Darbe şişeleri kritik mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Isabell Effertz ben
Puan: 4.7/5(27 oy)

Süre Impact Phial'ler, phial saldırılarıyla KRİTİK DEĞİLDİR , hem kılıç hem de balta biçimlerinde Charge Blade'in temel hasarını artırmak için bu becerilere yatırım yapmaya hala değer.

Darbe şişeleri ne işe yarar?

Darbe Şişeleri: Kısa bir süre için balta saldırılarınızın fiziksel hasarını artırır . Power Axe Modu, etkinken şişeleri tüketecek ve tüm şişeler bittiğinde sona erecektir.

Topçu, güç elemanı şişelerini etkiler mi?

Ancak, bazı temel silahların temel şişeleri vardır. Topçu sadece çarpma şişelerini etkiler .Şarj bıçağı şişeleri nedir?

Şarj Bıçağı bir hem kılıç hem kalkan hem de devasa bir balta işlevi gören karmaşık silah . ... Şişeleriniz kırmızıyken kılıç modunda saldırmaya devam ederseniz, yanıp sönmeye başlayacaklar ve saldırıların yaratıkları sektirmeye başlayacak. Balta modunu kullanırken, bu enerjiyi hasar vermek için kullanabilirsiniz.

Şarj bıçağı şişe kullanıyor mu?

Balta formunun yüksek hasarı ve etkileyici erişimi vardır, ancak gerçek gücü Element Deşarj saldırılarından gelir. Element Deşarj saldırıları şişeleri kullanır ve çarptıklarında şişe patlamalarına neden olurlar. Charge bıçağında sadece 5 flakon (6 kapasite artırma becerisine sahip) vardır, bu nedenle bu patlayıcı saldırılar sınırlıdır.

MHW META: Güç Elemanı Phial Charge Blades'in açıklaması + setler

16 ilgili soru bulundu

Darbe şişeleri sersemletir mi?

Axe: Super Amped Element Discharge - Impact Phials için Sersemletme Değerleri düşürüldü. Phial şok değerleri tüm saldırılar için arttı Axe dışında: Super Amped Element Discharge. Tüm saldırı şişeleri için element değerleri arttı.

Topçu, temel şişeleri artırır mı?

böyle, element şişeleri topçu becerisinden etkilenmiyor . ... normalde element hasarınız belirli bir miktarda üst limite çıkar ancak şişeler, yeteneğin maksimuma çıkarılmasından faydalanabilir.

Phial hasarını nasıl arttırırsınız?

Ham pompalama Phial hasarını arttırır. Sahip olduğunuz tüm Takviyeleri kullanın. Peak Performance, Attack Up, Agitator, Topçu, Felyne Bombardier için yemek vb. Becerileri Çalıştırın. Kolayca 100'den fazla vurabilmelisiniz.

Topçu, temel şarj bıçağıyla çalışır mı?

Topçu ve Kapasite Artışı, Elemental Charge Blade'de anlamsızdır çünkü Topçu, Elemental Phial'leri etkilemez ve Boost'un tüm amacı, yine Topçulardan etkilenmeyen daha büyük güçlendirmelerle daha fazla Phial patlaması vermektir.


Darbe şarj bıçağı nedir?

Charge Blade (CB) 2 moda sahiptir. Etkili CB kullanımı, yüksek hareket kabiliyeti ve gelen saldırılara karşı koruma yeteneği ile Kılıç modu ile daha uzun erişim ve daha güçlü saldırılara sahip Ax modu arasında bir denge gerektirir.

Şarj bıçağı ne tür bir hasar verir?

Bu %20 hasar bonusu verir ve kalkan darbesi saldırılarının gerçekleşmesine neden olur Phial hasar . Dolu bir kalkan, tüketilen şişe başına 30 saniye sürer ve hasar bonusunu korumak için yenilenmelidir.

Filler nasıl çalışır?

şişeler bonus saldırı, temel saldırı, durum efektleri veya bir canavarın dayanıklılığını bile tüketir. Kılıç Modunda saldırmak, Anahtar Göstergesini tüketir. Kılıç Modundan Balta Moduna geçiş, göstergenin küçük bir miktarını yeniden doldurur. Gösterge ayrıca zaman içinde otomatik olarak yeniden doldurulacaktır.

Keskinlik, şarj bıçağı şişelerini etkiler mi?

Charge Blade kullanıcıları için temel şişe: Topçu, Keskinlik, Saldırı, Yakınlık... bu becerilerin hiçbiri phial hasarınızı etkilemez .


Topçu, şarj bıçağı MH artışını etkiler mi?

Topçu Etkileri

Gibi patlayıcı saldırıları güçlendirir mermiler, Wyvern's Fire, şarjlı bıçak şişesi saldırıları ve yapışkan cephane.

Topçu Gunlance'i etkiler mi?

Silah mermisi gibi patlayıcı saldırıları güçlendirir , Wyvern's Fire, bıçak şişesi saldırıları ve yapışkan cephane şarj edin.

Darbe şişesi hasarını ne etkiler?

Ama temelde, çarpma şişeleri ham hasarınızın bir kısmı , ve element şişeleri, elemental hasarınızın bir kısmını yapar. Bu nedenle, yüksek elementli, düşük ham ve darbeli şişelere sahip bir silah çok verimli olmaz. Bu aynı zamanda ham/element hasarını artırırsanız şişe hasarının da artacağı anlamına gelir.

Güç şişesi MHW nedir?

Güç Şişesi: Switch Axe'in kılıç modunun ham gücünü artıran bir şişe . ... Bu şişe ile Eksenleri Değiştir her zaman Ham'dır ve gizli temel güçleri olarak Ejderha Elementine sahiptir.


Hareket değeri MHW nedir?

Hareket değeri gerçek hasarı hesaplarken kullanılacak saldırı değerinizin oranı . Statiktirler ve her silah ve her saldırı için ayarlanırlar. Yani bunlar silah sınıfı için değişmeyen değerlerdir.

Keskinlik şişe hasarını etkiler mi?

Evet. Keskinlik bunun bir parçası değil küçük hasar hesaplaması.

Switch Axe'da yeniden yükleme ne işe yarar?

Tekrar yükle. Axe formundayken, avcı çok uzun bir yeniden yükleme yapabilir. Switch Axe'ın kılıç biçimine dönüşmesini sağlayan Switch göstergesini geri yüklemek için . Bu, yalnızca Switch göstergeniz çizginin altında olduğunda olur, bu nedenle Switch göstergeniz bittiğinde bunu yapmanızı istemiyorsanız.

Switch Axe'ın şişelere ihtiyacı var mı?

Tüm Anahtar Eksenleri önceden belirlenmiş bir Phial ile birlikte gelir . Phial'ler Switch Gauge'da saklanır ve Switch Axe'a Kılıç modundayken benzersiz bir efekt verir.