Dakikada iyi bir cs nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lamont Cummerata
Puan: 4.1/5(61 oy)

9 cs/dk üzerindeki herhangi bir puan istisnadır, ancak bir puan 7 ile 9 cs/dak arasında hala nezih. Çok daha düşük cs/dk puanları olan oyunlar kazanacaksınız, ancak her dakika 12 veya 13 minyonun şeridinizden aşağı indiğini ve ne kadar düşük giderseniz, o oyunlarda altın gelirinizi o kadar az maksimize ettiğinizi kabul edin.

Dakikada iyi miktarda Cs nedir?

Dakikada iyi bir CS yaklaşık 8 CS/dk ile başlar.

Dakikada iyi bir CS, herhangi bir şeydir 9 CS/dak ve üzeri . Maç boyunca bunu veya daha yüksek bir skoru elinde tutabiliyorsanız, bu, takımınızı taşımak için gerekli kaynakları talep edebileceğiniz anlamına gelir.

10 dakikada ne kadar CS almalısınız?

Creepleri öldürürken aklınızda bulundurmanız gereken sayılar dakikada +/-8 CS olmalıdır. Genellikle 10. dakikada 80 - 100 CS senin şeridinde.10 dakikada 70 CS iyi mi?

10 dakikada 70 cs hedeflemek için iyi bir puan . Unutmayın, orta oynuyorsanız, daha fazla cs elde etmek için dalgalar arasında her zaman kurtları veya hayaletleri çiftleyebilirsiniz. Ayrıca bir öldürme ~15 CS değerindedir. yani bunu numaranıza dahil edin.

Mükemmel CS puanı nedir?

Her şeyden önce, almak için 10 dakikada yaklaşık 120 CS ('mükemmel' olarak kabul edilir) çoğu oyuncunun gerçek bir oyunda elde etmeyi umduğu bir şey değildir.

PROS gibi HER OYUNDA DAKİKA başına 10 CS ÇİFTLİK YAPMA! - League of Legends ADC Rehberi

39 ilgili soru bulundu

Mükemmel Cs ne kadar altındır?

Bu, mükemmel bir şekilde CS yaparsanız, toplamda elde edeceğiniz anlamına gelir. Dakikada 268 Altın sadece CS'den, pasif gelir bile dahil değil. Pasif geliri sayacak olsaydık, sadece mükemmel bir şekilde CSing yaparak ve oyunu oynayarak dakikada toplam 390.4 Altın (300 olan bir öldürmeden daha fazla!) elde ederdiniz.

30 dakika ne kadar CS'niz olmalıdır?

Ama genellikle 30 dakikada alırdım 250-280 oyunun ne kadar hızlı gittiğine bağlı. Dürüst olmak gerekirse oyuna ve kulvara bağlı. İdeal dünya, 38'e 5 dakika, 108'e (sanırım) 10'a ve 200'den fazla 20 dakikaya sahip olabilirsiniz. Ancak bu durumu asla elde edemezsiniz.

Dakikada kaç köle yumurtlar?

İlk 15 dakika için, her üç minyon dalgasında bir yumurtlar . 15 dakikalık işaretten sonra, her iki minyon dalgasından biri ortaya çıkar.

Her kamp ne kadar CS veriyor?

Her kamp bir ormancı ona dört CS verir , iki CS veren Yengeç Yengeç hariç. Bu nedenle, ormancı her ortaya çıktığında, hızlı bir şekilde puan tablonuzu yukarı çekin ve CS'yi sayın. Ormancının kaç kamp yaptığını hızlıca hesaplayabilirsiniz.


CS öldürmekten daha mı önemli?

CS çok daha iyi altın çünkü oyuncu öldürmelerinden daha güvenilirdir . Ortalama bir sürünme dalgası size neredeyse bir şampiyonu öldürmek kadar kazandıracak. Belki bir bot oyununda, o botu sürekli öldürdükten sonra öldürmeler çok daha az değerliyken, ancak gerçek bir oyunda ~3 dalga = 1 şampiyon öldürme.

Jungler'ın ne kadar CS'si olmalı?

Bir ormancıyla ne kadar CS almanız gerektiği, oyundaki etkiye bağlıdır. Çok baskın yaparsanız (vergi ödemediğinizi varsayıyorum), daha düşük CS puanınız olur, ancak daha fazla creep ile düşman ormancısından aynı veya daha fazla altın alırsınız. Bir çiftlik ormancısı oynuyorsanız, 10 dakikada 65 CS .

Son vuruş neden bu kadar zor?

Kule altı son vuruş iki nedenden dolayı zordur: kule hasarı rastgele ve oldukça değişkendir. düşük hasarda (gibi bir şey<65) you will need to 'prep' a ranged creep once, let kule iki kere vurdu , ardından son vuruş. Eğer sürüngenler vuruyorsa, hazırlık vuruşuna ihtiyacınız olabilir veya olmayabilir.

Lol'de son vuruş nedir?

League of Legends'ta öğrenilmesi gereken en önemli beceri son vuruştur. ... Son vuruş koridordaki minyonlara sürekli olarak öldürücü darbeler alma sanatı . Acemi oyuncular genellikle son vuruşun değerini hafife alırlar. Çoğu oyuncu, en çok öldürme puanı aldıkları koridorun, kazandıkları koridor olduğunu düşünür.


LoL'de KS ne anlama geliyor?

League of Legends'da KS, ' öldürmek çalmak . 'Bir takım arkadaşının şampiyonundan olası bir öldürme çalma eylemidir.

lol'de sürünme puanı nedir?

CS nedir? CS veya Sürünme Puanı, dakikalara göre öldürücü darbeyi vurduğunuz sürüngenlerin miktarı . Özellikle, yalnızca son hasarı verdiğiniz yaratıklardan altın kazanırsınız (buna son vuruş yapan yaratıklar denir).

Lol'de ADC nedir?

ADC: ADC'nin kısaltması Saldırı Hasarı Taşıma , League of Legends'tan aktarılan bir terimdir ve bu rolün asıl amacı kuleleri zorlamak ve oyunun sonlarında, genellikle temel saldırılarla gülünç miktarlarda hasar vermektir.

Lol'de FF ne anlama geliyor?

FF'nin anlamı forfit ' League of Legends'da. Oyuncular tarafından diğer takım arkadaşlarından maçta teslim olmalarını istemek için kullanılan bir argodur. Oyunun kuralları ve mekaniği gereği, 15 dakika geçmeden oyunda hükmen veya teslim olmayı isteyemezsiniz.


ADR lol'de ne anlama geliyor?

Tur Başına Ortalama Hasar veya ADR, tüm oyun, seri veya etkinlik boyunca tur başına verilen ortalama hasar puanı miktarını ifade eder. Her CS:GO oyuncusunun 100 sağlık puanı vardır, yani bir oyuncuya 100 puan hasar verirseniz ölürler.

Minyonlar ne kadar altın verir?

Bu köleler sağlar 60 - 90 altın maçın dakikasına bağlı. Ayrıca 93 solo deneyim ve 116 ortak deneyim sağlarlar.

Sürünme puanı önemli mi?

Fark var ama gerçekten hiç önemli değil . Ek olarak, eğer rakibin Kleptomansi varsa, bu CS farkı TÜMÜNDE önemli değil. Bununla birlikte, bazen bu 100-150 altın, powerpike'ı vurmak üzereyken çok önemlidir.