Çıkma iptal mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Alexie Cormier
Puan: 4.6/5(26 oy)

Ne yazık ki, çıktıktan bir ay sonra, belirsiz bir şekilde baltalandı , Deadline tarafından bildirildiği gibi. Rotten Tomatoes'a bakıldığında, dizi eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ancak genel izleyicilerden daha iyi karşılandı.

Döndürme Neden İptal Edildi?

Netflix, izlenme rakamları hakkında çok fazla bilgi vermese de Spinning Out'un yayından kaldırıldığı düşünülüyor. çünkü şov, maliyetine kıyasla yeterli görüş getirmiyordu. .

Spinning Out Gerçekten İptal Edildi mi?

Yayıncı, buz pateni draması Spinning Out'u bir sezonun ardından iptal etti . Dizi, 1 Ocak'ta karışık eleştirilerle başladı - şu anda Rotten Tomatoes'da yüzde 63'ü var - The Hollywood Reporter TV eleştirmeni Robyn Bahr onu düzensiz, ancak çoğunlukla sürükleyici olarak nitelendirdi.Spinning Out'un 2. sezonu var mı?

Yani 1. sezonun bitmesinin üzerinden bir buçuk yıldan fazla zaman geçti. Ancak Spinning Out Sezon 2'nin çıkışı için bir tarih yok. 2. sezon gelmiyor , evet, daha az hayran kitlesi veya izleyici kitlesi olduğu için Netflix bu diziye devam etmek istemiyor.

Spinning Out'un ikinci sezonu olacak mı?

Hemen hemen her Netflix orijinal dizisinde olduğu gibi, ilk sezon hala havada kalan bazı önemli olaylarla sona erdi, çok net bir şekilde, masada ikinci bir sezon olabilirdi . Ne yazık ki, çıktıktan bir ay sonra, Deadline tarafından bildirildiği gibi, belirsiz bir şekilde baltalandı.

Spor draması SPINNING OUT 2. Sezon, Ocak Jones yeni bir projeye geçerken Netflix tarafından Baltalandı

22 ilgili soru bulundu

Kat ve Justin, Spinning Out'ta bir araya geliyor mu?

Serbest patenlerinden hemen önce, Kat, Justin'e onu gerçekten sevdiğini ve aşklarıyla ilgili her şeyi söyler. gerçek. Aşk hikayeleri sezon boyunca çiçek açtı ve sezonu her zamankinden daha güçlü bir şekilde bitirdiler.

Kaya Scodelario paten kaymayı öğrendi mi?

Kaya Scodelario biraz artistik patinaj öğrenmek zorunda kaldı , Yine de. Kat rolünde rol aldığında Kaya, buz pateni eğitimine başlamaktan heyecan duyduğunu söyledi. Refinery29'a göre, şimdi silinmiş bir tweet'te 'Yeni yılda bunun üzerinde çalışmaya başlamak için çok heyecanlıyım' yazdı.

Spinning Out'taki oyuncular gerçekten paten mi yapıyor?

Dönen aktörler buzun üzerinde ve dışında kayabilir , ancak büyük numaralar paten çiftleri tarafından çekiliyor. Bu buz pateni ile ilgili bir dizi olduğu için, oyuncuların kendilerinin belirli bir kapasitede buz üzerinde olmak üzere eğitilmiş olmaları doğaldır.

Kat neden dönerken kendini ısırıyor?

Küçüklüğünden beri tek başına paten kayıyordu, düşüşünden sonra çiftler halinde kaymaya başladı. Bir başa çıkma mekanizması olarak, stresli durumlarda kollarını ısırmaya başlamıştı . Ayrıca annesinden geçen bipolar bozukluk teşhisi kondu.


Dönmenin sonunda ne oldu?

Spinning Out'un ilk (ve tek) sezonu, Kat ve eşi Justin'in hem romantik hem de profesyonel olarak uzlaşmasıyla sona erer. Daha sonra Bölgesel Şampiyonalar için buza çıkıyorlar . Kat ailesiyle göz teması kurar ve ardından krediyi keser. Son.

Serena kaç yaşında dönüyor?

Biyografi. Serena Baker bir 16 yaşındaki patenci . Annesi (Carol) trenini yapar. Evde eğitim görüyor, böylece patenine daha fazla odaklanabiliyor.

Mitch Serena'nın babası Spinning Out'ta mı?

