Depolama avcıları sahte mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ruth Johnston Doktora
Puan: 4.6/5(8 oy)

Brandon ve Lori Bernier, Digital Spy ile şovdaki yaşam hakkında konuşuyor. Sohbetimiz sırasında Jesse, avcı arkadaşları Brandon ve Lori Bernier'e atıfta bulunarak 'B kelimesinden' asla bahsetmememiz konusunda bizi uyardı ve ekrandaki rekabetlerinin çok gerçek olduğunu gösterdi. ...

Storage Hunter komut dosyası mı oluşturuldu?

Yıldız David Hester'a göre, A&E'nin en çok oy alan program sahte . Dizinin bir bölümünü hiç görmediyseniz, gösteri, umarız, kâr için satmaya değer bir şey bulmak için ücretsiz depolama birimlerine teklif veren bir grup profesyonel alıcıyı takip eder.

Sean Kelly gerçek bir müzayedeci mi?

Arka fon. Sean Kelly Almanya'da büyüdü. Okuldan ayrıldıktan sonra, orduya katılmadan önce bir mağaza dedektifi olarak çalıştı, Alman tercüman oldu ve ardından Irak'ta görev yaptı. Daha sonra olarak çalıştı müzayedeci , ve geceleri rekabet eden komedi kulüpleri.Depolama Savaşları'ndaki kavga gerçek miydi?

Dava, 'Depolama Savaşları' hakkında başka iddialarda bulunmaya devam etti. Duruma göre mülakatlar ve müzayedeler de sahneleniyor. ... Dava boyunca, Hester'ın 'bu maskaralığa katılmaktan rahatsız olduğu' açıkça ortaya çıktı.

Brandon ve Lori'nin değeri ne kadar?

Brandon ve Lori Bernier net değeri: Brandon ve Lori Bernier net değeri olan depolama müzayede girişimcileridir. 1 milyon dolar .

DEPOLAMA MÜZAYEDESİ ALDATMACA MARUZ KALMA!!!! DEPOLAMA AVCILARI

18 ilgili soru bulundu

Depolama Savaşlarında en zengin kim?

Depolama Savaşları net değer attı

  1. Thom Biraları - 25 milyon dolar. Storage Wars oyuncuları ve FreemantleMedia North America Thom Beers'ın CEO'su. ...
  2. Justin Bryant - 12 milyon dolar. ...
  3. Barry Weiss - 10 milyon dolar. ...
  4. Nabila Haniss - 10 milyon dolar. ...
  5. Laura Dotson - 4,5 milyon dolar. ...
  6. Darrell Sheets - 4 milyon dolar. ...
  7. Dan Dotson - 4,5 milyon dolar. ...
  8. Dave Hester - 4 milyon dolar.

Brandon ve Lori evli mi?

öyle yaptım ve 17 yıldır evliyiz ve biz bunu bir süredir yapıyoruz.' 'Bunu yaptıktan ve bu kadar uzun süre işimizde kaldıktan sonra, 20 yıl sonra Brandon ve 17 yıl sonra ben, o kadar çok farklı şeyle karşılaştık ki, artık birçok parça bilgisine sahibiz.

Brandi ve Jarrod neden ayrıldı?

Dikkat çekici bir şekilde, bir toksik ilişki çünkü onların tarihi. Örneğin Jarrod, Brandi'nin onları almasını engellemek için bile istemediği birimlerde daha fazla teklif vereceğini açıkça belirtti. Anlaşılan Brandi Passante ve Jarrod Schulz yıllar önce ayrılmışlar.

Jarrod ve Brandi hala birlikteler mi?

Jarrod ve Brandi'nin 13. Sezon galasında paylaştığı gibi, ancak, artık birlikte değiller . Jarrod ve Brandi, 2018'de yollarını ayırdıkları için iki yıldan fazla bir süre ayrılıklarını bir sır olarak saklamayı seçtiler. Hiç evlenmemelerine rağmen iki çocukları var: Payton ve Cameron.


Depolama Savaşlarında kim öldü?

11 Şubat 2013'te, Mark Balelo Kaliforniya'da arabasında ölü bulundu. İşadamı ve eski 'Storage Wars' oyuncu kadrosu, kişisel yaşamında verdiği savaşlar hakkında sık sık konuşmuştu.

Sean Kelly'ye ne oldu?

