Subnautica bir kraterde mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bret Green
Puan: 4.4/5(35 oy)

Subnautica, Krater'in içinde geçiyor Yaklaşık iki kilometre çapında, devasa, hareketsiz, sudaki bir yanardağ. Boşluk olarak da bilinen Krater Kenarı, bu krateri çevreleyen alandır. Kaynak ve aşırı tehlike içermeyen bölge, oyunun haritası için bir sınır görevi görür.

Subnautica neden bir kraterde?

Alan devasa bir kraterdir, uzun süredir uykuda olan denizaltı yanardağı yüksekliği yaklaşık üç kilometredir ve çapı 3,3 ila 4,3 kilometre arasında değişmektedir. Volkan hareketsiz hale geldikten sonra krater tortularla doldu ve bir zamanlar uçucu olan yanardağ, çeşitli ve gelişen bir ekosistemin merkezi haline geldi.

Subnautica'daki krater nerede?

Onu bulmanın bir yolu bulmaktır kuzeybatıda Dunes ve Mantar Ormanı sınırı . Bu iki biyom arasındaki sınırı bulduğunuzda, haritanın kenarındaki Boşluk'a gidin. Artık Dunes, Mushroom Forest ve Void arasındaki sınırdasınız.Subnautica bir kraterde sıfırın altında mı?

Tip. Bu makale Sıfırın Altındaki Krater hakkındadır. ... Krater, Subnautica'nın ana hikayesinin geçtiği tropikal bölgedir. Krater ve Sıfır Sektörü, Planet 4546B'de bilinen iki büyük ekosistem merkezidir.

Boşluğun alt Subnautica'sı var mı?

boşluğun dibi yok , eğer yeterince uzağa gidersen. Harita sonsuz bir şekilde aşağı/uzaklaşır ve hile yapmadığınız sürece oraya inmeye çalıştığınız herhangi bir araç eninde sonunda ezilecektir.

Subnautica-Krater Kenarını Keşfetmek

24 ilgili soru bulundu

Boşluk Subnautica ne kadar derin?

Krater Kenarı, herhangi bir flora, mercan ve mikroskobik olmayan fauna türünden hiçbiri olmayan büyük bir açık okyanustur: oyuncu biyoma girdiğinde ortaya çıkan üç yetişkin Ghost Leviathan. Oynanabilir alanın, Krater'in kenarları, aşağı doğru bir derinliğe kadar uzanır. 1120 metre .

Subnautica öldü mü?

Yani oyun ölmedi , hala ana menüde belirtilenler gibi önemli olmayan güncellemeler var.

Subnautica'daki en güçlü yaratık nedir?

Subnautica: En Korkunç 10 Yaratık, Sıralama

 1. 1 Orakçı Leviathan. Reaper'ın tek varlığı bu oyunu adeta bir korku oyunu yapıyor.
 2. 2 Deniz Ejderhası Leviathan. Deniz Ejderhası Leviathan, tüm oyundaki en büyük yırtıcıdır. ...
 3. 3 Hayalet Leviathan. ...
 4. 4 Yönetici Olun. ...
 5. 5 Yengeç kalamar. ...
 6. 6 Kum Köpekbalığı. ...
 7. 7 Çözgü. ...
 8. 8 Kanama. ...

Subnautica'da sıfırın altındaki en derin derinlik nedir?

Under Zero'daki derin deniz veya ölü bölge, aşırı derecede aşağıdadır. İniş yapmak için oyuncuların bir dakika kadar sürecek. En derin noktalarda oyuncular seyahat edebilir deniz seviyesinin 1.000 metre altında .


Subnautica'daki en büyük hayvan nedir?

Deniz Ejderhası Leviathan devasa bir leviathan sınıfı fauna türüdür. Subnautica'nın en büyük saldırgan yaratığıdır. Haritada toplam üç Deniz Ejderhası Leviathan var: ikisi Etkin Olmayan Lav Bölgesi'nde ve biri Lav Gölleri'nde.

Subnautica bir korku oyunu mu?

Subnautica ürkütücü ama korku oyunu olarak pazarlanmıyor . ... Ortamlarından gerilime yaklaşımına kadar, Subnautica'nın oynaması en korkutucu oyunlardan biri olmasının nedeni budur.

Subnautica haritası sonsuz mu?

Harita Ölü Bölge'de sona eriyor (Lifepod 5'ten yaklaşık 1500 metre uzakta), ancak yeterince uzağa gitmeyi başarırsanız, deniz tabanının olmadığı ancak Ghost Leviathan'ların olmayacağı ölü bölgeden kaçabilirsiniz. Ancak yeterince uzağa gitmeyi başarırsanız, sonunda güvenli sığlıklara ışınlanacaksınız.

