Dans eden anneler sahte yarışmalar mı yapıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Christine Purdy MD
Puan: 4.7/5(66 oy)

Yapımcılar tarafından kışkırtılan veya sahnelenen yoğun duygusal ve tartışmacı sahnelere rağmen, Maddie yarışmalar etrafında dönen tüm dramaların yüzde 100 gerçek olduğunu iddia etti. bu gerçekten gerçek . Gerçekten çılgın bir rekabet hayatımız var, diye devam etti.

Dance Moms gerçek miydi yoksa senaryo mu?

Süre Dance Moms senaryolu bir gösteri olmayabilir , yine de diğer tüm realite TV şovları gibi yüksek oranda üretildi. Hayranların, herkesin doğru bir şekilde temsil edilmediğini görmek için yalnızca silinen sahnelere bakmaları gerekiyor. Ayrıca, oyuncular (özellikle dansçılar) birlikte ekrana gelmeyen çok daha eğlenceli zamanlar geçirdiler.

Dance Moms'taki anneler para alıyor mu?

Dans eden anneler

2015 yılında Abby Lee Miller, genç dansçıların kazandıklarını paylaştı. bölüm başına 1.000 dolar 1. sezondan 4. sezona kadar ve 5. sezon için bölüm başına 2.000 dolar. Bölüm başına 1.500 dolar kazandığını da sözlerine ekledi.Dans anneleri ne kadar sahte?

Yapımcılar tarafından kışkırtılan veya sahnelenen yoğun duygusal ve tartışmacı sahnelere rağmen, Maddie tüm dramın etrafında döndüğünü iddia etti. yarışmalar yüzde 100 gerçek . Bu gerçekten gerçek. Gerçekten çılgın bir rekabet hayatımız var, diye devam etti. Günün sonunda olsa da, bu kızlar arkadaş.

En zengin dans eden anne kız kim?

Dance Moms'ın en zengin üyesi JoJo Siwa . Ve net değerinin büyük kısmı kârlı yay işinden geliyor.

Müsabakalar Ne Kadar Sahte?//Uncovered S1E9

45 ilgili soru bulundu

Cathy ve Abby gerçekten arkadaş mı?

Abby Lee Miller ve Cathy gösteriden önce arkadaştılar. . 2012 yılında Rosie O'Donnell ile yapılan ortak bir röportajda, ikisi de birbirlerini hala sevdiklerini ve 'gerçek hayatta' anlaşabildiklerini itiraf etti. 2012 yılının sonlarında, Kanada'daki genç hayranların önündeyken Abby, artık Cathy'yi sevmediğini söyledi.

Nia neden dans eden annelerden ayrıldı?

Ben de öyleydim, şimdi 16 yaşındayım, ben büyüyorum , gösteri harika bir platform oldu, ancak devam etme zamanı. Gösteri sırasında istediğim tüm fırsatları değerlendiremedim ve şimdi şovdan ayrıldığımdan beri yapmak istediğim şeyi yapmaya başlıyorum.'

Dans eden annelerden Kendall şimdi nerede?

Kendall'ın da birkaç oyunculuk kredisi var, en son Rapunzel: A Princess Frozen in Time ve Anastasia: Once Upon a Time'da yer aldı. 2020 . Kendall'ı Instagram, Twitter ve YouTube'da bulun.

Maddie, Abby ile konuşuyor mu?

'Aslında şovdaki herkesten en çok Abby ile konuşuyorum. ' dedi Us Weekly'ye Mayıs 2020'de. Yıldız, eski antrenörü ve gösteri sonrası karşılaştığı her şey hakkında fışkırmaya devam etti. 'O harika.


Nia Sioux hala şarkı söylüyor mu?

2015 yılında Youtube'da 12 milyondan fazla izlenen Star In Your Own Life adlı ilk şarkısını ve beraberindeki müzik videosunu yayınladı. O zamandan beri, bir tatil şarkısı işbirliği ve 'Slay' şarkısına bir başka başarılı video da dahil olmak üzere birçok orijinal şarkı ve video yayınladı.

Kalani Hilliker'in annesi hamile mi?

'Dans Anneleri' Yıldızı Kira Girard Hamile ; Kalani Hilliker'in Annesi Bebek Yumruğunu Gösterdi, Teslim Tarihini Açıkladı. Dance Moms ailesi biraz daha büyümek üzere! Kira Girard Salı günü bir çocuğu olduğunu açıkladı. ... Kira, beklediğini Instagram'da bebeğinin yumruğunu okşarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak duyurdu.

Yolanda'nın gözlerinde sorun ne?

Lukasiak'ın rahatsızlığı sessiz sinüs sendromu , bir gözünün diğerinden farklı görünmesine neden olan bir bozukluk.

Nia gerçekten ulusal kazandı mı?

Jill ve Kendall geri döndü ve sonunda ulusal oldu. ... Nia solo bölümünü kazandı Kendall ve Chloe sırasıyla ikinci ve üçüncü bitirirken, Kalani kendi bölümünde ikinci sırada yer alıyor ve grup genel olarak kazanıyor.


Nia Sioux 2021'de biriyle çıkıyor mu?

Sioux, aşk hayatına gelince o şu anda kimseyle çıkmıyor .

Dans Anneleri hala arkadaş mı?

Dance Moms hayranlarının bunu duyduğuna memnun olduğundan eminiz. altı orijinal dansçı bugün hala iyi arkadaşlar . Gösteriyle yaşadıkları her şeyi göz önünde bulundurursak, birbirlerini teselli edecekleri bir şeye sahip olmaları harika.

Mackenzie neden Maddie'den ayrıldı?

Ancak, Entertainment Tonight ile yakın tarihli bir röportajda, eski realite TV yıldızı nihayet Maddie ve Mackenzie'nin Dance Moms'tan neden ayrıldığını tam olarak açıkladı. Altıncı sezonda ayrıldık çünkü kızlarım artık yapmak istemediklerini söylediler ve ben de 'tamam o zaman gideriz' dedim. ' Gisoni samimi bir şekilde belirtti.

Neden Maddie Abby'nin favorisiydi?

Dance Moms'da ortaya çıkan ilk şeylerden biri, Abby Lee Miller'ın Maddie Ziegler'ı ne kadar çok sevdiğiydi. Ona daha fazla solo verdi ve onu sürekli olarak piramit sıralama sisteminin üstüne koydu. . ... Açıkçası, temelde aile dostu oldukları düşünüldüğünde Miller'ın Ziegler'i tercih etmesi mantıklı.