Charon serpinti 3 nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bria Christiansen
Puan: 4.7/5(29 oy)

Charon, bir hortlak korumasıdır. Dokuzuncu Daire Fallout 3'te.

Onu kovarsan Charon nereye gider?

Charon kovulduğunda nereye gidiyor? O kalacak 9. daire yeraltı dünyasında ikinci katta bir bar .

Charon'u sevebilir misin?

Charon olabilir oyuncu Charon'un sözleşmesini yakarak Cehennemden Çıkmayı bitirirse romantizm ve Nötr veya İyi/Çok İyi Karmaya sahiptir. Sözleşmesini bozmadan onu romantizme sokmaya çalışmak, oyuncuyu reddetmesine neden olacak ve ilişkilerini profesyonel tutmak istediğini belirterek oyuncuyu reddetmesine neden olacak.Fallout 3'teki dokuzuncu daire nerede?

Dokuzuncu Daire bir Tarih Müzesi'nde bulunan Underworld Concourse içindeki bar . Barın sahibi Ahzrukhal. Yeraltı Dünyasında Carol'ın Yeri ile rekabet eder.

Jericho, Fallout 3 için iyi bir yol arkadaşı mı?

2 Eriha. Fallout 3'ün insan arkadaşlarının sonuncusu olan Jericho, şüphesiz merak uyandıran bir karakter. O eski bir akıncı, şu anda Megaton şehrinin sakini ve isteğe bağlı refakatçi oyuncuların yeterince kötü bir karmaları olmalı mı?

Charon: Beyni Yıkanmış Ghoul ve İşvereni Ahzrukhal - Fallout 3 Lore

34 ilgili soru bulundu

Dogmeat serpintiden ölürse ne olur3?

Cephane, yiyecek, uyarıcı paketler vb. bulmak için köpek eti gönderilebilir. , ama onunla ne yaptığınızı düşünmezseniz, sesinden çok uzun sürmeyecek. ... 'Dolayısıyla, onu yiyecek aramak için nereye gönderdiğinize dikkat etmelisiniz,' dedi Hines.

Megaton yok edilirse Jericho nereye gider?

Sert seviye kilidi vardır. Jericho, Megaton'un yıkımından şu şekilde kurtarılabilir: önceden işe alınmak ve Megaton dışında güvenli bir bölgeye götürülmek . Oyuncu karakteri, Jericho'nun envanterine bir paket sigara eklerse, diyalogdan çıktıktan sonra sigara içmeye başlayacaktır.

Fallout 3'teki hurdalık kulübesinin anahtarı nerede?

Önemli ganimet

Açmanın diğer yolu, rastgele bir karşılaşmada bulunan John'un anahtarını elde etmektir. Otobüsün yanmış kabuğu arasında mühimmat kutusunu görmek zor olabilir. Enkazın içinde dururken, küçük bir dizi adımın altında .

Fallout 3'te Butch'ı nasıl elde edersiniz?

Çağrıyı aldığınızda, herkesi gitmeye zorlamak için kasanın reaktörünü sabote et . Butch daha sonra Rivet City'deki Alt Güverte barında olacak. Karma'nız bu nötr aralıktaysa (Yaklaşık -250 ila +250) size katılır.


Fallout 3'te birden fazla takipçiniz olabilir mi?

bu oyuncu karakterinin en fazla iki arkadaşı olabilir Dogmeat artı diğer herhangi bir yoldaştan oluşan partilerinde, belirli yoldaş istismarları hariç.

Charon ölürse ne olur?

Charon hala sözleşme kapsamındayken ölürse, onu kovamaz veya sözleşmesini envanterinizden düşüremezsiniz , bu sonuç oyuncuyu kalıcı olarak bir insan yoldaş edinemez hale getirir. ... Operasyon: Anchorage'dan Outcast Base'e girerseniz, Charon kaybolur ve geri gelmez.

Charon neden bu kadar güçlü?

Charon, İkinci Nesil bir yeteneğe sahipti. kinetik enerjiyi emmesine ve biriktirmesine izin verdi. vücudunu ona vuran herhangi bir saldırıdan. Bu depolanmış gücü, saldırmak için termal enerjiye dönüştürmeyi başardı.

Charon'dan borç para almak ne işe yarar?

Sadece ödünç al onu rahatsız etmek için obol çuvalı ve sizi Erebus olarak bilinen bir bölgeye ışınlayacak . Bu, Hades'in Charon boss savaşının başlayacağı zamandır.