Subnautica'daki en derin yer neresidir?

Subnautica'da oyuncunun ulaşabileceği maksimum derinlik 8.192 metredir. Krater Kenarındaki düşüşten aşağı : bunu geçmek, oyuncuyu ve içinde bulunduğu herhangi bir aracı hemen Lifepod 5'e çarpacaktır.


Subnautica'da çok ileri giderseniz ne olur?

Tamam, yani haritanın dışına çıkarsanız, bilmek istiyorsanız olan budur. Sonunda, ekolojik bir 'Ölü Bölge'ye gireceksiniz , ve Ghost Leviathans siz ölene kadar sayılarla ortaya çıkacak. Kişisel asistanınız ekolojik bir ölü bölgeye ulaştığınızı söyleyecektir.

Subnautica çok oyunculu bir oyun mu?

GÜNCELLEME (5 Eylül 2016): Subnautica yalnızca tek oyunculu bir oyun olacak ve çok oyunculu almayacak .

Sea Treader'ın yolu ne kadar derin?

Deniz Yıldızı Leviathan'ı bulmanın bir yolu, -1467, 0, -707'ye ulaşana kadar Pusula'yı kullanarak Lifepod 5'ten güneybatıya doğru yüzmektir. O zaman, aşağı inmelisin yaklaşık 290 metre ve bir paket Sea Treader Leviathans bulmalısın.

Subnautica 3 olacak mı?

Devam filmi Subnautica'yı tam bir franchise haline getirirken, hayranlar üçüncü bir oyun alıp alamayacağımızı merak ediyor. Under Zero'nun yönetmeni David Kalina'ya göre, cevap şu: evet … sonunda.


Subnautica Under Zero, Subnautica'dan daha mı derin?

Daha derine inmek

Subnautica'da: Sıfırın altında oyun düzeyinde orijinal Subnautica'dan çok farklı değil, anlatıya yaklaşımı ileriye doğru büyük bir sıçrama. İlk oyun, uzak bir gezegene zorunlu iniş yapan ve kaçmaya çalışan bir kaşif hakkında gerçek bir hayatta kalma hikayesiydi.

Subnautica Under Zero'nun bir sonu var mı?

Subnautica: Under Zero nihayet bitti . Hikaye tamamlandığından, iki yıllık kademeli güncellemeler ve değişikliklerden sonra, oyunu bitiren birçok kişi şimdi bir sonraki Subnautica oyununu düşünüyor. Hatta yapımlarda bir Subnautica 3 varsa... Under Zero'nun sonu hayal gücüne çok şey bıraktı.

Subnautica'daki en nadir yaratık nedir?

Subnautica'daki En Nadir 7 Yaratık

 • 7 Blighter.
 • 6 Yengeç yılanı.
 • 5 Crashfish.
 • 4 Kızıl Işın.
 • 3 Jellyray.
 • 2 Şamandıra.
 • 1 Deniz Ejderhası Leviathan.

Warpers Cyclops'a zarar verebilir mi?

Bu, oyuncuyu o aracın içinde geçirmeyecekleri saldırılara karşı oldukça savunmasız bırakır. Yine de, Warper, oyuncuyu bir Cyclops'tan çözemez .


Subnautica'nın atlama korkuları var mı?

Açık deniz korkunuz varsa, Subnautica oldukça ürkütücü bir deneyim olacaktır - bir nevi bu duygudan yararlanır. Ve süre gerçek atlamalar yok , doğal olarak oluşturduğu tüm beklenti, hafif derecede şaşırtıcı herhangi bir olayı bir atlama gibi hissettirebilir.

Subnautica'yı yendikten sonra ne olacak?

Temel olarak, ne zaman hikayeyi bitirdiniz ve oyun sonu kredilerini gördünüz sonra oyun biter ve o noktadan sonra devam edemezsiniz. Ancak, oyunu bitirmeden önceki son kayıtlı oyunu yeniden yükleyebilir ve hikayeyi bitirmeden o kayıtlı oyunda oynamaya devam edebilirsiniz.

Subnautica'yı yenmek kaç saat sürer?

Oyunun ana hikayesi sadece yaklaşık 28 saat . Bir oyuncu oyunu hızlı ileri sararsa ve hikayede daha da erken tamamlanabilir. Subnautica'nın ana hikayesini ve tüm yan görevleri de içeren ekstraları ne kadar sürede tamamladığınızın cevabı ise yaklaşık 44 saat.