Dünyalı dişli atıcılardan nasıl kurtulurum?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Sierra Dibbert
Puan: 4.4/5(39 oy)

OUTRIDERS – Hell's Rangers (Earthborn) Öğeleri Nasıl Silinir

 1. Yeni, harcanabilir bir karakter oluşturun.
 2. Oyunu başlatın ve prologu atlayın.
 3. Rift Town'a gelene kadar oynayın (birkaç dakika sürer).
 4. Zulanıza gidin, tüm Earthborn öğelerini bu karakterin envanterine taşıyın.
 5. Lobiye geri dönün ve bu karakteri silin.
 6. Tamamlandı!

Outriders'ta kilitli teçhizattan nasıl kurtulurum?

Şu anda, bunun kilidini açmanın bir yolu yok Outriders'taki dişli türü. Bunun nedeni, oyunda alacağınız kilitli teçhizatın oyuncuların doğal olarak bulabilecekleri bir şey olmamasıdır.

Dünyalı haini ortadan kaldırabilir misin?

Ne yazık ki, kilitli eşyalar satılamaz veya sökülemez onların modları. Modları başka bir yerde bulmak için silah ve zırh toplamanız gerekecek.Gizli gelen kutusu Outrider'ların kilidini nasıl açarım?

Rift Town'a hızlıca seyahat edin ve ardından oyunu yeniden başlatın. Tekrar giriş yaptıktan sonra, hemen zulanıza gidin ve kontrol edin. eğer gelen kutusu hala kilitli. Bazı nedenlerden dolayı, Rift Town'da oturum açan oyuncular için gelen kutusunun kilidi açılacak.

Öğelerim neden Outriders'ta kilitli?

Neden Bazı Teçhizat Outrider'larda Kilitli? Outriders'ın ön sipariş bonusu Hell's Rangers İçerik Paketinde bulunan donanım, ilk erişmeye çalıştığınızda kilitlenir. Bu esasen şu anlama gelir onu doğrudan oyundan kaldıracak herhangi bir şekilde sökemez, silemez veya onunla etkileşime giremezsiniz. geleneksel yollarla.

Outriders INSANE Burst AR KOLAY nasıl elde edilir! topraklı dönek

33 ilgili soru bulundu

Hell's Rangers Outriders'ın kilidini nasıl açarsınız?

Oyunun giriş bölümünü tamamlamanız ve Zulanızı bulacağınız Rift Town bölümüne ulaşmanız gerekiyor. Stash'ınıza gidin ve ardından Gelen Kutusu sekmesine gidin. Orada tüm silahlarınızı ve zırh parçalarınızı bulacaksınız. Oyuncunuzun olması gerekiyor seviye 10 PCF tarafından onaylandığı üzere Hell's Rangers'ı zırh ve silahlarla donatmak.

Dünyalı atlıları nasıl edinebilirim?

Earthborn Renegade Set, nadir bir zırh setidir. Edinilen OUTRIDERS Hell's Rangers İçerik Paketi satın alma .

Outrider'ları nasıl sökersiniz?

Envanterinizi açın. Sökmek istediğiniz ekipmanı seçin. Belirlenen tuşa/düğmeye basın ve basılı tutun sökmeye başlamak için.

Outrider'lardaki eşyaları kilitleyebilir misin?

Outriders'ta oldukça fazla sayıda harika görünümlü teçhizat, incelerseniz sol üstte 'kilit' sembolüne sahip olacaktır. Bu, bu silahların veya zırh parçalarının, sökülemez veya hiç satılamaz , envanterinizde sabit bir yer işgal etmenize neden olur.


Outriders DLC'ye sahip olacak mı?

Outriders 2'den önce herhangi bir DLC olacak mı? People Can Fly, Outriders'ın hizmet başlığı olarak bir oyun olarak çalışmayacağı konusunda kararlı kaldı, ancak geliştirici potansiyel DLC'ye ve genişletmelere açık yeteri kadar oyuncu isterse. ... Büyük genişleme paketlerini piyasaya sürdüler.

Outriders karakterini nasıl silerim?

Outriders'da Karakter Silme

 1. Ana Menüye gidin.
 2. Karakter Ekranında, menüye erişmek için ilgili düğmeye basın.
 3. Şimdi, Karakter Değiştirme seçeneğine yönlendirileceksiniz.
 4. Karakterle dolu tüm yuvalarınız varsa, bu menüde görüntülenen bir karakteri kaldırma seçeneği olacaktır.

Gear Outriders modunun kilidini nasıl açarsınız?

Outriders'daki her mod şu şekilde elde edilir: parçaları sökmek Nadir veya daha yüksek bir nadirliğe sahip olanlar. Öğeleri, inceleme ekranından veya parçaları sökmek üzere işaretleyerek (PC'ye sağ tıklayın) sökebilirsiniz. Demonte edildikten sonra, işçiliği arabirimi aracılığıyla bu moda kalıcı olarak erişebileceksiniz.

