Valorant'taki düellocular kimlerdir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Velva Jerde
Puan: 5/5(50 oy)

Düellocular kendi kendine yeten parçalayıcılar , Riot'un resmi açıklamasına göre. Bir takım kompozisyonuna saldırganlık sunan, en fazla etkiyi yaratan ajanlardır. Bir Düellocunun, açılış seçimini bulması veya bir raundu ele geçirmesi olabilir, çatışmaları ve frag'ı araması beklenmelidir.

Valorant'ta kaç tane düellocu var?

Oyunun özellikleri hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz. beş Düellocu ⁠— Jett, Raze, Reyna, Yoru ve Phoenix ⁠— ve hangisi sizin için en uygunudur.

Valorant'taki nöbetçiler kimlerdir?

Sentinel – Sentineller Alanları kilitleyebilen ve kanatları izleyebilen savunma uzmanları , hem hücum hem de defans turlarında. Bu sınıf türü en iyi savunma ajanları olma eğilimindedir; bu karakterler ya geride kalır ya da saldırırken takımlarınızın kanatlarını izlemek için tuzaklar kurar.Omen bir düellocu mu?

Valorant'taki en iyi Sentinel Ajanları: Sage, Cypher. Valorant'taki en iyi Kontrolcü Ajanlar: Viper, Brimstone, Omen. ... Valorant'taki en iyi Düellocu Ajanlar: Phoenix, Jett, Reyna, Raze.

Valorant'ta Düellocu nedir?

Valorant'taki Düellocu ajanlar oyuncuların en yüksek potansiyellerine ulaşmalarına izin verecek . Valorant hakkında 8 Nisan 2020, 10:56 tarihinde yayınlandı. Nicholas Barth tarafından. Valorant dünyasına dalan oyuncular, hepsi benzersiz yeteneklere sahip çeşitli Temsilciler kullanabilecekler.

DUELİSTLERİN GÜCÜ - VALORANT

23 ilgili soru bulundu

Bir düellocu Valorant mı?

Yoru Valorant'ın beşinci Düellocusu - sonunda hayallerinin beşli düellocu kompozisyonunu çalıştırabileceğin anlamına geliyor. Bununla birlikte, Japon Ajan masaya sadece bir memeden daha fazlasını getiriyor ve kanatta oynamak ve düşmanlarınızı gerçekten şaşırtmak için bol miktarda fayda sağlıyor.

Kim daha iyi raze mi yoksa Reyna mı?

Her ikisi de takıma çok az fayda sağlar, ancak Raze daha iyi büyük harf kullanır takımların geri kalanında, çoğunlukla Reyna'nın biraz daha fazlasını sunduğu ama aynı zamanda tek başına daha iyi oynadığı görülüyor. Temelde ikisi de biraz bencil oynuyorlar, ancak Raze, Rey'in daha çok yalnız bir kurt olduğu sürüye yapışıyor.

Alamet iyi bir Valorant mı?

alâmet oyundaki en iyi kahramanlardan biri haritayı kontrol ediyor ve şu anda ekibiniz için alan ve duman alanları oluşturmaya yardımcı olmak için seçmeniz gereken fiili kontrolör. Her zaman iki dumanla başlayarak, tabanca turuna düştüğünüz anda takımınız için oyun oynamaya hazır olacaksınız.

Valorant'taki en güçlü karakter hangisi?

VALORANT'taki en iyi ajanlar, sıralandı

 • 1) KAY/O.
 • 2) jet.
 • 3) Sova.
 • 4) Engerek.
 • 5) Killjoy.
 • 6) Deneyin.
 • 7) Gökyüzü.
 • 8) İhlal.


Valorant'ta kimi oynamalıyım?

En iyi Valorant ajanları:

 • Şifre.
 • Kehanet.
 • Jett.
 • Çiğneme.
 • Uyumak.
 • Killjoy.
 • Anka kuşu.
 • Raze.

Sentinels en iyi Valorant takımı mı?

VALORANT espordaki en iyi takımlar kimler? Nöbetçiler (SEN) VCT 2021: 2. Aşama Ustaları - Reykjavik şampiyonları olarak VALORANT Güç Sıralamasının bu baskısının zirvesinde yer alıyor ve etkinliği tek bir oyun bile kaybetmeden kazanarak uluslararası rekabetteki üstünlüklerini sergiliyor.

