Dünya kırıcı hulk, Süpermen'i yenebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Gia Auer
Puan: 4.7/5(33 oy)

Süpermen normalde Hulk'tan daha güçlüdür, ancak Hulk'un gücünün üst sınırı yoktur ve sonunda onu yenecektir. Yine de Superman, Hulk'tan sonsuz derecede daha hızlıdır. . Sonunda… nasıl keserseniz kesin, Dünya artık olmayacağından, bir el ilanı ile uçan olmayanla sonuçlanacak.

Dünya kırıcı Hulk Superman'i yenebilir mi?

Hulk Superman'i Yenebilir , Marvel ve DC, Yazarlar Diyor. ... Hem Pak'ın hem de Yang'ın yanıtları uyarılar ve X faktörleriyle gelse de, ikisi de Hulk'un - Bruce ya da Amadeus'un - Man of Steel'e üstünlük sağlamasının daha muhtemel olduğu konusunda hemfikir. Ama Süpermen sadece bir dövüşçü değil, bu da tüm farkı yaratıyor.

Dünya kırıcı Hulk en güçlüsü mü?

Tüm kıtalarda ve gezegenlerde durup depreme neden olmanın yanı sıra, Dünya Kırıcı olağanüstü yıkıcı yeteneklere sahiptir. ... Banner'ın bu versiyonu Vahşi Hulk'tan bile daha güçlüydü ve sağlam ve yüksek zekasıyla Dünya Kırıcı gerçekten tüm zamanların en güçlü Hulk'u .Dünya kırıcı Hulk rakipsiz mi?

Hulk, zamanında oldukça çılgınca şeyler yaptı, ancak bu aşırı güçlü güç özellikleri gerçekten inanılmaz. ... Gama ışınlı gücü, Wolverine'inkine eşit bir iyileştirme faktörü ve çıldırdıkça daha da güçlenmesiyle ünlü yeteneğiyle, birçok kişi Hulk'un güçlü olduğuna inanıyor. Yenilmez .

Hulk, Superman'den daha güçlü olabilir mi?

Açıkça o zaman, Hulk, Süpermen seviyesindeki güç gösterilerini gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Ama gücünün Süpermen'i geride bırakacak kadar sinirlenebilir miydi? Hayranlar bu konuyu tartışmaya devam edebilirken, basit cevap hayır gibi görünüyor. ... Superman'in güç kaynağı da Hulk'unkinden daha üstün. .

World Breaker Hulk VS Kingdom Come Superman | Marvel'a Karşı DC | SAVAŞ ARENASI

39 ilgili soru bulundu

Superman Thor'un çekicini kaldırabilir mi?

İşte karşınızda: evet, Superman Mjolnir'i kullanma yeteneğine sahiptir , ancak bunu yalnızca acil bir durumda yaptığı görülmüş olsa da - ve aslında, Wonder Woman'ın koşulsuz olarak silaha ondan daha layık olduğu görülüyor.

Thor, Superman'i yenebilir mi?

Thor kazanan olurdu, süpermen'i yenme yeteneğine sahip , bunun dışında o gök gürültüsü tanrısıdır, gözü dahil her şeyi kaybetmesine rağmen yine de diğerlerinden en güçlü intikamcıdır. ... Bununla birlikte, Marvel'in en güçlü Yenilmezlerinden biri olan Thor, Süpermen'i alt edebilecek kadar güçlü olabilir.

Kim daha güçlü Hulk veya Juggernaut?

Çizgi romanlarda Hulk, X-men'lere savaş açtı ve sonunda Juggernaut ile savaştı. Hulk onu dövüyordu. ... Bu olduğunda, kavga çok daha yakınlaştı ve sonunda Hulk onu zekice bir stratejiyle yendi. Gerçekte, Juggernaut sihir olmadan neredeyse durdurulamaz, ancak Hulk, Juggernaut'tan daha güçlüdür .

Goku, Hulk'u yenebilir mi?

Bruce Banner sinirlendiğinde oldukça güçlü bir kahramandı, ancak Hulk gerçekten sert yumruklayabilen bir canavardan çok daha fazlası. ... Düzenli bir şekilde, Goku'yu yenemeyebilir ama öfkesi onu Worldbreaker Hulk'a çevirdiğinde işler yoluna girebilir.


Dünya kırıcı Hulk, Thor'un çekicini kaldırabilir mi?

Ve Hulk en güçlüsü olarak, Mjolnir'i birçok savaşta değişen derecelerde başarı ile kaldırmaya çalıştı. Belki de Hulk, Mjolnir'i gerçekten kaldırmaya en yakın olanı Avengers Assemble #4'teydi. ... Hulk, Mjolnir'i hem saptırmayı hem de Thor'un yüzüne vurmayı başardı.

Dünya Savaşı Hulk kiminle savaştı?

Hulk yenilgileri Demir Adam , bu süreçte Stark Kulesi'ni yok etmek. Hulk ve onun Warbound'u daha sonra Yeni Yenilmezler, Kudretli Yenilmezler, Doc Samson ve Fantastik Dörtlü'yü (Kara Panter ve Fırtına dahil) yener.

Dünya kırıcı Hulk kimi yendi?

