Deftones adını nereden aldı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Juanita Durgan
Puan: 4.3/5(23 oy)

Carpenter grubun adını yarattı (LL Cool J ve Public Enemy gibi sanatçılar tarafından kullanılan) hip hop argo terimi 'def'i birleştirerek '-tones' son eki ile (1950'lerde Dick Dale and the Del-Tones, The Quin-Tones, The Delltones, The Monotones, The Cleftones ve The Harptones gibi gruplar arasında popülerdi).

Chino Moreno Meksikalı mı?

Moreno, California, Sacramento'da doğdu. Meksikalı bir baba ; annesi kısmen İrlandalı, kısmen Meksikalı, kısmen Kızılderili ve kısmen Çinli; ikincisi, İspanyolca'da 'Çince' anlamına gelen İspanyol takma adının kökeni olan Chino'dur. 5 çocuğun 3.süydü.

Deftones bir gotik mi?

Bazı gruplar çok fazla siyah giydikleri için gotik olarak etiketlenirler, ancak Deftones gerçekten gotik –Ne zaman hücrenin diğer ucunda rahatsız edici bir sessizlik olduğunda Fauste'yi yeniden yazarlar (Kızlar Telefonda Erkek Çocuklar).Neden Kürk Çevresi deniyor?

Chino Moreno, Around the Fur albümünün adını kabul etti. 'cinsel' geliyor .' 1997'de Hollanda televizyonuna verdiği bir röportajda söylediği gibi, 'İnsanlar bana bu konuda çok şey soruyorlar, özellikle de albüm kapağıyla.' Ama, diye devam etti, cümlenin gerçek anlamı seksten çok seslerle ilgiliydi.

Chino Moreno nerede büyüdü?

Büyüdü Oak Park alanı 1988'de Deftones'u kurduğu Abe Cunningham ve Stephen Carpenter ile tanıştığı McClatchy Lisesi'ne gitti.

Deftones'u Anlamak

15 ilgili soru bulundu

Deftones hangi ilaçları yaptı?

Ondan önce gerçekten hiçbir şey yapmadık - ot bile içmedim. Ama kullanmaya başladık kokain , Hayatı yarın yokmuş gibi yaşadık, kendimize sattık, bir grupta böyle yaparsın. Geriye dönüp baktığımda, yaptığım için tamamen üzgün değilim - bu seni olduğun kişi yapıyor.

Kürkün Etrafındaki kız kim?

Kapakta görünen kadın Washington Eyaleti'nde ikamet eden Lisa M. Hughes , Stephen Carpenter'ın bir arkadaşı. Hughes, albümün 2017'deki 20. yıldönümünde ilk kez kapak hakkında halka açık bir şekilde konuştu.

Deftones adını nasıl aldı?

Carpenter grubun adını yarattı (LL Cool J ve Public Enemy gibi sanatçılar tarafından kullanılan) hip hop argo terimi 'def'i birleştirerek '-tones' son eki ile (1950'lerde Dick Dale and the Del-Tones, The Quin-Tones, The Delltones, The Monotones, The Cleftones ve The Harptones gibi gruplar arasında popülerdi).

Hangi gruplar Gotik olarak kabul edilir?

Goth Grupları: Tüm Zamanların En İyi Gotik Grupları

  • Bauhaus. Türler: Gothic Rock, Post-Punk. ...
  • Kür. Türler: Gothic Rock, Post-Punk, Alternatif Rock, Yeni Dalga. ...
  • Merhamet Kızkardeşleri. Türler: Gothic Rock, Post-Punk, New Wave. ...
  • Siouxsie ve Banshees. ...
  • O Negatif yazın. ...
  • Joy Bölümü. ...
  • Nefilim Tarlaları. ...
  • Uzaylı Seks Arkadaşı.


O tipi negatif gotik mi?

Tip O Negatif bir amerikalı gotik metal grubu 1989 yılında Brooklyn, New York'ta Peter Steele (baş vokal, bas), Kenny Hickey (gitar, yardımcı vokal), Josh Silver (klavye, geri vokal) ve Sal Abruscato (bateri, perküsyon) tarafından kuruldu. daha sonra Johnny Kelly tarafından değiştirildi.

Chino Moreno siyah mı?

Moreno, beş çocuğun ikincisi olarak Sacramento, California'da doğdu. Onun annesi Meksika ve Çin kökenli ve babası Meksikalı.

Deftones kürk albüm kapağını nasıl buldu?

1992 albümünün kapağındaki aslında Davulcu Glenn Graham'ın çekildiğinde 10 yaşında olan kız kardeşi Georgia'nın bir resmi Entertainment Weekly'ye göre. Müzik videosu için grup, ona benzeyen bir kız aradı ve bu, Heather DeLoach adında genç bir aktrisdi.

Kürkün etrafında hangi ayar var?

Steph kullanılmış Bırak d# Hemen hemen tüm Around The Fur için. White Pony ile grup, Drop C akortunu da denemeye başladı. Bundan sonra, Steph'in gitarına daha fazla tel eklendi ve akortlar tekrar değişti, Drop A akordu ile dibe vurdu.


Çikolata ve peynirin kapağındaki manken kim?

ashley vahşi – Çikolata ve Peynir, Ween (1994)

2002'de Ashley'nin Çikolata ve Peynir resmi Playboy'un Tüm Zamanların En Seksi Albüm Kapakları anketinde birinci oldu, yani belirtildiği gibi, başlık için bir grup gerçek Oyun Arkadaşını geride bıraktı.

Godsmack albüm kapağındaki kız kim?

Godsmack albüm kapağındaki kızı hatırlıyor musun? Onun adı Toni Tiller ve 20 yıl sonra böyle görünüyor.

Deftones Adrenalin albümünün kapağında ne var?

Deftones'un ilk albümü olan Adrenaline'deki nesne göründüğü gibi bir çocuğun zirvesi değil. Yani bir aspiratör , ciğerlerinde veya burnunda mukus olduğunda bebekler için kullanılır, çünkü bunu kendileri üfleyemezler.

Chino Moreno hangi ilaçları kullandı?

Deftones solisti Chino Moreno, geçmişte uyuşturucu bağımlılığı da dahil olmak üzere, uyuşturucu bağımlılığı ile ilgili geçmişi konusunda genellikle oldukça açık olmuştur. kokain .