Cayo perico kapı arızası yamalı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Arden Wolff
Puan: 4.6/5(62 oy)

Rockstar Games, bu hatayı en son DLC'de düzeltti. Arıza artık yapılamaz ve oyuncular Los Santos Tuners Güncellemesinden sonra aksaklığı yeniden yaratmanın yeni yollarını arıyorlar. Yama para kazanmanın iyi bir yolunu engellese de, oyunun genel ekonomisi ve sağlığı için önemliydi.

GTA altın aksaklığı yamalı mı?

Çoğu GTA 5 Gold Glitch, geliştirici tarafından düzeltildi. Fakat hala biri kaymış ile. Bazen, GTA 5'te para toplamak için bir eziyet gibi geliyor, bu yüzden insanlar daha fazla para almak için genellikle çalışan bir GTA 5 Altın arızası arıyorlar. ... Cayo Perico Heist'te halen çalışmakta olan bir GTA 5 Gold hatası var.

Yeni GTA aksaklığı yamalı mı?

Bununla birlikte, zaman zaman bazı oyuncular için oyunun keyfini kısaca süren yeni bir istismar/aksaklık ortaya çıkıyor. GTA Online'da son zamanlarda en çok konuşulan konu, hızlı para kazanmanın sinsi bir yolu olduğu kanıtlanan araba çoğaltma istismarı oldu. Şimdi, Rockstar bunu yamalı Twitter'daki kaynaklara göre.Altın arızası hala GTA 5 Cayo Perico'da çalışıyor mu?

bu aksaklık bugün düzeltildi .

Cayo Perico Door Glitch Yöntemine Yeni Bir Alternatif (ÇOK KOLAY+Son Güncelleme) #gta5

35 ilgili soru bulundu