Serena'nın olduğu zaman baba Reggie Geri döndüğünde Mitch, artık tam zamanlı olarak buralarda olacağı gerçeğini kıskanır.

Kat ve Justin ne zaman birlikte yattı?

içindeki lokantaya geri dön 3. Bölüm , Dikkatli ilerleyin ve Justin Kat'e neyden korktuğunu sorar; videolarını gördü ve Kat'in kayabileceğini biliyor. Şu anda Justin ve Kat'in daha önce birlikte yattıkları ortaya çıkıyor - Bölüm 2'deki geri dönüşler, Kat ve Dave değil, Justin ve Kat'in seks yapmasıydı.


Spinning Out, Tessa ve Scott'a mı dayanıyor?

Netflix'in yeni dizisi Spinning Out, korkunç bir düşüşten sonra buza dönmek için mücadele eden elit patenci Kat Baker'ı (Kaya Scodelario) merkezine alıyor. Ama hikaye tanıdık gelse de, Spinning Out gerçek bir hikayeye dayanmamaktadır. .

Kaya Scodelario hamile mi?

Kaya Scodelario duyurdu Kocası Benjamin Walker'dan 2. Çocuğuna Hamile : 'Çok Mutlu Açıkça' Benjamin Walker ve Kaya Scodelario, 17 Eylül 2021'de İngiltere'nin Henley-on-Thames kentinde düzenlenen Henley Festivali 2021'e Audi'nin konuğu olarak katılıyor. Kaya Scodelario ve Benjamin Walker bir bebek daha bekliyor!

Amanda Zhou bir artistik patinajcı mı?

Emekli çift patenci Dylan Moscovitch, Torontolu aktris ve eski patenci Amanda Zhou'nun canlandırdığı Jenn karakterinin koçu olarak ve Justin için çift paten olarak hem küçük bir konuşma rolüne sahipti.

Justin ve Kat birlikte mi yattı?

Birkaç hap attıktan sonra Kat tekrar buza döner ve Justin'i üçlü parmak zıplamayı denemeye teşvik eder. Jenn kenardan izlerken, öğrenir Kat ve Justin'in gerçekten birlikte yattığını ve geçmişe yönelik flaşlar, onu podyumun tepesinde duran Kat'a karşı en iyi ikinci olarak görüyor.


Kats'in dönmedeki sırrı nedir?

BİRİNCİ SEZON ÇIKARILDIĞINDA SERENA'NIN SIRRI NEYDİ? Kat Baker, Spinning Out'un ilk bölümünden ablası Serena ve yakışıklı, yaşlı koçu Mitch (Will Kemp) arasında bir şeyler olduğuna ikna olmuştur. . Olduğu gibi, yaşlı bir adam reşit olmayan buz prensesini avlıyor, ama bu Mitch değil.

Kat'in dışarı çıkmakta nasıl bir bozukluğu var?

Olimpiyat adayı Kat, bir yarışma sırasında korkunç bir düşüşten sağ kurtulduktan sonra gelişir. travmatik stres bozukluğu sonrası ve en çok keyif aldığı şeylerden biri olan artistik patinajdan vazgeçer. Bir yıl sonra, yeni bir koçun teşvikiyle Kat, çift pateni denemeyi kabul eder ve hayallerini gerçekleştirmek için ikinci bir şans elde eder.

Netflix, Spinning Out'u geri getirecek mi?

ÖZEL: Netflix, artistik patinaj draması Spinning Out'u bir sezonun ardından iptal etti . Karar, Spinning Out'un 1 Ocak'ta yayınlanmasından bir ay sonra geldi ve Netflix'in baloncuk şovlarında yenileme kararı vermeden önce bir aylık görüntüleme verilerini değerlendirme uygulamasıyla tutarlı.

Netflix neden gösterileri İptal etmeye devam ediyor?

Netflix genellikle 30 bölümü (genellikle iki ila üç sezon) aşan şovlarda değeri görmez çünkü yeni izleyicilerin atlaması için çok pahalı ve çok zor hale geliyorlar , Son tarih daha önce bildirildi.


Kat, Jenn'in Justin'den hoşlandığını biliyor muydu?

Gösteriden sonra Dasha'nın biraz başı döner ve eve gitmeye karar verir. Heyecanlı bir Kat, hemen öfkelenen Jenn'le konuşmaya gider - Kat'in bildiğini bilmesini sağlar. Kat Justin ile uyuyor . Tek umursadığın sensin.