Coatesville okulları bugün kapalı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Lilian Kozey
Puan: 4.1/5(62 oy)

Yarın tüm Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi okullar öğrencilere kapatılacak , normal personel devamsızlıkları ile birlikte Valilik Karantinası nedeniyle dışarıda olacak personel sayısı nedeniyle.

Coatesville Okul Bölgesi iyi mi?

Coatesville Bölgesi Lise 2021 Sıralaması

Coatesville Bölgesi Kıdemli Lisesi Ulusal Sıralamada 12,891. sırada . Okullar, devlet tarafından zorunlu kılınan sınavlardaki performanslarına, mezuniyetlerine ve öğrencileri üniversiteye ne kadar iyi hazırladıklarına göre sıralanır.

Coatesville PA hangi okul bölgesidir?

Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi (CASD) Pennsylvania, Chester County'deki Coatesville Şehri, Modena İlçeleri ve South Coatesville ve Caln Kasabası, Doğu Fallowfield Kasabası, Sadsbury Kasabası, Valley Kasabası, West Brandywine Kasabası ve West Caln Kasabasını kapsar.Coatesville okul bölgesinde kaç okul var?

Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi'ne Genel Bakış

Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi şunları içerir: 11 okul ve 5.483 öğrenci. Bölgenin azınlık kaydı %60'tır. Ayrıca öğrencilerin %38,2'si ekonomik açıdan dezavantajlı durumdadır.

Coatesville PA Güvenli mi?

Coatesville'de şiddet veya mülkiyet suçunun kurbanı olma şansı 43'te 1'dir. FBI suç verilerine göre, Coatesville, Amerika'daki en güvenli topluluklardan biri değil . Pennsylvania'ya göre, Coatesville, eyaletin her büyüklükteki şehir ve kasabalarının %89'undan daha yüksek bir suç oranına sahiptir.

Hükümet Tüm İlk ve Orta Okulların Kapatılacağı Tarihleri ​​Açıkladı| Haber54!

27 ilgili soru bulundu

Coatesville okulları açılıyor mu?

Okula Dönüş 2021-2022 / CASD Okulların Yeniden Açılması Zaman Çizelgesi. Sevgili Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi, okullarımızın şu tarihte yeniden açılmasını beklediğimizi bildirmekten çok memnunum. bu Salı, 7 Eylül normal saatler .

Coatesville Pa ne için bilinir?

Coatesville, Amerika Birleşik Devletleri'nin Pensilvanya eyaletine bağlı Chester ilçesinde yer alan bir şehirdir. ... Philadelphia'nın batısından geçen 'Ana Hat' otoyolu olan US Route 30'u kapsıyor. Coatesville, 20. yüzyılın başlarında Lukens Steel Company ve diğer endüstri .

Coatesville okul bölgesi nasıldır?

İlçe Sıralaması

2018-2019 öğretim yılı için Pennsylvania'daki 706 okul bölgesinin (birleşik matematik ve okuma yeterlilik testi verilerine dayanarak) en alttaki %50'si içinde yer alan Coatesville Bölgesi Okul Bölgesi. Okul bölgesinin mezuniyet oranı %84 beş okul yılında %91'den düşmüştür.

Coatesville'in bir belediye başkanı var mı?

Pennsylvania, Coatesville'i üçüncü sınıf bir şehir olarak sınıflandırır ve binbaşı değilsin .


Coatesville Pensilvanya kaç yaşında?

Coatesville. - Downingtown'un batısında yer alır, 1867 yılında dahil oldu ve mevcut nüfus 15.000'dir.

Norristown ne kadar güvenli?

Norristown'da şiddet veya mülkiyet suçlarının kurbanı olma şansı 48'de 1 . FBI suç verilerine göre Norristown, Amerika'daki en güvenli topluluklardan biri değil. Pennsylvania'ya göre, Norristown, eyaletin her büyüklükteki şehir ve kasabalarının %86'sından daha yüksek bir suç oranına sahiptir.

Downingtown yaşamak için iyi bir yer mi?

Downingtown Kasabası, Pensilvanya

Philadelphia'nın bir banliyösü olarak kabul edilir. ... Genel olarak, Downingtown Amerika'da yaşamak için en iyi yerlerden biri olarak seçildi . Göründüğünden çok daha iyi olan 4.342. yaşamak için en iyi yer olarak listeleniyor.

West Chester Pa ne kadar güvenli?

West Chester'da şiddet veya mülkiyet suçlarının kurbanı olma şansı 59'da 1 . FBI suç verilerine göre West Chester, Amerika'daki en güvenli topluluklardan biri değil. Pennsylvania'ya göre, West Chester, eyaletin her büyüklükteki şehir ve kasabalarının %79'undan daha yüksek bir suç oranına sahiptir.


Musa Coates kimdi?

Musa Coates Samuel Coates ve eşi Elizabeth Mendenhall'ın oğlu . 1748'de Pennsylvania, Chester County'de doğdu ve 1816'da öldü. East Caln Friends Burying Ground'a gömüldü. İki kez evlendi ve iki evlilik arasında on üç çocuğu oldu.

Coatesville Pennsylvania hangi ekim bölgesinde?

Coatesville, Pennsylvania USDA Sertliğinde Bölgeler 6b .

Doğu Fallowfield hangi ilçede bulunmaktadır?

ABD Nüfus Bürosu Kısa Bilgiler: Doğu Fallowfield ilçesi, Chester İlçesi , Pensilvanya.

Coatesville yaşamak için iyi bir yer mi?

İnsanlara bu şehri ziyaret etmelerini tavsiye ederim çünkü Coatesville sakinleri iyi ve arkadaş canlısıdır. . Ayrıca Coatesville'i görülmeye değer bir kasaba yapacak birçok tarihi yer, restoran ve eğlence yeri vardır. Coatesville'de çeşitlilikle doludur; Okulları ve toplumu seviyorum.