Outriders'da modların kilidini nasıl açarsınız?

Outriders'daki tüm modlar, oyuna başladığınızda size kilitlenecek. Onları açmanın tek yolu işçiliği alanında . Üç katmana ayrılırlar: katman 1, katman 2 ve katman 3. Bir modun kilidini açmak istiyorsanız, onları yağmalamanız ve ardından ona bağlı öğeyi sökmeniz gerekir.


Outriders'taki en iyi saldırı tüfeği nedir?

Outriders oyuncuları daha iyi bir Assault Rifle bulabilir, ancak bu tamamen RNG'ye bağlıdır. Bununla Earthborn Renegade'in Saldırısı Tüfek zaten üst düzey bir yetenekle geliyor, kesinlikle herhangi bir oyuncunun alabileceği en iyi silahlardan biri olabilir.

Outriders'da kaç sınıf var?

Outriders, sizi güçlü hissettirmek isteyen bir nişancı oyunudur ve bunu oyunun en iyi şekilde yaparak yapar. dört sınıf . Sınıf seçiminize kilitlendikten sonra, Enoch'un en ölümcül düşmanları kadar korkunç olduğunuzdan emin olmak için benzersiz becerilerinden ve sınıf güçlendirmelerinden yararlanmak isteyeceksiniz.

En iyi saldırı tüfeği atlılarını nasıl elde edersiniz?

Outriders'da en iyi oyunsonu seri saldırı tüfeklerinden biri nasıl çiftleştirilir

 1. Ana karakterinizde Zulanızı açın ve henüz yapmadıysanız, Gelen Kutusundan Earthborn Renegade's Assault Rifle'ı talep edin.
 2. Mevcut en yüksek seviyenizde herhangi bir Sefere başlayın ve Nadir (mavi) seviye 10 silahı yanınızda getirin.

Hell's Rangers İçerik Paketi buna değer mi?

10. seviyeye ulaştığımda ve teçhizatı donatabildiğimde, bunun olduğunu söyleyebilirim. zaten buna değer . İstatistiklerin çoğu sahip olduğum donanımdan daha iyiydi, ayrıca modları değiştirebilir, seviyeyi artırabilir ve ilerledikçe istatistikleri yükseltebilirsiniz. Outriders Earthborn Renegade'in Teçhizatı donatıldı.


DLC outrider'ları nasıl edinebilirim?

Rift Town bölgesine ulaştıktan sonra Outriders ön sipariş DLC'si şurada bulunabilir: senin Zula . Stash'inizi açın, ardından Gelen Kutusu sekmesine gidin.
...
Özetlemek gerekirse, ön sipariş bonuslarını nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Prologu tamamlayın.
 2. Rift Kasabasına vardığınızda Zulanızı açın.
 3. DLC öğelerini donatmak için 10. seviyeye ulaşın.

DLC silahlarını nasıl elde edersiniz?

Outriders Hell's Rangers içerik paketindeki silahlara ve zırhlara erişmek için, oyuncuların oyunun önsözünü tamamlamaları gerekecek . Bu, oyuncuların sadece karakterlerinin seviyesini yükseltmelerine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda onlara oyun hakkında kapsamlı bir fikir verecektir.

Outrider'larda silahları nasıl sökersiniz?

Outriders'ta Silah ve Zırhın Sökülmesi

Silahları ve zırhı sökmek için Kahraman menüsünü şuradan açmanız yeterlidir: Xbox One'da Görüntüle düğmesine basarak veya PS4'teki dokunmatik yüzey. Buradan, 'Envanter' sekmesinde olmalısınız. Şimdi silahın/teçhizatın ait olduğu 'yuvayı' seçmek için sol analog çubuğu kullanın ve A/X'e basın.

Outriders'ta en iyi sınıf hangisi?

En iyi Outriders sınıfı hileci . Bu yolun ilk üç yeteneği harika bir şekilde birlikte sinerji oluşturarak herkesin içine girip durağanlık oluşturmanıza olanak tanır. Bazı av tüfeği becerilerini takip edebilir veya ekibinizin kirli işlerinizi yapmasına izin verebilirsiniz.


Outriders'ın ücretsiz DLC'si olacak mı?

Outriders gelecekte DLC alacak mı? ...' Şimdi sıra oyuncuların .' Kreatif Direktör Bartek Kmita, oyun için potansiyel DLC hakkında soru sorulduğunda CBR'ye söyledi. 'Daha fazlasını istiyorlarsa, daha fazla içerik, daha fazla macera, daha fazla hikaye, daha fazla sınıf, başka şeyler yaratmaktan çok mutluyuz.