışanı var?

Rev.com'un sahip olduğu 3778 Çalışan .


Rev'den nasıl ödeme alıyorsunuz?

Kazançlarınızın kayıtlarına ve vergi bilgilerine Rev web sitesinden erişilebilir. her şey bitti paypal , yani bir paypal hesabınızın olması gerekir. Bir PayPal hesabı aracılığıyla önceki haftanın çalışmaları için her Pazartesi size ödeme yapılır. Ödeme kaydı vermiyorlar.

Rev transkriptörleri NE KADAR kazanıyor?

Ortalama Rev transkripsiyonist 15 işi tamamlar ve kazanır ayda yaklaşık 156 dolar , ve bu rakam yeni başlayanları içerir. Ek gelir elde etmenizi sağlayan bir serbest çalışma fırsatı arıyorsanız, çevrimiçi transkripsiyon yapmak iyi bir seçim olabilir.

Temi transkripsiyon nedir?

Temi.com sesi ve videoyu dakikalar içinde metne dönüştürmek için gelişmiş konuşma tanıma kullanan otomatik bir transkripsiyon hizmeti . Temi ayrıca transkriptinizi %100 doğrulukla cilalayabilmeniz ve çeşitli formatlarda indirebilmeniz için etkileşimli bir düzenleyici de sağlar. Temi, daha sonra ses dakikası başına 10 sent denemek için ücretsizdir.

Rev COM nerede bulunur?

Rev, merkezli bir girişimdir. San Francisco ve Austin serbest çalışma için teknolojik olarak en gelişmiş platformu oluşturmak. Dünya çapında milyonlarca insan için iş fırsatları yaratmada bize katılacak hevesli ve yetenekli insanlar arıyoruz.


Temi güvenli mi?

Evet , Temi verilerinizin güvenliğini çok ciddiye alır. Dosyaları Temi'ye yüklediğinizde, güvenli bir şekilde depolanır ve mevcut en yüksek güvenlik seviyesi olan TLS 1.2 şifrelemesi kullanılarak iletilir. ... Diğer Temi kullanıcıları, Temi transkriptlerinizin bağlantılarını paylaşmadığınız sürece dosyalarınızı göremez.

Otter AI'dan daha iyi olan nedir?

Otter.ai için En İyi 10 Alternatif ve Rakip

 • Açıklama (256)4,5 üzerinden 4,6.
 • Microsoft OneNote. (1,697)4,5 / 5
 • Evernote. (1.916)4,5 üzerinden 4,4.
 • Microsoft Ekipleri. (11,364)4,3 5 üzerinden.
 • Gevşek. (28.710)4,5 üzerinden 4,5.
 • Google Çalışma Alanı. (39,507)4,5 üzerinden 4,6.
 • pazartesi.com. (3,053)4,7 5 üzerinden
 • gevezelik. (822)4,1 5 üzerinden

Transkripsiyon için en iyi yazılım nedir?

En İyi Transkripsiyon Yazılımı Nedir?

 • Rev.com.tr
 • Uyarlamak.
 • Üçlü.
 • Açıklama
 • Ekspres Yazıcı.
 • Inqscribe.
 • Su samuru.
 • sonik.

Serbest çalışan bir Captioner nedir?

Altyazı oluşturma, video sesinden metne dayalı kapalı açıklamalı alt yazıların oluşturulmasıdır. Altyazı yazarları diyaloğu yazmaya ek olarak şunları da tanımlar: ses efektleri ve müzik ipuçları izleyicilerin neler olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için. ... Rev'de serbest çalışan bir altyazı yazarı olarak, altyazı eklenmesi gereken müşteri videolarının listesine erişebileceksiniz.


Rev halka açık mı?

REV Grubu, bir 27 Ocak 2017'de halka açık şirket ve 2017 yılında New York Menkul Kıymetler Borsası'na kote oldu.

Yabancı dil etiketi nedir?

Giriiş. Öncelikle etiketleri tanımlayalım. İki tür etiket vardır: Sesi çıkaramadığınız, emin olmadığınız veya tahmin yürüttüğünüz ya da yabancı bir dilde olan sözcüklerin yerini alan Konuşma Etiketleri ve belirli bir sesi veya sessizliği notaya alan Konuşmasız Etiketler.

Neden Rev'den reddedildim?

Dedi ki: Bu gibi bir dizi faktöre bağlı olabilir ses, içerik, yabancı dil veya eksik bölümlerin zorluğu . Transkripsiyonu tamamlamak için birden fazla Transkripsiyoncu girişiminde bulunduk, ancak tüm çabalarına rağmen sizin için doğru bir Transkripsiyon tamamlayamıyoruz.

Hangisi daha iyi Scribie veya Rev?

esasen yazar çok daha yavaş bir geri dönüş süresine sahiptir ve hızlı bir geri dönüş için Rev'den daha fazla ücret alır. Ayrıca düşük ses kalitesi, kelimesi kelimesine transkripsiyonlar, aksanlar için daha fazla ücret alırlar ve Uber tarzı dalgalanma fiyatlarına sahiptirler.


20 dakikalık sesin yazıya dökülmesi ne kadar sürer?

Profesyonel bir profesyonel transkripsiyon uzmanı olarak deneyimlerime göre, yavaş, net hoparlörlerle net bir şekilde kaydedilmiş ses, 3:1 veya 2:1 veya hatta daha düşük bir oranda kopyalanabilir – işte bu bir saat 20 veya 30 dakikalık bir dosya için transkripsiyon süresi.

Rev'e güvenilebilir mi?

Rev'in sesli transkripsiyon ve video altyazı hizmetleri, dünya çapında 170.000'den fazla müşteri . %99 doğruluğumuz %100 garantilidir.

Rev'den gerçekten para kazanabilir misin?

Etraflı, Rev'de serbest çalışan bir transkripsiyonist veya altyazı yazarı olarak çalışarak ek gelir elde etmek kesinlikle mümkündür. , özellikle hızlı ve doğru bir daktilo iseniz. Geleneksel bir yarı zamanlı işle karşılaştırıldığında, başlangıçta saat başına kadar kazanamayabilirsiniz.

Rev için vergi ödemek zorunda mısın?

Tüm transkripsiyon uzmanlarımız, altyazı yazarlarımız ve çevirmenlerimiz bağımsız yüklenicilerdir ve bu nedenle Rev, kazançlarınızdan vergi kesintisi yapmaz . ... Geçen yıl 600 dolardan fazla kazanmış olsanız bile, ihtiyaç duyduğunuz tüm vergi bilgilerinin veya evrakların doğrudan PayPal tarafından sağlanması gerekir.