Valorant kaç ajanla başladı?

beş ajan Oyunda seviye atlayarak kolayca açılabilen iki tane daha var.

Killjoy iyi bir Valorant mı?

Killjoy VALORANT'taki en kullanışlı Ajanlardan biri doğru oynanırsa. Yetenekleri, ona alanları tutmak ve kanatları izlemek için değerli araçlar sağlar.


Phoenix Jett'ten daha mı iyi?

Phoenix son derece güçlü bir lol. Jett atm'den çok daha takım odaklı. Phoenix çok daha iyi bir seçim . Sen uygun değilsen bir Jett'i kilitlemem.

Hangisi daha iyi Reyna veya Jett?

jet daha agresif/durumsal bir karakterdir. Reyna ana silahlar (fantom, vandal, spectre gibi) için daha iyidir, ancak Jett tek atış silahlar için daha iyidir. Şerif, Operatör, vasi ve mareşal gibi.

Valorant'taki en zor ajan nedir?

Oynaması en zor ajanlar hangileridir?

 • edit: lütfen bu ajanı kullanan deneyimli bir oyuncudan bahsettiğime dikkat edin. Aracıyı hiç kullanmamış biri. ...
 • 1) Anka kuşu. ...
 • 2) Deneyin. ...
 • 3) Adaçayı. ...
 • 4) İhlal. ...
 • 5) Brimstone. ...
 • 6) Yıkmak. ...
 • 7) Jett.

Valorant'ta rütbeyi nasıl zorlarsınız?

VALORANT MMR VE NEDEN SIRALAMA DERECESİ (RR) İLE AYNI DEĞİL

MMR, tüm oyunculardan oluşan dev bir merdivendir. Kazanırsanız, yukarı tırmanır ve diğerlerini aşağı itersiniz. Alternatif olarak kaybederseniz, başkaları tarafından aşağı itilirsiniz. Hiçbir iki oyuncu berabere kalamaz veya merdivende aynı yeri alamaz.


En iyi alâmet ana Valorant kimdir?

Nicholas 'nitr0' Tarçın 100 Thieves Valorant kadrosundan, muhtemelen Kuzey Amerika'daki en iyi Omen oyuncusu. Oyun tarzı çoğunlukla agresif olsa da, savunma rolünde daha etkili. Nitr0, Omen ile oynadığında ekibine değer katıyor. Paranoya düzeni, oyununu daha güçlü yapan şeydir.

Omen bir kız Valorant mı?

Gizemli kökenleri olan bir adam olan Omen, düşmanlarının vizyonunu, görüş alanında olanlara miyoplukla vuran bir küre ve yakındaki herkesin görüşünü karartmak için patlayan bir küre gibi şeylerle engellemeye odaklanmıştır.

Valorant'taki en iyi silah hangisi?

hayalet SMG'lerin en iyisidir ve Valorant'taki en iyi çok yönlü silahlardan biridir. Vandal ve Phantom fiyat aralığınızın dışındaysa, bir Spectre satın almak, bankayı bozmadan size ekstra ateş gücü verebilir.

Reyna Valorant hangi ırktır?

VALORANT Temsilcileri: Reyna, bir Meksikalı düellocu .


raze en iyi düellocu mu?

Hasar odaklı düellocu, en güçlü karakterler oyun ve bir takım kompozisyonuna, kadrodaki hemen hemen tüm diğer ajanlardan çok daha fazla araç getiriyor. Aslında Raze o kadar güçlü ki, son zamanlarda etrafında bir tartışma patlak verdi ve onu tüm VALORANT'taki en iyi ajanlar arasında gösterdi.

Valorant'tan Raze kaç yaşında?

Raze (Yaş: 20-25 )

Valorant'ta kötü müsün?

Bence bu ajan inanılmaz derecede gürültülü ve düşman ekibi sağır değilse kolayca cezalandırılabilir. Plat-Diamond'da onu oynayan insanlar gördüm ve dürüstçe söyleyebilirim ki, ekibinizle son derece koordineli olmadığınız sürece gerçekten o kadar iyi değil.