Star Paladin Cross ölebilir mi?

Bazen, eğer Geçmek savaşta ölürse, oyuncu karakteri haftalar sonra oyun içi bir mesaj alır ve 'Yıldız Paladin Haçı Hisar'a geri döndü.'

Fallout 3'te Sydney'i nerede bulabilirim?

Görevler Bağımsızlığı Çalmak: Sydney'de karşılaşılır Ulusal Arşivlerin Rotunda'sı . Görev tamamlanana kadar geçici bir arkadaş olabilir.

Ferryman'ın adı ne?

Charon yunan mitolojisinde, gömme ayinlerini alan merhumun ruhlarını Styx ve Acheron nehirleri üzerinde taşımak olan Erebus ve Nyx'in (Gece) oğlu.

Amata kasadan hiç çıkar mı?

Escape!'in başlangıcında silahı elinde tutması söylenirse!, Amata kasada Yalnız Gezgin ile karşılaştığında onu geri vermeyecek. tonoz muhafızlarından aynı tip silah alınırsa kapı. Yalnız Gezgin, Mahzen'den kaçarken Amata'nın babasını öldürürse, babasının cesedine koşacak ve ona bakacaktır.


Butch'ı nerede bulabilirim?

Krizin çözülmesinin ardından Butch bulunabilir Rivet City'deki Çamurlu Dümen'de . Kişi Butch'u görevlendirdikten sonra, Karmaları tarafsız aralığın altına veya üstüne çıkarsa ayrılmayacaktır, ancak ayrılırlarsa veya Butch'u ateşlerlerse, Karma'ları onu tekrar almak için tarafsız konuma geri dönmelidir.

Amata'yı takipçi olarak nasıl edinirsiniz?

Bu mod, tahmin edebileceğiniz gibi, Amata'yı Fallout 3'e işe alınabilir bir takipçi olarak ekliyor.
...

  1. Gözetmen'i öldürmeyin.
  2. Sorgulama durumunda Amata'ya yardım et.
  3. Overseer'ın bilgisayarını hackleyin ve Wasteland Scouting Raporlarını alın.
  4. Çok yüksek konuşma becerisine sahip olmak.
  5. Onu Kasadan çıkmaya ikna et ve o iki muhafızı tokatla.

scrapyard ne demek?

: hurda almak veya işlemek için bir yer : genel olarak hurdalık : her geminin … hurdalığa gönderilmesini talep eden hurda yığını — North American Review.

Dogmeat aynı köpek mi?

2277 yılında başlayan Bethesda Softworks tarafından Fallout 3'te Dogmeat adında tamamen farklı bir köpek ortaya çıkıyor. ... Bu oyunda, Dogmeat bir Alman Kurdu , ve ölemez.


Dogmeat hurdalıkta nerede?

Hurdalığa ilk girildiğinde, bir refakatçi olan Dogmeat bulunabilir. kuzeydoğu köşesine doğru akıncılarla savaşmak . Bu konuma yaklaşırken silah sesleri duyacaksınız. Dogmeat'in savaştığı en az üç akıncı ve ölü bir çöpçü olacak.

Vault 101'e geri dönebilir misin?

Kasaya geri dönmenin tek yolu 'kasa 101 tehlike sinyali' diyen yeni bir radyo kanalı aldığınızda , sonra onu dinlediğinizde Amata'nın geri gelmenizi istediğini duyuyorsunuz ve o da size şifreyi söylüyor.

Onu yok etmeden önce Megaton'da ne yapmalıyım?

Forum:Megaton'u havaya uçurmadan önce yapılması gerekenler

  1. Paralı Asker'i Craterside Supply'da yumruklayın.
  2. Megaton'da Yapışkan Bekleyin.
  3. Her Satıcıya gidin, Her Şeyi Satın Alın, Sonra onları öldürün ve geri alın.
  4. Gob'a iyi davran (hey, bu onun dünyadaki son günü)
  5. Lucas Simms'i öldür ve şapkasını al.

Megaton Fallout 3'ü yok ederseniz ne olur?

Megaton'ları silahsızlandır atom bombası

Başarılı olursa, oyuncu karakteri ödülü ve kişisel bir Megaton evinin anahtarlarını alacak. Ödül genellikle 100 kapaktır, ancak Konuşma becerisinin Lucas üzerinde başarılı bir şekilde kullanılmasıyla (bombayı gerçekten etkisiz hale getirmeden önce) ödül 500 büyük harfe yükseltilebilir.