Kelly'nin kaza haberi geçtiğimiz haftalarda bisiklet camiasında yayıldı ve bugün sosyal medyaya giderek iyileştiğini doğruladı. ... Dağ bisikletiyle kaza yaptığım için önümüzdeki birkaç hafta bisiklete binmekten çok yürüyüş yapacağım. Köprücük kemiği kırıldı ve birkaç kaburga kırıldı .

Storage Wars'da kim estetik yaptırdı?

3. Yapımcılar sordu Brandi estetik ameliyat olmak. Bildirildiğine göre, üreticiler Brandi'den estetik ameliyat olmasını istedi. Görünüşe göre reytingleri yükseltmek istiyorlardı.

Depolama Savaşlarından Barry hala hayatta mı?

Barry Weiss öldü mü? Hayır , Barry'nin ölümü, depolama tesisi müzayede bloğunu terk etmesinin nedeni değil. Aslında Barry, asıl işi olan 'profesyonel tembellik'e geri dönmek istediği için ayrıldı. (Bize tipik Barry gibi geliyor.) Depolama Savaşları'ndaki zamanı hakkında bir röportajda 'Çok eğlendim' dedi.


Brandi ve kocasına Depolama Savaşları'nda ne oldu?

Storage Wars'ın 13. sezonunun Nisan 2021'de dönüşünde izleyiciler şunu öğrendi: Jarrod ve Brandi ayrıldı . Gösterinin ilk bölümünde Brandi, kendisinin ve Jarrod'un Kasım 2018'de ayrıldığını duyurdu.

İyi Cadı'daki Tara'nın yerini neden aldılar?

Ashley Leggat, televizyon dizisindeki rollerini yeniden üstlenen birkaç oyuncudan biri. 2. sezonda Leggat'ın yerine Rebecca Dalton, program çakışmaları nedeniyle .

İyi Cadı'da Lori ve Brandon'a ne oldu?

bu ikisi artık dizide değildi ve hikayeleri kayboldu. Tara'nın okula dönmesi mantıklı olurdu çünkü Brandon'ın Middleton'da daha geniş bir hikayesi vardı, ancak Brandon'ın neden The Good Witch'ten ayrıldığı düşüncesi asla cevaplanmayan bir soruydu.

Brandon'ın Depolama Savaşlarında Değeri Ne Kadar?

Brandon Sheets net değeri: Brandon Sheets, net değeri olan Amerikalı bir profesyonel alıcı ve gerçeklik televizyon kişiliğidir. 400 bin dolar .


Barry Weiss zengin mi?

Barry Weiss Net Değeri: Barry Weiss, bir Amerikan gerçeklik televizyon yıldızı ve profesyonel bir hazine avcısıdır. net değeri 10 milyon dolar . Gösteride Barry, değerli antikalardan oluşan geniş koleksiyonu sayesinde 'Koleksiyoncu' olarak biliniyordu. ...

Dave, Storage Wars'tan neden ayrıldı?

Dave Hester yasal nedenlerle kovuldu

Ölümcül 'Depolama Savaşları' hayranları için Sezon 4'te garip bir şey fark edebilirsiniz: İçinde Dave Hester yoktu. O yüzden o ve A&E yasal bir savaşın ortasındaydı , ağın Dave'i bir sezon kovmasına neden oldu.

Storage Wars'daki Rene hala evli mi?

'Depolama Savaşları'ndan Rene ve Casey boşandı mı? Bunu keşfetmekten heyecan duyduk ikili hala evli ve TV'den YouTube'a başarıyla geçiş yaptı. Kanalları - adını çiftin Poway, California'sından alıyor.

Sean Kelly hiç yeşil mayoyu kazandı mı?

Kelly, 1980'de Vuelta'daki Grand Tour'da ilk puan sınıflandırmasını altı etapta zafer ilan ettiğinde kazandı. Dört yeşil Tour formasından ilkini kazandı. 1982 , o yarışın 12. etabını kazandığında ve şimdi feshedilmiş olan ara sprint formasını da kazandığında.


Depolama Avcıları İptal Edildi mi?

ABD'de bir reyting başarısı olmasına rağmen, Storage Hunters 2013'te iptal edildi .

Sean Kelly, Paris Roubaix'i kaç kez kazandı?

Bu yarışlar için yaptığı palmares kendileri için konuşuyor: Lombardiya Turu'nun galibi üç kere ; Milan–San Remo, Paris–Roubaix ve Liège–Bastogne–Liège iki kez; ve bir kez Gent-Wevelgem ve Flanders Turu. 1983'te Kelly, İsviçre'nin Altenrhein kentinde düzenlenen Dünya Şampiyonasını kazanma şansının açık ara favorisiydi.