7 Hulk Dünyaya Karşı

Worldbreaker Hulk karşı çıktı (*boğazını temizler*) Yenilmezler (Hulkbuster'a uygun bir Demir Adam dahil), X-Men, Fantastic Four, Juggernaut, Doctor Strange, Black Bolt, Ghost Rider, ABD Ordusu. Hatta 'bir milyon patlayan güneşin gücüne' sahip olduğu söylenen Nöbetçi ile savaştı.

Thanos, dünya lideri Hulk'tan daha mı güçlü?

World Breaker Hulk ve Thanos'un ikisi de güç santralleri olsa da, bu Hulk, Infinity Gauntlet'e sahip olmadığını varsayarsak, her zaman Thanos'u yenecektir. ... Diğer taraftan, World Breaker Hulk sürekli güçleniyor .


Superman'i kim yenebilir?

Superman: Man of Steel'i Kriptonit Olmadan Yenebilecek 15 DC Karakteri

  • 11 Wonder Woman Daha İyi Bir Savaşçıdır.
  • 12 Flaş Kendi Tarafında Hız Gücüne Sahiptir. ...
  • 13 Rogol Zaar İntikam Gücüne Sahiptir. ...
  • 14 Superboy-Prime Bunu Tamamen Öfkeyle Yapıyor. ...
  • 15 Batman Bunu Zekası ve Kişisel Bilgisi İle Yapar. ...

Hulk veya Doomsday'i kim kazanırdı?

Kıyamet ise her zaman solo bir eylem olarak tasvir edilir. Aklında yıkımdan başka bir şey olmadığı için müttefik edinmek onun için neredeyse imkansızdır. Buradan, Hulk şüphesiz kazanır müttefiklerine gelince.

Dünya kırıcı Hulk, Galactus'tan daha mı güçlü?

Marvel'ın uzak geleceğinde, Hulk'un son şekli Galactus'tan daha güçlü , nihayetinde Dünyaların Kırıcısı olarak tüm gerçekliği PARÇALAMAK. ... The Immortal Hulk #25'in sayfalarında, Ewing ve Bennett okuyucuları çok uzak bir geleceğe götürüyor ve onları Banner's Hulk'un şimdiye kadarki en güçlü versiyonuyla tanıştırıyor.

Goku, Avengers'ı yenebilir mi?

Evet hiçbir Goku özellikle tüm Marvel'ı yenemez Ultra Intinct'te, Super Saiyan'ın temel formunda bile, yine de yapardı. ... Ultra Instinct Goku onun hakkında çok farklı bir his uyandırdı ve çizgi romanlarda Goku'nun bu formuna karşı koyabilecek çok fazla Marvel süper kahramanı yok.


Goku Thor'un çekicini kaldırabilir mi?

Thor'un çekici Mjolnir'i kullanmaya değer çok az insan var, ancak Dragon Ball's Goku, iki kahraman arasındaki bir dizi benzerlik sayesinde tasarıya uyuyor.

Thanos Goku'yu yenebilir mi?

Goku gerçekten güçlü bir varlıktır, kendi evrenindeki birçok tanrıdan kat kat daha güçlüdür. ... Thanos Goku'yu zamanında dondurabilir , gerçekliğini tamamen parçalayabilir veya onu doğrudan bir kara deliğe taşıyabilirsiniz. Diğer Taşların gerçek güçlerine bağlı olarak Thanos, Goku'nun ruhunu veya zihnini bile ele geçirebilir.

Superman Juggernaut'u yenebilir mi?

DC'ye Karşı Marvel #1'de, Süpermen Juggernaut'u tek yumrukla yendi . ... Juggernaut'un gücü ve hızı, Cyttorak'ın Kızıl Mücevheri tarafından artırılır, ancak büyülü momentumu ayrı bir güçtür ve şüpheye çok az yer bırakır.

Bu şey Hulk'u yenebilir mi?

Büyüyen öfkesi olmasa bile, Hulk, The Thing'den daha güçlü başlıyor . Yani güç, dayanıklılık ve atletizmin hepsi Hulk'a gidecekti. The Thing'in kazanmak için en iyi şansı, The Hulk'u alt etmek olacaktır.


Darkseid, Hulk'u yenebilir mi?

1 KAYBEDER: Darkseid

Süre Hulk muazzam güç ona Darkseid'e karşı herkes kadar iyi bir şans verir, Darkseid'in Omega Kirişleri belirleyici faktör olacaktır. Hulk onlardan bir veya iki patlamadan kurtulabilir, ancak onlarla ne kadar çok vurulursa, o kadar çok zarar verirler.

Superman Thanos'tan daha mı güçlü?

Superman'in, Thanos'un Marvel's Avengers: Infinity War'da yaptığı gibi gezegenleri hareket ettirebileceğini göstermek için bir Sonsuzluk Eldiveni takmasına gerek yoktu. Gezegenleri hareket ettirmek Superman için sorun değil. ...

Tüm zamanların en güçlü süper kahramanı kim?

İstisnasız kontrol ettiğim her listede, Süpermen tüm zamanların en güçlü ve en güçlü süper kahramanı olarak listelendi.

Batman Thor'u yenebilir mi?

Ek güçleri olmasa bile – Mjolnir ve bahsettiğimiz diğer şeyler gibi – Thor, ilahi gücünü kolayca kullanabilir ve Batman'i fiziksel savaşta yenebilirdi. . ... Thor, Mjolnir veya Power Cosmic gibi ek güçlerini kullansaydı, Batman'in Thunder God of Thunder'ı yenme şansı daha da az olurdu.